Ankara Eski Kapı Restaurant Brunch Fırsatı

Grupanya Ankara brunch fırsatlarından 4 adet açık büfe brunch satın aldık. Kampanya son kullanım tarihi 21 nisan 2014′tür. 13.02.2014 tarihnde mekanı arayarak 15.02.2014 cumartesi günü saat 10:00 ile 14:00 aralığı için rezarvasyon yaptırdık.(rezervasyon zorunlu) Ankara şehir merkezinden 28 km.uzaklıktaki mekana gitmek için yola çıktık.

10:30 gibi mekana giderken son bir adres teyidi için işletmeyi aradık. Yasin isimli yetkili olduğunu beyan eden kişi brunch’ı iptal ettiklerini söyledi. Biz randevulu geldiğimiz söylediğimizde böyle bir randevu olmadığını söyledi. Israrımız karşısında madem geldiniz size kahvaltı tabağı verelim dedi. Biz ise Grupanya’dan brunch satın aldığımızı, bu hakkımızı kullanmak istediğimizi söylerek o zaman yarın gelelim dedik.

Yasin isimli şahıs yarın da brunch yok dedi. Biz de ne zaman müsait olursunuz dediğimizde belli olmaz siz arada arayın dedi. Ailem yanımda olduğu için bu insanla daha fazla muhatab olmak istemedim. Ankara şehir merkezine geri döndük. Kahvaltımızı da ticari ahlakı yüksek başka bir mekanda yaptık. Grupanya’dan da satın almamızı iptal ettirdik.

Umarım Grupanya’da bu sorumsuz işletmeyi bu organizasyondan çıkartır.

Gönderen: . B.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
. N.

20 ocak 2014 pazartesi günü Ankara Eski Kapı restaurant isimli işletmeden 2 adet açık büfe brunch hizmeti satın almıştım. İşletmeyi cumartesi günü hizmeti kullanmak için rezervasyon yaptırmak için aradığımda sadece pazar günleri bu hizmeti verdikleri bilgisini aldım. İtiraz ettiğimde benimle çok saygısızca (özellikle belirtiyorum) konuşuldu. Bu işletme hakkında sorumsuzluklarını şikayet etmek için buraya yazıyorum. Grupanya’yı arayarak da şikayetimi bildirerek para iadesini istedim.

Şubat 16, 2014
Kategori : Mekan
Yorum : 1
Okunma : 851