Aksay Pazarlama Sahte Ürün Gönderdi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 90871   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Aksay Pazarlama Sahte Ürün Gönderdi

29 Nisan 2016 18:24 Funda Ö. İstanbul

İnstagramda bir sayfadan ayakkabı siparişi verdim. 265 ₺ ödedim 4 gün sonra kargo geldi. Gönderici bilgilerinde Aksay Pazarlama- Kudret Aktan yazıyordu. Gelen ürün 30 ₺ değerinde bile değil. Ya kendileri d..andırıcı yada d..andırıcılarla iş birliği içerisindeler. Görüyorum ki herkes mağdur ve şikayetçi. Gönderen kişiye artık ulaşamıyorum zaten. Aksay Pazarlamayı aradığımda da bizimle ilgili bir durum değil deyip kapatıyorlar.

Okunma : 1899
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Levent A. 18 Ocak 2018

Dijibitv diye bana kablo göndermiş.

Cevap yaz 0 0
Şerif Ahmet P. 28 Aralık 2017

Sayın Kudret Aktan AKSksay Pzr. Görevlisi, bana göndermiş olduğunuz Atatürk Nutuk kitabı 159 sahifeden ibaret, ben sizden orjinal Nutuk kitabı siparişi verdim, alay eder gibi çocuk hikaye kitabı gönderilmiş. Lutfen düzeltilmesini arz ederim, saygılarımla.

Cevap yaz 0 0
Mustafa Y. 16 Aralık 2017

Datça macun ve çayı bir arada diye sipariş verdim gelen sadece macun ağzı açık dökülmüş vaziyette rezillik gerekli hukuki işlemler kargo ve satış pazarlama şirketi için pazartesi günü başlayacak.

Cevap yaz 0 0
Nezir Ö. 30 Mayıs 2017

Bize sahte bir çadır göndermişsiniz sizi hakem heyetine ve mahkemeye vereceğim.

Cevap yaz 0 0
Kadir M. 28 Ocak 2017

Tv'deki reklamda helallık sertifikası vardır diye bal reklamını alarak bir yanlış yaptık bu kişi veya kişileri Allah'a havale ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Tuvturk Egzoz Muayenesini Ciddiye Almıyor Vatandaşı Mağdur Ediyor Garanti Bankası Kendi Paramı Çekerken 86 TL Ücret Kesti