Armon Mobilya Sattığı Ürünün Garantisini Vermiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 78718   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Armon Mobilya Sattığı Ürünün Garantisini Vermiyor

4 Haziran 2015 10:28 Sibel K. İstanbul

2 yıl garanti verip, kendi ayıplı mallarını ve taşımadaki hatalarından kaynaklanan deformasyonu kabul etmiyorlar. Satış danışmanı Aysel hn doğru söylemiyor. Patronu ona güvenmeseydiniz diyor, sattıkları koltuk yüzünden eve gelen misafirin ve oğlumun bacağına çivi batıyor. Çiviyi çıkarıp delik koltuğu getiriyorlar, bu kadar delik için koltuk değişmez diyorlar. Taşırken deforme olan koltuğu da, o zaman eve sokmayıp değiştirseydiniz diyorlar. Aysel hn ne zaman isterseniz değiştiririz dediği halde şimdi patronu kabul etmiyor, Aysel kimmiş istediğiniz yere şikayet edin diyor. Daha 1 yıllık koltuklara biz sahip çıkmıyoruz deyip hakaret ediyorlar. Tavsiyem siz bir şey almayın, kötü bir esnaf. GÜNCELLEME; 10 Mart 2018; bugün itibariyle Sikayet.com firmasından arandım ve şikayetimin devam edip etmediği soruldu, devam ettiğini ve çözüme kavuşturulmadığını, şikayetim çözülünceye kadar yorumumun burada kalmasını istiyorum. Gerekirse fatura ile mağduriyetimi ispat ederim.

Etiket : armon mobilya armon mobilya şikayet armon mobilya yorumları armon mobilya garanti armon mobilya personel Okunma : 3360
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Sibel K. 10 Mart 2018

GÜNCELLEME; 10 Mart 2018; bugün itibariyle Sikayet.com firmasından arandım ve şikayetimin devam edip etmediği soruldu, devam ettiğini ve çözüme kavuşturulmadığını, şikayetim çözülünceye kadar yorumumun burada kalmasını istiyorum. Gerekirse fatura ile mağduriyetimi ispat ederim.

Cevap yaz 1 3
Gülüm K. 28 Temmuz 2015

Valla gayet ıyı bır magaza, esnafları gorgulu. Bız ordan tum evı dosedık, ürününün arkasında duruyorlar.

Cevap yaz 10 4
Samsung Note 4 Aşırı Derecede Isınıyor Şekerbank Heyet Kararına Rağmen Ücret İadesi Yapmıyor