Acıbadem Adana Hastanesi Kardiyoloji Servisi Anjiyoda Beni Öldürüyordu
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 99645   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Acıbadem Adana Hastanesi Kardiyoloji Servisi Anjiyoda Beni Öldürüyordu

5 Aralık 2016 11:37 Fehmi K. Adana

Kasim 2016 acibadem adana kalpten anjiyo oldum, yanlis yaptilar. Almanya'da 4 defa oldum, dedim ki memlekete bir deneyim rahatsizligim arti. Uzman doktor g.b. iyi karsiladi ve anjiyo odasina beni yaya goturduler, 3 dakika surdu, tansiyon 20, kan sekerim 220 unsilin kan inceltici kulanyorum. Beni bu sekilde ameliyata goturduler. Amelayat bitti, bandaj ve kum torbasini disarda mudahale yaptilar kan durmadi, butun yatak kan doldu. 4 saat sonra eve gonderdiler. Ayni gun yara yumurta gibi oldu geri geldim yogun bakima aldilar, yogun bakimdaki kardiyoloji kiz seni nasil biraktillar dedi, ertesi gun ayni doktor bizim yontem boyledir diye savundu. Bu ne bicim adalet, acibadem ismini bu sekilde kotuye cikartmistir. Şikayetciyim, ya olseydim, bu yanlislikta gereken butun imkanimla arkasinda kosacagim.

Okunma : 640
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Elif Y. 1 Mart 2018

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Yaşadığınız sorun ve mağduriyetle ilgili PROFESYONEL destek almak, şikayetinizi hukuksal platformda çözüme kavuşturmak isterseniz bizlere hukuk@sikayet.com mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sikayet.com Çözüm Ortağı, DR. Fraud Suistimal İnceleme ve Danışmanlık.

Cevap yaz 0 0
Galata Kitapevi Üniversitelerde İngilizce Eğitim Seti Satıyorum Diye Mağdur Ediyor İkea Alışveriş Torbalarını Ücretli Yapmış Ben Onaylamıyorum