Bim Market Personel Saygısızlığı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 6913   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bim Market Personel Saygısızlığı

15 Kasım 2013 13:06 Sedat O.

14.11.2013 tarihinde üçevler bim pendik şubesinden çamaşır suyu aldım ve eve geldiğimizde eşimin pantolonu çamaşır suyu olmuştu. Sonra kapağının açık olduğunu gördük ve bundan dolayı sıçradığını anladık. daha sonra gebzedeki bölge müdürlüğüne durumu bildirdim. Telefona çıkan şahıs ukala bir tavıla çamaşır suyunun kapağının biz alırken açmış olabileceğimizi söyledi. acaba kim çamaşır suyu alırken kapağını açıpta bakıyor merak ediyorum. Bir de müşteriye nasıl hitap edeceğini beceremeyen insanları lütfen santrale koymayın. ben bunu tüketici haklarına götüreceğim dediğimde bana verdiği cevap, nereye gidersen git olmuştur. Bilgilerinize sunarım.

Etiket : bim şikayet hattı bim tüketici yorumları bim şikayet var bim tüketici şikayetleri üçevler bim pendik şubesi bim gebze bölge müdürlüğü Okunma : 7972
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (48)

Samet Y. 15 Eylül 2019

Bugun saat 13:35'te bahcelievler sırınevler ptt yanında bulunan bım markete gıttım, pasta malzemesı kedı dılı sordum reyona gıdıp dondugumde pastaban aldım ve sordugum magaza muduru bır dıger yrd oldugunu tahmın ettıgım sahıs varken magaza md aralarıında şuna bak a.. kedı dılı sordu pastaban almış dıye bır konusma yapıp dıgerının de gulmesını duydum, orada olay cıkartmamak ıcın sakınlıgımı koruyup ödememı yapıp cıktım ancak bu konuda eger yetkılıler bır sey yapmazsa uzatılacagını beyan ederım, hiç kimse bana kufurlu konusamaz.

Cevap yaz 0 0
Burç H. 4 Ağustos 2019

Kayseri anayurtta Bim'den sabah alışveriş yaptım 100 tl verdim 58 tl para yerine 28 tl vermiş orada çalışan kız. Para üstüne bakmadan cüzdana koyarım yine öyle yaptım. Bim'de eski çalışanlar gitmiş yerine iki tane bir kız bir de erkek gelmiş. Eski çalışanlar çok iyiydi ve para üstü sorunu yıllardır yaşamadım ve saymadan cüzdana koyan biriydim. Eksik olduğunu söylemeye gittim orada çalışan kız kendi yediği haltı sanırım anlamayacağımı sandı ama ben çok iyi anladım aslında gayet de bilerek eksik para verdi. Yarım saat uğraşıldı kasa sayıldı 15 tl kasa açığı cıktı bana 30 tl eksik verildi. Çok akıllı sandı oradaki sanırım kendini. Bana vebali üstünüze diyor bir de utanmadan.

Cevap yaz 0 0
Şeyda T. 11 Haziran 2019

Bim Iĝdır halfeli mahallesi bayan çalısanından ürün aldım, para üstünü eksik verdi isteyince de hem vermiyor hemde üste cıkıp ukalaca konusuyor.

Cevap yaz 0 0
İbrahim Ü. 17 Nisan 2019

Ankara sincan yasar kemal caddesindeki bayan calisan ozellikle 2 tanesi musteriyle ukala konusmalar kasada müsteri oldugu halde baskasiyla yuksek sesle konusmalar saygisiz davranislar var. Gerekli uyarinin yapilmasini istiyoruz.

Cevap yaz 0 0
Ramazan E. 29 Aralık 2018

22.12.2018 yenibosnazafer mh Bimcell'den hat taşıma için başvuru yaptım. 24-25.12.2018 mus hiz aradım başvuru görünmüyor dendi. Müş hiz aradım başvuru görünmüyor dediler bayiye gittim tamam bu sefer elle yazdırdık bilgileri dediler. 26.12.2018 mus hiz başvuru görünmüyor dedi farklı bir Bim'den başvuru daha yapsam ne olur dedim ilk aldığınız sim geçersiz olur başka bir şey olmaz dediler. 27.12.2018 farklı bir Bim bayı yenibosna yıldırım beyazıt cd Bim'den başvurdum. 29.12.2018 Muş hız. başvuru olmuş hangi hattan taşınacağı işaretlenmemiş bayiye gidin dendi, şuan Bim'e gidiyorum bir hafta oldu, yazıklar olsun.

Cevap yaz 0 0
Baran K. 21 Kasım 2018

Sevgili Bim, simbat dakota çekirdeği çıkarttınız. 3.95 tl, baktınız sevdik hop 4.95 tl oldu. Baktınız parasına bakmayıp alıyoruz hop 5.45 tl. Hiç mi utanmıyorsunuz da halkı aptal yerine koyuyorsunuz?

Cevap yaz 0 0
Mercan D. 22 Ekim 2018

Alisveris yaptim verdigi para için bozuk verebilir misin diye rica ettim söylendi yok çekmece kapandı yok önce deseydin dedi isteksiz esmer uzun bir kasiyer böyle isteksiz çalışan gormek istemiyoruz, mimarsinan bahçelievler mh 2160 sok no 26 c kasiyer Z.E.

Cevap yaz 0 0
Batuhan Ö. 5 Ekim 2018

Bugün saat 11:48'de Bim'den alışveriş yaptım. Gençlik cd adlı yerden Alvarlı Mehmet Efendi cd Bim a.ş kasiyerden şikayetçiyim bana hakaret ettı bilgi verilmesini dilerim.

Cevap yaz 0 0
Sultan G. 14 Haziran 2018

Bugün saat 11.27'de alışveriş yaptım Bim ihsaniye mahallesi işlemeci sokak no 29 pirinç çorbası elimde patladı kasadan getirilirken poşete koyarken kameralar kayıttaydı, Kaya mağaza müdürü bana hakaret etti mağaza müdüründen şikayetçiyim, bilgi verilmesini dilerim. Saygılarımla.

Cevap yaz 0 0
Emin K. 1 Haziran 2018

Kurumsallık adı altında yetersiz personelle mağazasi olan bir şirket 7 ayda hayatımdan bezdiren bir firma. Yetersiz personelle her yerle ilgilenmeye çalışıp elemanlar arası rekabetin oluştuğu seni zorla istifa ettirmeye çalışan kurumsallık adı altında kurulmuş bir firmadır kendisi ölsende iş var bir yere gidemezsin deyip hiç bir yere gondermeyen daha da hızlı daha da seri olman gereken bir yer insan olduğunu unutman gereken lanet bir yer kasanda fazla olsa alıp açığın olduğunda senden fazlasıyla alan bir şirket aldığınız maaşı aciginiza yemeginize yola vermeniz gerekiyor, akliniz varsa tavsiyem girmeyin hatta alışveriş bile yapmayın bu sirketten.

Cevap yaz 1 0
Marcamarca.com'a Ulaşamıyorum Klonlanmış Telefon Btk Tarafından Kapatıldı