Bellona Garantili Ürün Arızasını Gidermiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 1625   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bellona Garantili Ürün Arızasını Gidermiyor

15 Eylül 2013 15:26 Adnan K.

Bellona mobilya ev eşyası aldım. oturma grubu, misafir odası, yatak odası vb gibi. oturma odası sanfoni köşe takımı diye üründe kılıflarında solma ve bitlenme oluştu. bunu firmaya bildirdik. ürünün servisle alınıp sorunun giderileceğini söylediler. önce bayiye gidip bizim kumaş beğenmemizi, o kumaşı fabrikadan talep edip döşeyip göndereceklerini ve bu sürenin 30 iş günü olacağını söylediler.

sözde kumaş fabrikadan en az 2, 3 haftada geliyormuş. biz okey verdik, kumaşı beğendik. Isparta bayisi servisi yanımızda arayıp kumaş numarasını yazdırdı. dün servisi aradım kumaşın gelip gelmediği konusunda. Servisin bana verdiği cevap'' beğendiğiniz kumaş almış olduğunuz köşe takımına uygulanmıyor, gidip tekrar bir kumaş beğenmemizi yada renk değiştirme gibi bir şeyler yapacağımızı söyledi'. Sonuç olarak sorunumuza 1.5 ayı geçik süredir çözüm bulamadılar. bu konudan şikayetçiyiz.

Etiket : bellona şikayet bellona şikayetleri bellona mağazası şikayet bellona şikayet hattı bellona garanti şikayet Okunma : 2164
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (8)

Sezen A. D. 2 Mayıs 2018

Bellona'dan valentina koltuk aldik hic lekeler cikmiyor servisi cagirdim garantili diye ama yanlis secim yaptiğimi soylediler gercekten cok ayip hic boyle markaya yakismadi gercekten cok mağdurum yani 20 sene sonra aldim koltuk ona da pisman oldum lutfen urununuzu degistirin rica ediyorum malinizin arkasinda durun simdi sildim daha yine lekeler duruyor olmaz.

Cevap yaz 0 0
Fatma G. 19 Nisan 2018

Yatak aldım 1 hafta oldu memnun olmadığımız için iadesini istedik ürünü iade etmeyeceklermis bilen varsa yardımcı olabilir mi nasıl yol izleyebilirim.

Cevap yaz 0 0
Ayşegül O. 17 Mart 2018

Bellona'dan step koltuk takımı aldim koltukların aldigim günden beri gacur gucur sesinden biktim servis cagiriyorum geliyor ayni sıkıntı tekrar oluyor ya kalitesiz ürün satmayin yada sattiginiz ürünün arkasında durun bellona tek kelimeyle oturulacak koltuk degil yakilacak koltuk uretmis eve bile sokulmaz.

Cevap yaz 0 0
Tülay A. 20 Kasım 2017

2 yıl önce bellona'dan valentina serisi koltuk takımı aldım, bu üründen hiç memnun değilim çok mağdurum, bu ürün kumaşı çok leke bırakıyor bana beyaz sabunla temizlemem söylendi öyle yaptım koltuklarım mahvoldu beyaz koltuklarım kahverengine dönüştü lütfen ürününüzün arkasında durup beni bu illetten kurtarın.

Cevap yaz 0 0
Ali K. 12 Haziran 2015

Kardeşim çaycuma Bellona'dan yemek masası ve milda sandalye aldık. Aldıkta alması şu sandalyeler 2 ay oldu daha gelmedi. Olsun biz ayakta yemek yiyoruz, 2 ay yok mu bir yetkili. Adamlar bizim yanımızda telefon etti fabrikaya, yoksa iptal ettireceğim.

Cevap yaz 3 0
Enver A. 18 Şubat 2015

Gebze piranlardan 10 şubatta aldığım iki adet kanepe aldığım yerden hasarlı olarak bana gönderildi. Tamir için eve gelen servis burada yapamayacağını, kanepeleri götüreceğini söyledi kabul etmedim, tüketici hakem heyetine taşıyacağım.

Cevap yaz 2 0
Hikmet Ü. 4 Haziran 2014

Bellona ürün alıp başına parasıyla bela almış olan arkadaşlar, iki yıllık zaman dolmadan tüketici hakem heyetlerine başvursunlar. Kesinlikle tamir için servise göndermesinler, ürünün iadesini veya para iadesini istesinler. Tüm bellona mağdurları geçmiş olsun.

Cevap yaz 2 1
Nazife B. 24 Ekim 2013

bellona garantili ürünmüş. bellona onu benim külahıma anlatsın. arkadaşlar, siz siz olun bellona'dan bir kırık iğne bile almanızı tavsiye etmiyorum. siz zararlı çıkarsınız.

Cevap yaz 4 0
Digiturk Hediye Paketten Ücret Alıyor Turon9 Antalya Tatilimizi Mahvetti