Ankara Etlik Lokman Hekim Hastanesi Muayene Ücreti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 69062   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Ankara Etlik Lokman Hekim Hastanesi Muayene Ücreti

27 Ekim 2014 16:35 Yasin A. Ankara

Merhaba, benim oğlum tavsiye üzerine Sincan lokman hekim hastanesinde ameliyat oldu, tavsiye edilen doktordu tabi ve her ay düzenli olarak muayene için Sincan'a gittik. Fakat evimiz k. ören'de olduğu için etlik lokman hekim hastanesine gitmek istedik ve buraya geldiğinizde muayene parası olarak 47 tl gibi bir tutar istediler. Sincan'da almış oldukları muayene parasının iki katı kadar ve yapacakları bir şeyin olmadığı söylediler. Aralarında fiyat farkı olmasını ve bana yardımcı olmadıkları için hiç de mutlu ayrılmadım hastaneden. Teşekkürler.

Etiket : ankara etlik lokman hekim hastanesi ankara etlik lokman hekim hastanesi ücretleri ankara etlik lokman hekim hastanesi yorumları Okunma : 9511
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Orhan Ç. 23 Mayıs 2018

Ben ürolaji doktoru murat y. gittim inanın çok candan cok mutevazi bir insan valesinden tutun herkes çok tatlı candan insanlar seçilmiş harika teşekkür ediyorum hizmetlerinize candanlığınıza yolunuz açık olsun iyi çalıçmalar diliyorum.

Cevap yaz 0 2
Müjdat K. 21 Ekim 2017

Karın ağrısı şikayetiyle etlik lokman hekim aciline 17.10.2017 tarihinde başvurdum. Dr 45 saniye muayene ettikten sonra kan ve idrar tahlili istedi. Bunun için 730 tl ücret istediler. Personeli çok kaba ve ilgisiz. Resmen soygun yapıyorlar. Ben tedaviyi kabul etmedim çünkü fiyatı çok yüksekti. Acil servis olmasına rağmen sadece muayene ücreti için 170 tl ödedim. Hiç bir ilaç ,uygulama, vital bulgu alınmaksızın bu kadar ücret istediler. Bunlardan şifa gelmez tam aksine adamı kanser ederler. Nacizane tavsiyem en son seçenek olsun. Yeryüzünde bir tek burası kalsa hasta olsam yine de gitmem.

Cevap yaz 0 1
Yurtiçi Kargo Gönderileri Zamanında Almıyor Koyuncuoğlu Ticaret Sattığı Ürünle İlgilenmiyor