Bed-Line Yatak ve Baza Defolu Ürün

6 ay oldu defalarca aradim bu firmayi kimse bana yardimci olmadi. satis sonrasi takip berbat, sadece sizi dinliyorlar. son care buraya basvurdum.

4 yatak ve baza aldim ama cift kisilik yatagimin bazasi yirtik cikti, kendi elamanlari fark etti ve o da bildirdi ben dea ma altı ay oldu. sonra da garantimiz yok diyecekler.

Ben şuan yurtdışındayım ve daha yataklarimi kullanmadim. cok merak ediyorum bu işin sonu ne olacak. kimlerle konusmadim ki asli, hulya, serap hanim hepsinin haberi var ama bir kez olsun geri aramadilar. artik benim davam oldu bu.

Gönderen:
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
Mustafa D.

İyi günler, yaklaşık 2 ay önce iskenderun AVM şubenizden tek kişilik baza başlık ve yatak aldım. yatak ve baza uzun bir süre sonra teslim edildi fakat başlık renk yalnışlığından dolayı daha sonra getirileceği tarafıma söylendi. iskemderun AVM şubenize defalarca müracaat ettim hala başlığı alamadım ayrıca personelinizin ilgisizliğinden şikayetçiyim. konu başlığın tarafıma teslim edilmesi aksi taktirde tüketici hakları derneğine şikayette bulunacağımı bildiririm. Aldığım full ortopedik yatakta çökme olmaya başladı. size telefondan ulaşamıyorum bana acil ulaşmanız ricasıyla.

Ağustos 26, 2013
Yorum : 1
Okunma : 1.544
Ege Üniversitesi Araştırma Hastanesi Randevu Ücret Talebi
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Sağlık
22 ağustos cuma günü kalp damar bölümünde muayene oldum bana doppler ultrason tetkiki yapılması gerektiğini bunun için randevu almam gerektiği söylendi. Randevu günüm 23.01.20015 olarak söylendi. Eğer..
Pusula Yayıncılık Mağdur Etti
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Pusuka yayıncılıktan x4 model cep telefonu sipariş verdik ve özellikle wi-fi olup olmadığını sorduk firma yetkilileride wi-fi var dedi Sipariş verdik ancak elimize x5 model cep telefonu geldi ve wi-fi..
Hepsiburada.com Ürünümü Teslim Etmedi
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Alışveriş
hepsiburada.com’dan çok isteyerek bir klima siparişi verdik. Baymak Elite 12000 Btu/h duvar tipi split klima  hızlı gönderi(1 gün) olarak da bize belirtidi, ancak siparişi vereli tam 6 gün oldu ..
Arçelik Semaveri Değiştirmedi
Ağustos 22, 2014
|
Bundan yaklaşık 2 ay önce pertek Tunceli yetkili bayiniz toprak tic. aracılığıyla akıtan semaveri Tunceli beko servisine sıkıntısının giderilmesi üzerine verdik. Semaver uzun bir süre orada kaldı defa..
Yurtiçi Kargo Personeli Hakaret Etti
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
Kargom zamanında gelmedi. Şubeyi arıyorum bahaneler ve telefona cevap vermediler. En önemlisi kapıya gelen şahıs bana saygısız, terbiye dışı  gibi kelimeler ile hakaret etti ve tabi yüksek sesle. Pake..