Aksigorta Kasko İkame Araç Vermiyor

Aksigorta kasko’su olan aracımla yapılan kaza sonucunda tamir için gittiğim servise çekici ile aracımı götürmediğim için tarafıma ikame araç vermeyeceğini beyan ediyor.

Neden olarak da sözleşmede servise çekici ile götürme zorunluluğu olduğunu, aracın kendi kendine servise gidebiliyor olması halinde bile aracın muhakkak çekici ile servise götürülmesi gerektiği, aksi taktirde ikame araç verilmeyeceği ifade ediliyor.

Sözleşme aşamasında konuyla ilgili tarafıma bilgilendirme yapılmamış olup acilen tarafıma ikame araç verilmesini talep ediyorum.

Gönderen: Mehmet D.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
H Ç.

Aksigorta kadar isguzar, ciddiyetsiz ve musterisinin parasini tırtıklayan bir sigorta sirketi bulamazsin. Keske bulasmasaydin. Gecmis olsun.

Eylül 05, 2013
Kategori : Sigortacılık
Yorum : 1
Okunma : 420
Ege Üniversitesi Araştırma Hastanesi Randevu Ücret Talebi
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Sağlık
22 ağustos cuma günü kalp damar bölümünde muayene oldum bana doppler ultrason tetkiki yapılması gerektiğini bunun için randevu almam gerektiği söylendi. Randevu günüm 23.01.20015 olarak söylendi. Eğer..
Pusula Yayıncılık Mağdur Etti
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Pusuka yayıncılıktan x4 model cep telefonu sipariş verdik ve özellikle wi-fi olup olmadığını sorduk firma yetkilileride wi-fi var dedi Sipariş verdik ancak elimize x5 model cep telefonu geldi ve wi-fi..
Hepsiburada.com Ürünümü Teslim Etmedi
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Alışveriş
hepsiburada.com’dan çok isteyerek bir klima siparişi verdik. Baymak Elite 12000 Btu/h duvar tipi split klima  hızlı gönderi(1 gün) olarak da bize belirtidi, ancak siparişi vereli tam 6 gün oldu ..
Arçelik Semaveri Değiştirmedi
Ağustos 22, 2014
|
Bundan yaklaşık 2 ay önce pertek Tunceli yetkili bayiniz toprak tic. aracılığıyla akıtan semaveri Tunceli beko servisine sıkıntısının giderilmesi üzerine verdik. Semaver uzun bir süre orada kaldı defa..
Yurtiçi Kargo Personeli Hakaret Etti
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
Kargom zamanında gelmedi. Şubeyi arıyorum bahaneler ve telefona cevap vermediler. En önemlisi kapıya gelen şahıs bana saygısız, terbiye dışı  gibi kelimeler ile hakaret etti ve tabi yüksek sesle. Pake..