Şikayet No : 840   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bimer Başbakanlık İletişim Merkezi

29 Ağustos 2013 05:19 SIKAYET.COM - Mersin

Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) bilişim, iletişim ve hızlı internet teknolojileri kullanılarak başbakanlık tarafından hayata geçirilen vatandaşla kamu kurum ve kuruluşları arasında gerçekleştirilen bir halkla ilişkiler uygulamasıdır. 21. yüz yıl iletişim çağını yaşadığımız şu günlerde kaliteli, düzgün ve sağlıklı işleyen bir halkla ilişkiler uygulaması için günümüz bilişim teknolojilerinin kullanılması bir mecburiyet haline gelmiştir.

Etiket : Şikayet bimer şikayetim var Başbakanlık İletişim Merkezi BİMER alo 150 bimer şikayet hattı bimer şikayet Okunma : 11316
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (161)

Orhan K. 23 Ağustos 2014

Sayın başbakanım, trabzon beşikkdüzü kalegüney köyü karaahmetli mevki yoları çok bozuk, yagmur yağdığı zaman yollarımız çok kötü oluyor. Ne olur yetkililere sesleniyoruz, yolumuz asfalt veya beton yapılabilir mi.

Cevap yaz 0 0
Rabia Ü. 22 Ağustos 2014

Ben Keçiören anadolu sağlık meslek lisesinin bu yıl mezunuyum, sınavsız geçiş hakkımı kullanarak üniversite tercihinde bulundum, herşeyi ösym klavuzuna uygun gerçekleştirdim fakat benim tercih ettiğim bölüme benden düşük puanlı arkadaşlar yerleşti, ben ve okul arkadaşlarımız yerleştrilmedi. ösym bilkent binasına dilekçe verdik fakat bir cevap verilmedi. Bunun yanı sıra bugün diğer sağlık meslek liseli aynı durumdan mağdur arkadaşların yerleştiğini öğrendim. Lütfen 4 yıllık çabalarımın, emeğimin karşılığı olan üniversite hakkımın elimden alınmasına izin vermeyin. Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Cevap yaz 0 0
Hakan K. 17 Ağustos 2014

Kahraman maraş emniyet müdürlüğü, minübüsün yan koltuğuna yasak olmasına karşı birşey demiyorlar ve ayakta aldıkları yolcuları da göremiyorlar mı. soruyorum acaba neden.

Cevap yaz 0 0
Saadet K. 12 Ağustos 2014

11 Ağustos 2014 tarihinde Akgül Bodrum Deluxe (Marinem Karaca) otelinde kaldık. 5 yıldızlı olduğu söylenen otelin pansiyondan hiçbir farkı yoktu. Otel ciddi anlamda kirli, yemekler yetersiz ve çok kötü. Aynı personel otelin birden fazla yerinde çalıştırılıyor. Otele gelen konuklar karşılaştıkları manzara karşısında şaşkın bir halde ve kesinlikle yetkili bir kişiyle muhatap olamıyorsunuz. Hiçbir otelde görmediğim aksaklıkları yaşadığımız bu otelde daha fazla insanın mağdur olmaması için bu otel ile ilgili ciddi önlemler alınması gerekiyor. Yardımlarınızı rica ederim. Teşekkürler.

Cevap yaz 0 0
Banu Ö. 31 Temmuz 2014

sayın başbakanım, ben önlisans tıbbı sekreterlik mezunuyum, şahsi sebeplerden dolayı kpss ücretini yatırdım fakat başvurumu yapamadım. lütfen günü 1 gün daha uzatın, rica ediyorum lütfen.

Cevap yaz 0 0
Sabahattin D. 20 Temmuz 2014

sayın başbakanım, türkiyede nezaman torpil kalkacak, neden bir iş imkanı oldumu ya zenginler alıyor yada torpilliler. kiralık evde oturuyoruz, yılardır başvurmadıgımız yer kalmadı malesef bir iş verilmedi. miletvekilinden tut bütün kurumlarda torpil var ne varsa zenginlere var, gün geçtikçe zengin daha da zengin, fakir daha da fakir oluyor. özellikle size güvendigimiz döneminizde daha çok oluyor, sizden bu konuda duyarlılık bekliyoruz.

Cevap yaz 0 0
Şevket İhtiyar M. 19 Temmuz 2014

Antalya alanyanın merkez mahallesi olan yasırali mahallesinde içme suyu şebekesi, içme suyu yoktur. insanlar ihtiyaçlarını eşek ve hayvanlarla uzaklardan taşımaya çalışıyorlar. Sayın başbakanım gereğinin yapılmasını saygıyla bilgilerinize arz ederim.

Cevap yaz 0 0
Ramazan 19 Temmuz 2014

Sayın başbakanım, katiplik sınavlarında 2012 puanı baz alınıyor, 2014 olmasını istiyoruz. Bilgilerinize arz ederim.

Cevap yaz 0 0
Gülistan A. 18 Temmuz 2014

sayın başbakanım, ben dul, yetim, kalbinden, beyninden hasta 68 yaşında bayanım. oğlum kaza geçirdi topal kaldı, evlenemedi yokluktan. ben de damatlarımın yanında duruyorum. dul aylığım yetmiyor, lütfen bana yadımcı olun, babamdan yetim, bağkur aylığını alayım da ahir ömrümde azıcık rahat edeyim, oğlumu evlendireyim. benim derdimi kimse bilmiyor, sizden rica ediyorum beni duyun.

Cevap yaz 0 0
Mustafa 17 Temmuz 2014

Sayın başbakanım, devlet hastaneleri yapmışsın çok güzel ama içerisinde çalışan personel ve doktorların inanın doktorlukla alakaları yok. iki tane çocuğumuz düşük yapıp öldüler, tabi takdir-i ilahidir sözüm yok fakat bize aynı bir saf muamelesi yapıyorlar ve hastanenın pıslıgınden geçilmiyor. saglık bakanınızı size zahmet gorevlerını yapmaları istersenız sıze her zamankı gıbı minnettar kalırız, saygılarımla.

Cevap yaz 0 0
Turkcell Fatura Şikayetleri Otel Referans, Otel Tavsiye