Bed-Line Yatak ve Baza Defolu Ürün

6 ay oldu defalarca aradim bu firmayi kimse bana yardimci olmadi. satis sonrasi takip berbat, sadece sizi dinliyorlar. son care buraya basvurdum.

4 yatak ve baza aldim ama cift kisilik yatagimin bazasi yirtik cikti, kendi elamanlari fark etti ve o da bildirdi ben dea ma altı ay oldu. sonra da garantimiz yok diyecekler.

Ben şuan yurtdışındayım ve daha yataklarimi kullanmadim. cok merak ediyorum bu işin sonu ne olacak. kimlerle konusmadim ki asli, hulya, serap hanim hepsinin haberi var ama bir kez olsun geri aramadilar. artik benim davam oldu bu.

Gönderen:
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
Mustafa D.

İyi günler, yaklaşık 2 ay önce iskenderun AVM şubenizden tek kişilik baza başlık ve yatak aldım. yatak ve baza uzun bir süre sonra teslim edildi fakat başlık renk yalnışlığından dolayı daha sonra getirileceği tarafıma söylendi.

iskemderun AVM şubenize defalarca müracaat ettim hala başlığı alamadım ayrıca personelinizin ilgisizliğinden şikayetçiyim. konu başlığın tarafıma teslim edilmesi aksi taktirde tüketici hakları derneğine şikayette bulunacağımı bildiririm.

NOT: aldığım full ortopedik yatakta çökme olmaya başladı. size telefondan ulaşamıyorum bana acil ulaşmanız ricasıyla.

Ağustos 26, 2013
Yorum : 1
Okunma : 1.476