Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 70261   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü

20 Kasım 2014 10:41 Harun T. Amasya

Merhaba Amasya Sütaş Süt Ürünleri distrübütörüyüm. Amasya şehir merkezinde çalışan aracım sokak aralarına girmekte zorluk yaşıyor. Beyoğlu restaurant ve Çınaraltı restaurant arası sokak girişine belediyenin koymuş olduğu bariyerleri söylediğimiz halde kaldırmaması bize büyük bir şekilde zorluk getiriyor. Lütfen bu konuyla ilgilenebilir misiniz.

Etiket : amasya belediyesi şikayetleri amasya belediyesi yorumları amasya belediyesi bariyer sorunu Okunma : 2603
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Merve E. 10 Haziran 2019

Merhaba, Alçak Köprü denilen köprünün icerisehir tarafında bir dilenci kadın oturuyor. Her seferinde oradan geçerken para vermeyenlere bağırıyor ve sövüyor. Geçen herkesi rahatsız ediyor. Bu durumun özellikle turistlerin yogun olduğu bölge olan icerisehir'de yaşanmasını istemiyoruz. Amasya'mızın güzelliğine de zarar veriyor. İlgilenmenizi önemle rica ederim.

Cevap yaz 0 0
Nursel Ö. 26 Mart 2019

Cami önlerine yaya geçidi yapılmasını rica ediyorum, ozellikle kurtbogan cami önüne, yaslilarimiz cok zorlaniyorlar orada trafik cok yogun, ilgllilerin dikkatine.

Cevap yaz 0 0
İlhan A. 23 Ocak 2017

Amasya şehirlerarası terminalin kış boyunca ısıtma sistemi çalışmadı. 23.01.2017 günü saat 00:005 - 00:45 arası otobüs beklerken insanlar çok üşüdü. İşletme sorumluluğu olan şirketleri denetleyen birileri vardır.

Cevap yaz 0 0
F. 3 Aralık 2016

Kolay gelsin, amasya beyazitpaşa mh is bulma kurumunun karşısında teksa sontaj var, burada kalıyor elemanları gece saat kac olursa olsun merdivenlerden tak tak yaparak iniyorlar çıkıyorlar şarkı söylüyorlar. Birkac kere uyardım patronlarına dedim kavga çıkarmaya çalıştı, şarkılar felan, burası Türkiye ama konu bu değil, yardım edin lütfen yoksa savcılık, başbakanlık daha yetkili neresi varsa oraya gideceğim, iyi çalışmalar.

Cevap yaz 0 0
Vodafone Müşteri Hizmetleri Şikayetler İle İlgilenmiyor Özkar Özel Eğitim Hizmetleri Kıdem Tazminatının Ödenmemesi