Şikayet No : 722   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bed-Line Yatak ve Baza Defolu Ürün

26 Ağustos 2013 02:21 Sikayet.com - Mersin

6 ay oldu defalarca aradim bu firmayi kimse bana yardimci olmadi. satis sonrasi takip berbat, sadece sizi dinliyorlar. son care buraya basvurdum.

4 yatak ve baza aldim ama cift kisilik yatagimin bazasi yirtik cikti, kendi elamanlari fark etti ve o da bildirdi ben dea ma altı ay oldu. sonra da garantimiz yok diyecekler.

Ben şuan yurtdışındayım ve daha yataklarimi kullanmadim. cok merak ediyorum bu işin sonu ne olacak. kimlerle konusmadim ki asli, hulya, serap hanim hepsinin haberi var ama bir kez olsun geri aramadilar. artik benim davam oldu bu.

Etiket : şikayetim var Bed line yatak ve baza şikayet bed line şikayet tüketici şikayeti tüketici davası Okunma : 1626
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Hüsamettin K. 18 Ağustos 2014

16.08.2014'te teslim edilecek bed-line baza ve yatak setimiz bir gün öncesinden bilgilenmek, sonra da gününde gelmeyince yeni teslimat tarihini öğrenmek adına defalarca aramamıza karşın hiçbir muhatap bulamadık. Gününde teslim edilmeyen, halen de gelmeyen ürün için şikayetçiyim. Bütün tatil, izin programımızı alt üst eden bu gecikme bedelini yasal olarak talep ediyorum. Tatil rezervasyonumuz nedeniyle ayın 16'sında teslimat garantisi koşuluyla satın aldığımız ürünü hâlâ (18.08.2014) teslim etmeyen bu firmayı esefle kınıyorum. Defalarca aranıp da hiç mi geri dönülmez. Serap Hanım, Aycan Hanım, Tuncer Bey; sizleri sorumlu olmaya davet ediyoruz. Nasıl bir sorumsuzluk, nasıl bir ciddiyetsizliktir bu? Ne arayan ne soran bir sorumlu yok bu firmada. KKapatın bu firmayı siz.

Cevap yaz 0 0
Mustafa D. 7 Kasım 2013

İyi günler, yaklaşık 2 ay önce iskenderun AVM şubenizden tek kişilik baza başlık ve yatak aldım. yatak ve baza uzun bir süre sonra teslim edildi fakat başlık renk yalnışlığından dolayı daha sonra getirileceği tarafıma söylendi. iskemderun AVM şubenize defalarca müracaat ettim hala başlığı alamadım ayrıca personelinizin ilgisizliğinden şikayetçiyim. konu başlığın tarafıma teslim edilmesi aksi taktirde tüketici hakları derneğine şikayette bulunacağımı bildiririm. Aldığım full ortopedik yatakta çökme olmaya başladı. size telefondan ulaşamıyorum bana acil ulaşmanız ricasıyla.

Cevap yaz 0 0
Hukuk Danışmanı, Hukuk Danışmanlığı Sikayet.com ve Sosyal Sorumluluk