Bed-Line Yatak ve Baza Defolu Ürün

6 ay oldu defalarca aradim bu firmayi kimse bana yardimci olmadi. satis sonrasi takip berbat, sadece sizi dinliyorlar. son care buraya basvurdum.

4 yatak ve baza aldim ama cift kisilik yatagimin bazasi yirtik cikti, kendi elamanlari fark etti ve o da bildirdi ben dea ma altı ay oldu. sonra da garantimiz yok diyecekler.

Ben şuan yurtdışındayım ve daha yataklarimi kullanmadim. cok merak ediyorum bu işin sonu ne olacak. kimlerle konusmadim ki asli, hulya, serap hanim hepsinin haberi var ama bir kez olsun geri aramadilar. artik benim davam oldu bu.

Gönderen:
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
Mustafa D.

İyi günler, yaklaşık 2 ay önce iskenderun AVM şubenizden tek kişilik baza başlık ve yatak aldım. yatak ve baza uzun bir süre sonra teslim edildi fakat başlık renk yalnışlığından dolayı daha sonra getirileceği tarafıma söylendi.

iskemderun AVM şubenize defalarca müracaat ettim hala başlığı alamadım ayrıca personelinizin ilgisizliğinden şikayetçiyim. konu başlığın tarafıma teslim edilmesi aksi taktirde tüketici hakları derneğine şikayette bulunacağımı bildiririm.

NOT: aldığım full ortopedik yatakta çökme olmaya başladı. size telefondan ulaşamıyorum bana acil ulaşmanız ricasıyla.

Ağustos 26, 2013
Yorum : 1
Okunma : 1.465
Hepsiburada.com Ücret İadesi Yapmıyor
Temmuz 26, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Hepsiburada.com’dan satın aldığım ürün bana teslim edilmiyor, paramın iadesini istediğimde ise kargodan bana gelmeyen ürünün onlara gelmesi gerektiği söyleniyor. Yani ürün bana hiç gelmediği hal..
Superonline Üyelik İptalimi Yapmıyor
Temmuz 26, 2014
|
Kategori: İletişim
23.07.2014 tarihi itibariyle üyelik iptali istediğim superonline müşteri hizmetlerinden görevli tarafından işlemin başlatıldığını ancak dilekçe yazıp faks çekmem istendi. Faks gönderiminden 48 saat iç..
Koçtaş Personeli Ürünü Teslim Ederken Sorun Çıkarıyor
Temmuz 26, 2014
|
Kategori: Alışveriş
24.07.2014 tarihinde yenibosna koçtaş’tan hazır mutfak satın aldım, nakliye ve montaj hizmeti bedelini ödedim. Bana gelen kişilerin ürünü yukarı çıkaracağı söylendi ama gelen arkadaşlar taşımak ..
Vizyon Kurye Farklı Telefon Gönderdi
Temmuz 26, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Vizyon kuryeye sipariş vermiş olduğum s4 telefon tarafıma gönderilmiş ancak bana gelen telefon s4 değil de ixperia x5 olarak gönderilmiş. Ben bu telefonu kabul etmiyorum, en kısa zamanda paramı geri a..
Pusula Dağıtım Cep Telefonu Mağduriyeti
Temmuz 25, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Pusula dağıtım’dan aldığım ixperia x5 arızalı çıktı servise verdim, 45 gün sonra defalarca aradıktan sonra telefon geldi ama ixperia x3 olarak. Davacı olacağım, telefona cevap vermiyorlar. Hiç m..