Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Hastayla İlgilenmedi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 83978   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Hastayla İlgilenmedi

26 Ocak 2016 17:46 Aleyna G. Ankara

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği; doktor olmadığından dolayı başka doktorlar ilgilenmedi, 3 saat beklemek zorunda kaldık. Sekreter görevini hiç yapamadı.

Etiket : Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Okunma : 2428
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Aslı Ç. 9 Eylül 2019

Hastanenin dis hekimliginden dis muayenesi yaptiriyorum ama hastane pislik icinde, duvarlar les gibi, odalarda sigara icilmis küller duruyor, yerler desen o sekilde kirli.

Cevap yaz 0 0
Ali L. 28 Mayıs 2019

Randevu saatinde gitmeyin, 1.5 saat sonra alıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Nurten K. 24 Mayıs 2019

Dolgu bölümünde titiz ve incitmeme gayretiyle, nezaket ile yaklaşarak 4 dolgumu yapan Farrakh P. ve Amin D. adlı stajyerlerinize çok teşekkür ediyorum. Dolgular sonrasında da hiç rahatsızlık yaşamadım. Gördüm ki Ankara Ünv. Diş Hekimliği Fakültesi eski ününü hakkıyla koruyor.

Cevap yaz 0 0
Zeynep K. 16 Kasım 2018

Ankara üniversitesi diş hekimliği fakültesi periodontoloji bölümünde 3 aydır mağdur oluyorum randevu veriliyor gidiyorum doktor gelmiyor ve kimse ilgilenmiyor başka bir sefer kalıp hazırlanmamış oluyor ve bana haber verilmiyor geri gönderiliyorum teknisyenler 3 seferdir kalıbı yanlış hazırlıyorlar hocasından asistanına aşırı bir ilgisizlik ve umursamaz tavırlarından şikayetim var. Devlet burada çalışanların maaşlarında nasıl aksatmımıyorsa çalışanlar da burada bana hizmet vermek zorundalar. Buradaki başı boş hizmete el atmanızı önemle rica ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Fikret Ş. 26 Ocak 2018

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti bölümünde 11.2017 1750 tl malzeme alarak hastaneye verdik sonrasında muayene parası olarak 350 tl olarak 3 taksit yapıldı, ikinci taksidi ödemeye gittiğimde 2018'de gelen zam öne sürülürek tarafıma 622 tl hesap çıkartıldı, öncesinden fiyatta anlaşılıp takside bölünen rakamın eski planlı konumdaki hastalara neden yansıtıldığını anlamış değilim ilgili durumu hastanede başhekim başta olmak üzere herkesle görüştüm maalesef bu parayı ödemeden çocuğumun tedavisi yapılamacağı söylendi (sağlık bakanlığı, ssk'ya da ilgili durumu bildirdim kalıcı yardım eden çıkmadı) çaresiz ödedik, tekrar tarafımıza gün verildi paramızı nasıl geri alırız bize bu konuda kim yardımcı olur.

Cevap yaz 0 0
Turkcell T60 Telefon Sürekli Arıza Çıkarıyor Turkcell Operatör Değişikliğinde 3700 TL Fatura Gönderdi