Şikayet No : 840   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bimer Başbakanlık İletişim Merkezi

29 Ağustos 2013 05:19 Sikayet.com -. Mersin

Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) bilişim, iletişim ve hızlı internet teknolojileri kullanılarak başbakanlık tarafından hayata geçirilen vatandaşla kamu kurum ve kuruluşları arasında gerçekleştirilen bir halkla ilişkiler uygulamasıdır. 21. yüz yıl iletişim çağını yaşadığımız şu günlerde kaliteli, düzgün ve sağlıklı işleyen bir halkla ilişkiler uygulaması için günümüz bilişim teknolojilerinin kullanılması bir mecburiyet haline gelmiştir.

Etiket : Şikayet bimer şikayetim var Başbakanlık İletişim Merkezi BİMER alo 150 bimer şikayet hattı bimer şikayet Okunma : 16918
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (197)

Abdulkadir A. 18 Kasım 2014

Hayırlı akşamlar, Adana 5 ocak karakolunda suriyeliler için kimlik verilmektedir ancak bunu suistimal edenler oluyor. Mesela bazıları hemen kimliklerini alabiliyor ancak bazıları günlerce bekleyebiliyorlar. Bunu yapanları size şikayet ediyorum, gereğinin yapılmasini rica ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Toprak 18 Kasım 2014

Sayın Başbakanımız, Antalya muratpaşa belediyesine ağaçların budanması için mail attık, geri döneceğiz dediler ilğilenmiyolar. Ağaç binaların önünü tamamen kapatmış durumda, ağaçta kuşların kenesi evimize giriyor. Park ve bahçeler müd. Sizin görüşmenizi arz ediyorum.

Cevap yaz 2 0
Selvi 18 Kasım 2014

Ege üniversitesinde formasyon alıyorum, geçen yıl lisede 1 yıl ücretli öğretmenlik yaptım, staja muaf fakat yine de staj parası ödüyor ve çalışıyorum. Benim gibi bir çok arkadaşım bu durumu yaşıyorlar. Formasyon ücreti zaten 2 bin lirayı geçiyor ve yapmadığım bir şeyin parasını ödemek istemiyorum, yardım ederseniz bu konuda çok sevinirim.

Cevap yaz 1 2
Hüsnü B. 17 Kasım 2014

İzmir ne zaman köy olmaktan çıkıp şehir olacak, belli bir tarih var mı bekliyoruz.

Cevap yaz 0 0
Hayrettin Ö. 17 Kasım 2014

Ankara Sincan Mustafa Kemal mahallesi Bahar sokakta oturuyorum, 1 buçuk aydır sürekli elektriklerimiz kesiliyor, elektronik eşyalarımız zarar görürse bunun sorumlusu kim, lütfen buna bir çare bulunsun.

Cevap yaz 1 0
Çiğdem 17 Kasım 2014

Sayın yetkililer, 2013 aralık ayında markası termo dinamik olan bir kombi aldık ama hiç kullanamadık bozuk, 9 kez evimize servis geldi ama yapılamadı. Şirket bizi sürekli kandırıyor değişim için, ne olur yardım edin. Çocuğum böbrek hastası, insan hakları mahkemesine de başvuracağız.

Cevap yaz 10 0
Sevinç 17 Kasım 2014

Bayburt telekom bayisinden babamla ev telefonunu kapatmak için sıra aldım sıram atlandı, şikayetimi belirttim fakat alay ettiler sıranızı siz kaçırdınız dediler. Ben yerimden ayrılmamıştım, müşterilerini tersliyorlar şikayetçiyim.

Cevap yaz 3 0
Yunus E. 17 Kasım 2014

Sayın Başbakanım, evde sorunlar bitmiyor ve annem babam 1996'dan beri bosanmışlar ve 2005'ten beri üvey annemizle yaşıyoruz, ablam evlendi. Şuan babamla üvey analığımla çok büyük sorunlar yaşıyorum, haklı da olsam haksız durumundayım, tartışmalarımız bitmiyor, yardım edin size yalvarıyorum.

Cevap yaz 0 0
Ezginur E. 16 Kasım 2014

Milli Eğitim Bakanlığına ben Safaköyde Özel Balkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde okuyorum ve okuluma baş örtülü giremiyorum, okul müdürümle konuştuğumda Milli Eğitim'den yazı bekliyoruz diyorlar fakat o yazı 2 senedir gelmiyor ve ben bu konudan çok rahatsız oluyorum, gereginin yapılmasını arz ederim.

Cevap yaz 2 0
Ali Ç. 16 Kasım 2014

Yine olan oldu, yolların bozuk olması ve itfaiyenin sorumsuzluğu Çorum bayat'ta 29 cana mal oldu. Çorumlular olarak miletvekilleri değişsin istiyoruz. O canların hesabını kim soracak.

Cevap yaz 5 0
Turkcell Fatura Şikayetleri Otel Referans, Otel Tavsiye