Alo Şikayet Hatları
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 92   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Alo Şikayet Hatları

13 Temmuz 2013 23:43 Sikayet.com -. Mersin

Alo şikayet hatları son zamanların şikayet çözme araçları olarak ortaya çıktı. Her kamu kuruluşu ve bakanlık şikayetlerin daha hızlı çözülebilmesi daha etkin bir sorun çözme yöntemi olarak alo şikayet hatlarını kurdu. Alo şikayet hatlarına gelen telefon aramaları hiç de azımsanacak kadar değil. Öyle ki geçen sene itibariyle neredeyse 1 milyon üzeri şikayet yapıldığı kaydediliyor. Şikayetlerin telefonla çözüme kavuşturulması diğer teknolojik araçlardan daha kolay olduğu için tercih edilen bir yöntem olmuş durumda. Tüketicilere daha kolay geldiği için her türlü şikayet alo şikayet hatlarıyla çözüme kavuşturulabiliyor.

Etiket : Şikayet Tüketici Şikayetleri alo şikayet alo şikayet hatları bimer şikayet hattı tüketici yorumları tüketici haberleri Her Şikayet Bir Fırsattır tüketici hukuku Okunma : 3806
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Sikayet.com -. 16 Temmuz 2013

1 yıldır hem dsmart hemde dmart net kullanıcısıyım. aylık 67 tl fatura öduyorum. gecen ayl vermelı 3 gun ödemem gecıktı dıye yayınımı anında kestıler. telefon actıgımda 20 tl acma parasını kabul edıyorsanız yayını acalım dedıler. caresız kabul ettım. 1 aydır 100 e yakın kanal göstermemeye basladı bunların ıcınde star, ntv, kanaltürk gibi normal yayın yapan kanallarda var. müşterı hızmetlerını aradıgımda 30 tl karsılıgında hemen servıs gonderelım dedıler ancak 6 ay once evımı tasıdıgımda da 30 tl karsılıgı canak montesı demıslerdı eve gelen servıs 80 tl aldı ve gitti. Ben her ay hem 35 tl tv parası ödeyıp hemdeoksitlendıgını ıddıa ettıklerı çanak tamırı ıcın 30 TL veremem resmen yaptıkları mağduriyet.

Cevap yaz 0 0
Tüketici Şikayetleri Şikayet Siteleri