Şikayet No : 896   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bimer Şikayet

31 Ağustos 2013 09:00 Sikayet.com -. Mersin

Bimer hangi amaçlar için kullanılabilmektedir?
1- Bilgi edinme yasası kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarından ve valiliklerden edinilecek bilgiler bu sistem aracılığı ile kolayca talep edilebilir.
2- Kamu kurumları ile ilgili temenni, görüş ve şikayetler ile veya herhangi bir suç ve suç örgütü ile alakalı ihbarlar bu sistem üzerinden yapılabilir.
3- Kamu kurumlarındaki genel müdür ve en üst seviyedeki amirlerin yanlış uygulama ve mobbing vb. davranışları kamu görevlileri etik kuruluna bildirilerek şikayet edilebilir.

Etiket : Şikayet bimer şikayetim var alo 150 bimer şikayet hattı bimer şikayet Okunma : 4078
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (37)

Veysel 19 Kasım 2014

Sayın ilgililer ben şuan asgari ücretli olarak özel bir şirkette çalışmaktayım. Yalnız eskiye dönük sgk borcum çıktı ve ben bu borcu ödeyemiyorum. Ne yapmam lazım.

Cevap yaz 0 0
Seyhan G. 7 Kasım 2014

Merhaba, Çapa hastanesi çocuk bölümü kayıt ve muayene işleri tam bir kaosa dönüşüyor. Orada kayıt sırası beklerken insanlığımdan utanıyorum. İnsanlar kucaklarında hasta bebekleriyle saatlerce kayıt sırası bekliyor, sonuçlar için günlerce bekliyor. 2014 istanbul'unda hala bu ilkelliği yaşamak beni utandırıyor. Hakkımız olan hizmeti almak için bu eziyeti yaşamayı hak etmiyoruz.

Cevap yaz 0 0
Ahmet E. 3 Kasım 2014

Zonguldak ereğli erdemir cd. müftü mh. ikamet etmekteyim, yıllardır oturduğumuz apartmanın karşısındaki soğuk hava deposunun bize verdiği zararı anlatmak bile istemiyorum, annemin psikolojisi, eşim sinir sistemi bozuldu, ben uykusuz, oğlum ders bile çalışamaz hale geldi, yalvarırım buna bir çözüm istiyorum. Gece uykular bize haram oldu, bizim sağlığımız tamamen bozuldu, burada yetkililere gittim ama hiçkimse ilgilenmedi. Buraya yazmak zorunda kaldım.

Cevap yaz 0 0
Sezer B. 2 Kasım 2014

Sayın başbakanım, 02 ağustos 2012 tarihinde istanbul'da adıma aldığım sıfır marka fiyat fiorino aracıma 34 de 39** plaka verildi. Plakaya 26 temmuz 2012 tarihinde kantara girmemekten ceza yazılmış, cezanın yazıldığı aracın iveco marka olduğu görüntülerden anlaşılmaktadır. Cezanın yazıldığı tarihte adıma kayıtlı araç bulunmamaktadır. Aracım olmadığı için ceza usülsüz gönderilmiştir, mağdurum. Araç plakamda bulunan cezanın kaldırılmasını istiyorum, arz ederim.

Cevap yaz 0 0
Hasan 30 Ekim 2014

Milli eğitim bakanına, sayın bakanım Siirt ili baykan ilçesi atabağı beldesinden yazıyorum. Beldemizde iki ilk okullarında öğrenim yapılıyor, öğretmenlerimiz ildeki eğlence mekanlarından geç kalmamak için sabah saat 7 30'dan saat 14:30'a kadar aralıksız hiç öğle yemeğine göndermeden ders işletiyorlar. Bu durum öğrencilerimizin hem sağlığı hem de psikolojilerini olumsuz yönde etkiliyor, bu çağ dışı uygulamanın acilen düzeltilmesini önemle arz ederim.

Cevap yaz 0 0
Vahdet 27 Ekim 2014

Merhaba, benim paramı yuttu garanti bankası atm'si müşteri hizmetlerine başvuru yaptım, form oluşturdum. 22 gün oldu hala paramı geri yatırmadılar.

Cevap yaz 0 0
Dursun K. 26 Ekim 2014

Sayın başbakanım ve sağlık bakanım, sizlerden ricam 112 acil ambulans ve üniversite hastanelerinin denetlenmesi ve oralarda görev yapan sağlık ekibinin duyarlı çalışmamaları. 16.10.2014 rahmetlik babamın kalp kırızi geçirdiğinde hastayı bolu tam teşkküllü hastanesine değil de gerede sağlık ocağına kaldırılması, oradan izzet baysal tıp fakültesi kardiyoloji kronik yoğun bakıma alınması ve 45 dakika yoğun bakım doktoru Emre T'nin bulunmaması, geldiğinde hastayla fazla ilgilenmemesi.

Cevap yaz 0 0
Yaşar A. 25 Ekim 2014

Ben Konya Ereğli belediyesinde çalışmaktaydım sebebsiz yere çıkartıldım, birçok arkadaşla beraber ben ayrıca özürlüyüm yüzde elli, tazminatımın verilmesini sizlerden rica edeyorum.

Cevap yaz 0 0
Vildanur 23 Ekim 2014

Ben özel sektörde çalışıyordum, bize şirket ismi değişti diye bir kağıt imzalattırdılar, imza atmazsaniz işten çıkarırım diye baskı yaptılar. Hatta sigortalarımızı onbeş günlük yatırıyorlardı, bize giriş çıkış yaptılar, tazminatımızı işten ne zaman ayrılırsanız vereceğiz dediler ama şimdi senelik izin paramı bile vermiyorlar. Şimdi tazminat ve izin paramı nasıl alabilirim, sizden haber bekliyoruz.

Cevap yaz 0 0
Muhammet T. 20 Eylül 2014

Bursa Osmangazi Veysel Karani endüstri meslek lisesi açık öğretim lisesi motorlu taşıtlar teknolojisi bölümüne kayıt yaptırmak istiyorum ama o bölümle ilgilenen müdür yrd bana gereksiz bir nedenden dolayı kayıt yapmamakta ısrar edip beni beni başka bir okula yönlendiriyor. Mazereti ise benim kalfalık, ustalık ve usta eğitici belgelerimin olduğu ve yanlış işlem yapacaklarını söyleyip beni mağdur durumda bırakıyorlar. Kayıt işlemleri 26.09.2014 tarihinde bitiyor.

Cevap yaz 0 0
Tüketici Haberleri Tüketiciden Şikayet Var