Beko Bulaşık Makinesi Canımızdan Bezdirdi

Beko Hakkında Şikayetim Var; beko bulaşık makinesi aldım fakat aldığım günden beridir belki de kaçıncı şikayetim, kaç kez servis geldi fakat hiçbirisi çözüm getiremedi.

Bulaşık makinesi aldığımız günden beridir devam etmekte olan bulaşıkları köpüklü çıkarması konusu devam etmekte ama her defasında çağırdığımız ve şikayette bulunduğumuz makinenin halen daha aynı problemi yaşamasından bıktık usandık artık. evde çoluk çocuk köpüklü su ve yemek yemekten dolayı hep hastalar. ve bu durum bizleri çok rahatsız etmekte ve artık yasal yollarla tüketici haklarını da devreye sokup belirli delillerle de şikayette bulunacağımı belirtmek istiyorum.

Biz kötü birşey demedik, olmuyorsa bu makineyi değiştirin yada düzeltin fakat görmekte olduğumuz konu bizimle adeta dalga geçildiği, her defasında yok deterjan yeri bozuk masallarından bıktık. bu ikinci defadır değişiyor deterjan ünitesi fakat yine aynı nakarat. bize verilen tüketici hakkımızı sonuna kadar kullanmak bizim de borcumuz haline geldi, artık yeter noktasındayız.

Bu denli sinir bozucu bir olayı daha önce hiçbir beyaz eşyada, ne servisinde ne de firmasında yaşamadık. bununla derhal ilgilenilmesini tarafınızdan rica etmekteyiz. ama artık servisinizin gelip de tamam biz yaparız ilgileniriz masallarını istemiyoruz.

Değiştirin garantisini verdiğiniz ve arkasında durduğunuz makinenizi lütfen artık.

Gönderen: . C.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Ocak 07, 2014
Kategori : Beyaz Eşya
Yorum : 0
Okunma : 241