Beko Bulaşık Makinesi Canımızdan Bezdirdi

Beko Hakkında Şikayetim Var; beko bulaşık makinesi aldım fakat aldığım günden beridir belki de kaçıncı şikayetim, kaç kez servis geldi fakat hiçbirisi çözüm getiremedi.

Bulaşık makinesi aldığımız günden beridir devam etmekte olan bulaşıkları köpüklü çıkarması konusu devam etmekte ama her defasında çağırdığımız ve şikayette bulunduğumuz makinenin halen daha aynı problemi yaşamasından bıktık usandık artık. evde çoluk çocuk köpüklü su ve yemek yemekten dolayı hep hastalar. ve bu durum bizleri çok rahatsız etmekte ve artık yasal yollarla tüketici haklarını da devreye sokup belirli delillerle de şikayette bulunacağımı belirtmek istiyorum.

Biz kötü birşey demedik, olmuyorsa bu makineyi değiştirin yada düzeltin fakat görmekte olduğumuz konu bizimle adeta dalga geçildiği, her defasında yok deterjan yeri bozuk masallarından bıktık. bu ikinci defadır değişiyor deterjan ünitesi fakat yine aynı nakarat. bize verilen tüketici hakkımızı sonuna kadar kullanmak bizim de borcumuz haline geldi, artık yeter noktasındayız.

Bu denli sinir bozucu bir olayı daha önce hiçbir beyaz eşyada, ne servisinde ne de firmasında yaşamadık. bununla derhal ilgilenilmesini tarafınızdan rica etmekteyiz. ama artık servisinizin gelip de tamam biz yaparız ilgileniriz masallarını istemiyoruz.

Değiştirin garantisini verdiğiniz ve arkasında durduğunuz makinenizi lütfen artık.

Gönderen: .. Cemal.K.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Ocak 07, 2014
Kategori : Beyaz Eşya
Yorum : 0
Okunma : 231
Vodafone Kapalı Hat’a Yüksek Fatura Gönderdi
Temmuz 21, 2014
|
Görüşmeye kapalı hattıma 138 tl ücret geliyor nasıl iş bu, sözde 25 tl fatura olan hesaba bir faturam 125 geldi ödedim ama kapalıyken 138 gelirse siz ne yaparsınız bana bunun açıklamasını istiyorum. Y..
E-tesettur.com Ücret İademi Yapmıyor
Temmuz 21, 2014
|
iyi gunler, 02.07.2014 tarihinde iade veridiğim ürünler e-tesettur’e tekrar ulaştı ve halen hesabıma iade parası gelmedi. İnternet sitelerine mesaj yazdım ama henüz bir cevap gelmedi. Acaba bilg..
Balcalı Hastanesinde Klimalar Yetersiz
Temmuz 21, 2014
|
Kategori: Sağlık
Adana sıcağında bir hastanenin bu kadar sıcak olması çok anormal bir durum, saatlerce sıra bekliyoruz ve nefes alamıyoruz. Soğutma sistemleri özellikle koridorda çalışmıyor. İnsanlara biraz daha değer..
Markado.com 1 Aydır Ürünümü Teslim Etmiyor
Temmuz 19, 2014
|
Markado.com’a 18 haziran 2014 tarihinde sipariş vermiş olduğum buzdolabı 19 temmuz 2014 tarihi itibariyle henüz elime ulaşmamıştır. Defalarca aramama rağmen her defasında bana telefonla geri dön..
E-tesettur.com Ücret İadesi Yapmıyor
Temmuz 19, 2014
|
E-tesettur.com sitesinden 03.06.2014 tarihinde sp0306205993 sipariş numaralı aldığım ürünü ertesi gün iade ettim. En geç 20 gün içerisinde iade işleminin gerçekleşeceğini bildiren bir sms aldım. 20 gü..