Birmilyonnokta.com Firma Mağduriyeti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 16915   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Birmilyonnokta.com Firma Mağduriyeti

22 Ocak 2014 14:53 Önder A.

Birmilyonnokta.com, akbulakisguvenligi.com sitemi google'un ana sayfasında 1 yıl yayınlatacaklarını iddia ederek telefon aracılığıyla ücret kesilmesine, aradan 2,5 ay geçmesine ve benden ücret peşin alınmasına rağmen aradığımda, sözde google güncelleme yapacakmış. Fakat müşteri temsilcileri bana hemen google seo çalışması yapılarak google ana sayfasında yer alınacağı taahhüt edilmişti. Paramın iadesini talep ediyorum. Konu ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı bilişim dolandırıcılığı ile ilgili müraacatımı yaptım.

Etiket : birmilyonnokta.com birmilyonnokta.com şikayet birmilyonnokta.com sözünü yerine getirmedi birmilyonnokta.com müşteri şikayetleri birmilyonnokta.com tüketici yorumları birmilyonnokta.com seo çalışması seo hizmetleri Okunma : 9833
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (41)

İsmail O. 11 Haziran 2019

Bunlar tam d-andırıcı sitesi, benden 440 tl aldılar reklamını vermediler, zehir zikim olsun, o parayı çoluk çocuğunuza yediriyorsunuz.

Cevap yaz 0 0
Selçuk K. 18 Mayıs 2019

Beni aradılar bir sefere mahsus dediler toplamda 800₺ telefon hatımdan aldılar arıyorum üyeliğimi ve ücereti iptal etmek istiyorum yapmıyorlar, artık hukuki hakımı arayacağım başka şansım yok.

Cevap yaz 0 0
Bayram A. 2 Mart 2019

Bunların telefonu varsa yazın bana arkadaslar.

Cevap yaz 0 0
Bayram A. 21 Şubat 2019

Ben bunların hangisine söveyim, bu nasıl bir d-andırıcılık, muhatap olabılecegım bir telefon nosu verın.

Cevap yaz 0 0
Muhammet Ö. 29 Mayıs 2018

Arkadaşlarım kanmayın bunlara hepsi s-tekar benden de 240 tl aldılar google'da ilk çıkacak senin reklamın başka para istemiyoruz dediler 1 ay sonra 240 tl daha istediler bugün yine aradılar sürekli istiyorlar kanmayın tavsiyem.

Cevap yaz 0 0
Emin E. 19 Şubat 2018

Az önce beni de biri aradı, herhangi bir hizmet almadan direk ödeme istemeleri garibime gitti, bilgisayar karşımdaydı birmilyon şikayet yazıp nette bir araştırdım aman Allah'ım direk telefonu suratına kapadım, 4-5 kez aradı sonra vazgeçti zavallı, kandırılan arkadaşlara geçmiş olsun, lütfen uyanık olalım kardeşlerim.

Cevap yaz 0 0
Yılmaz T. 1 Şubat 2018

Bana da aynı 48 tl karşılıgında 5 adet mesaj attılar d-andırıcılar ben de onay vermedim çıldırdılar.

Cevap yaz 0 0
Ramazan R. 31 Ocak 2018

2 defa ödeme aldılar hiç bir reklam hizmeti almadım halen mobil ödeme mesajı geliyor.

Cevap yaz 0 0
Özay Y. 27 Aralık 2017

Allah bunların b.lasını vere inşallah, 2016'da site Kurucağız deyip benden 480 tl kredi kartımdan çektiler ilk başta reklamlı çıkacak dediler ne site ne de reklam oldu yani sizler gibi d..andırıldım aradım kimseyle muhatap olamadım tlf suratıma kapattılar. Ne hale gelmiş şu güzel ülkemiz resmi d..andırıcı şirketleri kurulmuş artık çok yazık çok. Artık devlet büyüklerimizden bu işe el atmalarını istiyoruz yoksa bu işin sonu kötü insanları kandırıp milyonlarca vurgun yapıyorlar. Bimer'e ve içişler bakanına şikayette bulunacağım sizler de bu makamlara şikayette bulunun.

Cevap yaz 0 0
M. 4 Aralık 2017

Keşke yorumları daha önce okusaydım, boşluğuma geldi, cuma günü ödeme yaptım dönen olmadı zorla kazandığım para eğer d..andırıcılara giderse zehir zıkkım olsun, 5 seferde 48 lira yani 240 lira para ödedim.

Cevap yaz 0 0
Easypro Araç Kamerası Aras Kargo Faturasız Ürün Mü Taşıyor