Akasya Termal Otel Kızılcahamam
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 5065   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Akasya Termal Otel Kızılcahamam

29 Ekim 2013 07:37 Şeyda Y.

Akasya Termal otelde 28-29 ekim'de kalmak için geldik fakat karşılaştığımız manzara hiç iç açıcı değildi. Odalarda, jakuzilerde hijyenden eser yok. Jakuziden sürekli kıllar çıkıyor. Küvet, lavabo, wc hep pas. Suyun kükürdü falan değil, Pas! Çalışanlar da ilgisiz. Termal suyu kullanamadan dönüyoruz.

Etiket : akasya termal otel hijyen sorunu akasya termal kızılcahamam oteli termal oteller termal otel şikayetleri akasya termal kızılcahamam şikayet hattı akasya termal otel kızılcahamam otel şikayetleri Okunma : 5122
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Adnan Ö. 19 Mayıs 2019

Bazı senetlerin parasını peşin ödedim ne senetleri gönderdiler ne tapu verdiler para da gitti anlamadığım şey 24 kişinin 15 gün devremülk şimdi biz tabu alamadık bizim hakkımız kime kaldı hakkımızı nasıl alacağız parayı geri ödeyen yok tapu yok yada alamayan arkadaşlarla buluşacağız toplu mahkemeye vereceğiz yada 21. icra dairesine verdik hic bir anlamı yok adamlar yedi bizim parayı 4 yıldan beri 21 inci icra dairesinde sadece bekliyormuş kağıtlar, sonuc yok ne olacak bu işin sonu valla cağ grubu ne tlf cıkıyor ne kendileri, bizi tokatlayıp kayıplara karışdırdılar.

Cevap yaz 0 0
Fahrettin B. 23 Aralık 2014

Termalinizin üyelerindenim, şimdiye kadar yapmış olduğum ödemelerimin senetlerini şirketinize güvendiğimden gelip almadığım gibi tarafıma da iade etmediniz. 2014 senesine ait tüm senetlerimi bir başka şirkete satarak bankaya verildiğini haricen öğrenmiş bulunmaktayım. Ödediğim senetlerin acilen adresime taahütlü olarak iade edilmesini, başkasına devretmiş olduğunuz senetlerin acilen geri çekilmesini ve tarafıma bilgi hakında suç duyurusunda bulunacağımı bilmenizi isterim.

Cevap yaz 1 0
Nigar T. 4 Aralık 2014

Ben 20.04.2012 tarihinde Akasya Termal otel 2. etaptan devremülk satın aldım. Bana verdikleri söz, en geç 2014 ocak ayında mülküm teslim edilecek ve tapusu verilecekti. 2014 aralık ayı geldi ne bana teslim yapıldı ne de tapu verildi. Hem o kadar ilgisizler ki kesinlikle telefonlara çıkmıyorlar. İletişim kurma şansım hiç yok. Ben böyle berbat bir termal yönetimi hiç bir yerde görmedim. Saygılarımla.

Cevap yaz 3 0
Mng Kargo Mu Bir Daha Asla Turkcell İletişim Beni Mağdur Eden En Büyük Firma