Şikayet No : 896   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bimer Şikayet

31 Ağustos 2013 09:00 Sikayet.com -. Mersin

Bimer hangi amaçlar için kullanılabilmektedir?
1- Bilgi edinme yasası kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarından ve valiliklerden edinilecek bilgiler bu sistem aracılığı ile kolayca talep edilebilir.
2- Kamu kurumları ile ilgili temenni, görüş ve şikayetler ile veya herhangi bir suç ve suç örgütü ile alakalı ihbarlar bu sistem üzerinden yapılabilir.
3- Kamu kurumlarındaki genel müdür ve en üst seviyedeki amirlerin yanlış uygulama ve mobbing vb. davranışları kamu görevlileri etik kuruluna bildirilerek şikayet edilebilir.

Etiket : Şikayet bimer şikayetim var alo 150 bimer şikayet hattı bimer şikayet Okunma : 3776
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (32)

Vahdet 27 Ekim 2014

Merhaba, benim paramı yuttu garanti bankası atm'si müşteri hizmetlerine başvuru yaptım, form oluşturdum. 22 gün oldu hala paramı geri yatırmadılar.

Cevap yaz 0 0
Dursun K. 26 Ekim 2014

Sayın başbakanım ve sağlık bakanım, sizlerden ricam 112 acil ambulans ve üniversite hastanelerinin denetlenmesi ve oralarda görev yapan sağlık ekibinin duyarlı çalışmamaları. 16.10.2014 rahmetlik babamın kalp kırızi geçirdiğinde hastayı bolu tam teşkküllü hastanesine değil de gerede sağlık ocağına kaldırılması, oradan izzet baysal tıp fakültesi kardiyoloji kronik yoğun bakıma alınması ve 45 dakika yoğun bakım doktoru Emre T'nin bulunmaması, geldiğinde hastayla fazla ilgilenmemesi.

Cevap yaz 0 0
Yaşar A. 25 Ekim 2014

Ben Konya Ereğli belediyesinde çalışmaktaydım sebebsiz yere çıkartıldım, birçok arkadaşla beraber ben ayrıca özürlüyüm yüzde elli, tazminatımın verilmesini sizlerden rica edeyorum.

Cevap yaz 0 0
Vildanur 23 Ekim 2014

Ben özel sektörde çalışıyordum, bize şirket ismi değişti diye bir kağıt imzalattırdılar, imza atmazsaniz işten çıkarırım diye baskı yaptılar. Hatta sigortalarımızı onbeş günlük yatırıyorlardı, bize giriş çıkış yaptılar, tazminatımızı işten ne zaman ayrılırsanız vereceğiz dediler ama şimdi senelik izin paramı bile vermiyorlar. Şimdi tazminat ve izin paramı nasıl alabilirim, sizden haber bekliyoruz.

Cevap yaz 0 0
Muhammet T. 20 Eylül 2014

Bursa Osmangazi Veysel Karani endüstri meslek lisesi açık öğretim lisesi motorlu taşıtlar teknolojisi bölümüne kayıt yaptırmak istiyorum ama o bölümle ilgilenen müdür yrd bana gereksiz bir nedenden dolayı kayıt yapmamakta ısrar edip beni beni başka bir okula yönlendiriyor. Mazereti ise benim kalfalık, ustalık ve usta eğitici belgelerimin olduğu ve yanlış işlem yapacaklarını söyleyip beni mağdur durumda bırakıyorlar. Kayıt işlemleri 26.09.2014 tarihinde bitiyor.

Cevap yaz 0 0
Ahmet. U. 12 Eylül 2014

Oğlum yurtdışından evlendi, tc numarası verilecek ama 6 ay oldu gelmedi. Hastaneler geline bakmıyor. Lütfen acil yardım. Asgari ücretle çalışıyorum, doğum yapacak özel hastanelere gücüm yetmiyor.

Cevap yaz 0 0
Cengiz Ş. 10 Eylül 2014

Sayın başbakanım ve ulaştırma bakanım, yıllardır yazdık rica ettik dikkate alınmadı, benim isteğim d2 belgesini okul ve k belgesi gibi araç sahiplerine de verseniz ne olur, bizim gibi borç harç araç alıp parası ve aracı olan d2'yi alanlardan senelik yüksek paraya kiralamak zorunda kalıyoruz, şirketlere vereceğimiz parayı devlete versek iyi olmaz mı.

Cevap yaz 0 0
Berna Ö. 6 Eylül 2014

Sayın Başbakanım, Konyada ikamet etmekte ve sigortalı çalışmaktayım, 3 çocuk annesiyim. Alman vatandaşı aynı zamanda mavi kart sahibiyim. Kazanılmış haklarımı korumak ve çocuklarım için Alman vatandaşığına geçmiştim. Ülkemde özellikle bankalarda hep sorun yaşıyorum. İkametim, ssk ve e-devlet şifrem olduğu halde kendi adıma kart ve kredi çıkarıp, kullanamıyorum. Lütfen hiç olmazsa devletimizin bankalarında kolaylık sağlayarak benim gibi sıkıntı yaşayanları kurtaralım. Teşekkürler

Cevap yaz 0 0
Halil B. 31 Temmuz 2014

sayın başbakanım, çocuklarımızı okuttuk mezun oldular, kaç senedir işsizler, halkla ilişkiler mezunu oldukları için boştalar, birzamanlar ziraat mühendislerini nasıl öğretmen yaptılarsa, siz de bu çocuklarımızı kurtarın başkanım.

Cevap yaz 0 0
Arzu G. 21 Temmuz 2014

ben arzu g. 4 aydır işsizim fatularımı ödeyemedim, kaymakamlık buyukcekmece vakfına, akp ilce başkanına defalarca gittim şu hafta gel şu hafta git, şuruya git buruya git dediler yardım etmadiler. ben cok zor durumdayım, yemeye ekmek bulamıyom.

Cevap yaz 0 0
Tüketici Haberleri Tüketiciden Şikayet Var