Bim Market Personel Saygısızlığı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 6913   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bim Market Personel Saygısızlığı

15 Kasım 2013 13:06 Sedat O.

14.11.2013 tarihinde üçevler bim pendik şubesinden çamaşır suyu aldım ve eve geldiğimizde eşimin pantolonu çamaşır suyu olmuştu. Sonra kapağının açık olduğunu gördük ve bundan dolayı sıçradığını anladık. daha sonra gebzedeki bölge müdürlüğüne durumu bildirdim. Telefona çıkan şahıs ukala bir tavıla çamaşır suyunun kapağının biz alırken açmış olabileceğimizi söyledi. acaba kim çamaşır suyu alırken kapağını açıpta bakıyor merak ediyorum. Bir de müşteriye nasıl hitap edeceğini beceremeyen insanları lütfen santrale koymayın. ben bunu tüketici haklarına götüreceğim dediğimde bana verdiği cevap, nereye gidersen git olmuştur. Bilgilerinize sunarım.

Etiket : bim şikayet hattı bim tüketici yorumları bim şikayet var bim tüketici şikayetleri üçevler bim pendik şubesi bim gebze bölge müdürlüğü Okunma : 7210
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (46)

Şeyda T. 11 Haziran 2019

Bim Iĝdır halfeli mahallesi bayan çalısanından ürün aldım, para üstünü eksik verdi isteyince de hem vermiyor hemde üste cıkıp ukalaca konusuyor.

Cevap yaz 0 0
İbrahim Ü. 17 Nisan 2019

Ankara sincan yasar kemal caddesindeki bayan calisan ozellikle 2 tanesi musteriyle ukala konusmalar kasada müsteri oldugu halde baskasiyla yuksek sesle konusmalar saygisiz davranislar var. Gerekli uyarinin yapilmasini istiyoruz.

Cevap yaz 0 0
Ramazan E. 29 Aralık 2018

22.12.2018 yenibosnazafer mh Bimcell'den hat taşıma için başvuru yaptım. 24-25.12.2018 mus hiz aradım başvuru görünmüyor dendi. Müş hiz aradım başvuru görünmüyor dediler bayiye gittim tamam bu sefer elle yazdırdık bilgileri dediler. 26.12.2018 mus hiz başvuru görünmüyor dedi farklı bir Bim'den başvuru daha yapsam ne olur dedim ilk aldığınız sim geçersiz olur başka bir şey olmaz dediler. 27.12.2018 farklı bir Bim bayı yenibosna yıldırım beyazıt cd Bim'den başvurdum. 29.12.2018 Muş hız. başvuru olmuş hangi hattan taşınacağı işaretlenmemiş bayiye gidin dendi, şuan Bim'e gidiyorum bir hafta oldu, yazıklar olsun.

Cevap yaz 0 0
Baran K. 21 Kasım 2018

Sevgili Bim, simbat dakota çekirdeği çıkarttınız. 3.95 tl, baktınız sevdik hop 4.95 tl oldu. Baktınız parasına bakmayıp alıyoruz hop 5.45 tl. Hiç mi utanmıyorsunuz da halkı aptal yerine koyuyorsunuz?

Cevap yaz 0 0
Mercan D. 22 Ekim 2018

Alisveris yaptim verdigi para için bozuk verebilir misin diye rica ettim söylendi yok çekmece kapandı yok önce deseydin dedi isteksiz esmer uzun bir kasiyer böyle isteksiz çalışan gormek istemiyoruz, mimarsinan bahçelievler mh 2160 sok no 26 c kasiyer Z.E.

Cevap yaz 0 0
Batuhan Ö. 5 Ekim 2018

Bugün saat 11:48'de Bim'den alışveriş yaptım. Gençlik cd adlı yerden Alvarlı Mehmet Efendi cd Bim a.ş kasiyerden şikayetçiyim bana hakaret ettı bilgi verilmesini dilerim.

Cevap yaz 0 0
Sultan G. 14 Haziran 2018

Bugün saat 11.27'de alışveriş yaptım Bim ihsaniye mahallesi işlemeci sokak no 29 pirinç çorbası elimde patladı kasadan getirilirken poşete koyarken kameralar kayıttaydı, Kaya mağaza müdürü bana hakaret etti mağaza müdüründen şikayetçiyim, bilgi verilmesini dilerim. Saygılarımla.

Cevap yaz 0 0
Emin K. 1 Haziran 2018

Kurumsallık adı altında yetersiz personelle mağazasi olan bir şirket 7 ayda hayatımdan bezdiren bir firma. Yetersiz personelle her yerle ilgilenmeye çalışıp elemanlar arası rekabetin oluştuğu seni zorla istifa ettirmeye çalışan kurumsallık adı altında kurulmuş bir firmadır kendisi ölsende iş var bir yere gidemezsin deyip hiç bir yere gondermeyen daha da hızlı daha da seri olman gereken bir yer insan olduğunu unutman gereken lanet bir yer kasanda fazla olsa alıp açığın olduğunda senden fazlasıyla alan bir şirket aldığınız maaşı aciginiza yemeginize yola vermeniz gerekiyor, akliniz varsa tavsiyem girmeyin hatta alışveriş bile yapmayın bu sirketten.

Cevap yaz 0 0
Zübeyde P. 31 Mayıs 2018

Beylikdüzü büyükşehir mh türkiye iş bankası yanı bim'de çalışan iki personelden şikayetçiyim eğer ilgilenirseniz sevinirim isimlerini bilmiyorum biri kasiyer diğeri kasada durmuyor iade işlemleriyle ilgileniyor sanırım tabi güya ilgileniyor her gittiğimde birisiyle tartışıyor çok rahatsız edici bi durum markete gitmek istemiyorum o iki şahıstan dolayı bu kadar saygısız kendini bilmezlik olmaz sanırsın marketin sahibi ne hakla önüne geleni azarlıyor çalışanlarınızı biraz daha dikkatli seçerseniz daha iyi olur seçtiğiniz elemenlar insanaları bim'den soğutuyor resmen saygısızlık hat safhada kasiyer olan hele beş karış surat sanki zorla çalıştırılıyor gibi kasanın çekmecesini vurup kırmalar dengesizler ya.

Cevap yaz 0 0
Ayhan K. 5 Şubat 2018

Yanlışlıkla aldığim bir ürünü iade yada değişim için götürdüm iki kere efendim evrak yok alamayız evrak gelene kadar işim yok da evrak geldi mi diye on kere mi varım bu şubeniz kırşehir mucur hamidiye mh şubeniz ben de sinirden tezgaha bıraktım al sizin olsun mal da para da diye çıktım sanki kredi ne çekiyorum da evrak bekliyorum tutanağa adres imza bankadan kredi alsam bu kadar sorun etmezler yazık bundan sora yok alıverişim bim'den.

Cevap yaz 0 0
Marcamarca.com'a Ulaşamıyorum Klonlanmış Telefon Btk Tarafından Kapatıldı