Aleyna Danışmanlık Bakıcılık Hizmeti Ankara
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 33092   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Aleyna Danışmanlık Bakıcılık Hizmeti Ankara

13 Nisan 2014 07:28 Ufuk A.

Aleyna danışmanlık'a bakıcılık için başvurduk keşke başvurmasaydık. Bebeğimiz için güvenilir, sigara kullanmayan, tecrübeli bakıcı aradığımızı söyledik. Görüşme sonrası bir kişiyle anlaştık fakat ilk gün bakıcı geldiğinde sigara içtiğini ve bunu firmanın bildiğini söyledi. Firmayla konuyu görüştüğümde yeni birini ayarlayacaklarını söylediler fakat yine görüştüğümüz bakıcı adayı sigara kullandığını söyledi. Firmaya işlerini ciddi yapmadıklarını ve onlarla çalışmak istemediğimi, bu nedenle haksız yere aldıkları komisyon ücretini iadesini istedim fakat ne paramı verdiler ne de uygun kişi buldular. Bu firmayı tavsiye etmiyorum.

Etiket : aleyna danışmanlık şirketi aleyna danışmanlık şikayetleri aleyna danışmanlık bakıcılık hizmeti ankara bakıcılık hizmeti şikayetleri bakıcılık firması şikayetleri Okunma : 3112
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Ceren Y. 6 Haziran 2016

Bence beş para etmez bir firma, yalandan yorum yazmayın. Firma çalışanları bilerek yorum yazıyor inanmayın arkadaşlar.

Cevap yaz 1 0
Ç. 15 Mayıs 2015

Karşılıklı doğru bilgiler verildiği taktirde, son derece profesyonel ekibi vardır.

Cevap yaz 2 1
Kürşat K. 9 Mayıs 2015

Kesinlikle 4 dörtlük firmadır, yaklaşık 7 yıl mazimiz vardır ve aile dostlarımada tavsiye ettiğim bir kurumdur. Çalışma ekibi son derece profesyoneldir, aldıkları parayı da son derece hak ediyorlar.

Cevap yaz 2 1
Şeyda Y. 18 Temmuz 2014

Aynen katiliyorum islerini iyi yapmadiklarina. aradaki iletişimi doğru bir şekilde aktaramiyorlar. kendilerine de yazik is arayanlara da isçi arayanlara da. onlar sadece alacaklari para ile ilgileniyorlar. karsidaki insani düşünmüyorlar. kesinlikle tavsiye etmediğim bir yer.

Cevap yaz 2 1
Netvarium Ödenmeyen Para Gelmeyen Ürün İptal Edilen Sipariş Metro Turizm Müşteriye Karşı Kaba Davranışlar