Amerikan Kültür Derneği İngilizce Dil Takviyesi Fiyaskosu
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 12751   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Amerikan Kültür Derneği İngilizce Dil Takviyesi Fiyaskosu

26 Aralık 2013 15:02 Bahar A.

İlkokul 2. sınıfa giden oğlumu dil takviyesi için Ankara Cinnah'daki Amerikan kültür derneğine gönderiyorum. Ancak İngilizce'yi daha yeni öğrenmekte olan çocuklar için konular çok hızlı işleniyor ve oğlum daha tam kavrayamadan başka konulara geçiliyor. Sonuç olarak da öğrenmiş olduğu İngilizce pekişmiyor. Öğretmenine bu durumumu aktarmama rağmen müfredat bu şekilde deyip tam bir geçiştirme yaptı. Ancak biz özel kurslara para verip karşılığını alamamaktan bıktık. Lütfen özellikle eğitim sektöründe çalışan öğretmenlerden daha duyarlı ve daha öğrenci odaklı olmalarını istiyorum.

Etiket : ingilizce eğitim ankara amerikan kültür ankara amerikan kültür derneği ingilizce özel kurslar ingilizce kursları ankara ingilizce kursları amerikan kültür ingilizce kursu amerikan kültür ingilizce eğitim ilkokul ortaokul ingilizce kursları ingilizce dil takviyesi Okunma : 2345
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Mehmet Y. 27 Aralık 2013

Bahar Hanım, Öncelikle bilinçli yaklaşımınızdan dolayı tebrik ederim. Sonuçta normal gelişim süresinde 1 yıldır okuma bilen çocuklara yüklenilmesini doğru bulmuyorum. Bu yaştaki çocuklara oyun, bilmece, bulmaca verilebilir. Özellikle daha 1 yıl önce yazıldığı gibi okunan bir anadili öğrenen çocuklara farklı yazım ve telaffuzu olan bir dille yüklenmek ve onların kavramadaki güçlüğü ileride dil öğrenim eğilimlerini etkileyecektir. Çocuğa seveceği kelimeler, basit ifadeler öğretilmeli. Şarkı oyun ve boyamalı alıştırmalar yapılmalı. Benim kızım da Amerikan Kültür'e gidiyor, 3.sınıf ve ağır müfredattan çok sıkılıyorlar. Sadece eğlenceli olursa katılımda bulunuyor. Bu tempo ile çocuklara eğitim verilirse ikinci dönem ne görecekler ki?

Cevap yaz 0 0
Mng Kargo Müşteriyle Hiç İlgilenmiyor Tefal Ütü Patladı