Beko Bulaşık Makinesi Canımızdan Bezdirdi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 14501   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Beko Bulaşık Makinesi Canımızdan Bezdirdi

7 Ocak 2014 13:27 Cemal K.

Beko bulaşık makinesi aldım fakat aldığım günden beridir belki de kaçıncı şikayetim, kaç kez servis geldi fakat hiçbirisi çözüm getiremedi.

Bulaşık makinesi aldığımız günden beridir devam etmekte olan bulaşıkları köpüklü çıkarması konusu devam etmekte ama her defasında çağırdığımız ve şikayette bulunduğumuz makinenin halen daha aynı problemi yaşamasından bıktık usandık artık. evde çoluk çocuk köpüklü su ve yemek yemekten dolayı hep hastalar. ve bu durum bizleri çok rahatsız etmekte ve artık yasal yollarla tüketici haklarını da devreye sokup belirli delillerle de şikayette bulunacağımı belirtmek istiyorum.

Biz kötü birşey demedik, olmuyorsa bu makineyi değiştirin yada düzeltin fakat görmekte olduğumuz konu bizimle adeta dalga geçildiği, her defasında yok deterjan yeri bozuk masallarından bıktık. bu ikinci defadır değişiyor deterjan ünitesi fakat yine aynı nakarat. bize verilen tüketici hakkımızı sonuna kadar kullanmak bizim de borcumuz haline geldi, artık yeter noktasındayız.

Bu denli sinir bozucu bir olayı daha önce hiçbir beyaz eşyada, ne servisinde ne de firmasında yaşamadık. bununla derhal ilgilenilmesini tarafınızdan rica etmekteyiz. ama artık servisinizin gelip de tamam biz yaparız ilgileniriz masallarını istemiyoruz.

Değiştirin garantisini verdiğiniz ve arkasında durduğunuz makinenizi lütfen artık.

Etiket : Beko şikayet beko bulaşık makinesi beko bulaşık makinesi şikayet beko bulaşık makinesi kullanıcı yorumları beko bulaşık makinesi şikayetleri beko bulaşık makinesi servisi Okunma : 1664
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (0)

Samsung Tv Servisi Mağdur Etti Tekzen Stokta Olmayan Ürün Satışı