Bms Su Arıtma Cihazı

Sayın bms yetkilileri, bin tl, binbeş yüz tl’ye su arıtma cihazı satıyorsunuz iyi çok güzel ama parçaları aşırı derecede pahalı. tezgah altı musluğu 50 tl olur mu. her sene musluk değişse işimiz var yani.

Gönderen: Hasan B.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Eylül 12, 2013
Yorum : 0
Okunma : 563
Vodafone Bilgilendirme Nerede Kaldı
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
Uzun yıllardan beri özellikle 2011 yılından önce Vodafone müşterisiyim. O zamanlardan yaptığım sınırsız aylık cepnet paketi vardı. İptal etmeden her ay aksatmadan o paketi alıyordum. Mayıs aynda vodaf..
Turkcell Vınn Faturası Fazla Geliyor
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
29+5 tl vergi diye reklamını yaptığınız turksel vınn’ı kullanmaya geçen ay başladım ama ay sonunda 58.5 lira fatura geldi. Bu fatura her ay böyle mi gelecek yoksa sadece ilk aya mı mahsus. Eğer ..
Turkcell Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Veriyor
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
Turkcell müşteri hizmetlerinin cihaz kampanyasından yararlanıyorsunuz deyip yanlış bilgi vermelerinden dolayı tüketici mahkemesine ve savcılığa mağduriyetindem dolayı suç duyurusunda bulunacağım. Fol..
Avea İki Hattım Da Bayramda Kapalı Kaldı Sayenizde
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
Selam, bu avea’dan nefret ediyorum, ramazan bayramına bir gün vardı müşteri hizmetlerini aradm numara değişikliği istedim, başka aktif bir numarayı vermişler. 5 gündür hattım kapalı, avea 2 hatt..
Gold Bilgisayar Servisi Verilen Telefonumu Bulamıyor
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Alışveriş
16.07.2014 tarihinde Bahçelievler gold mağazasına garantili olan samsung s3 telefonumu şarj sorunundan dolayı 3.kez servise verdim ancak 23.07.2014 tarihinde bana yapıldı diye verilen telefonun aslınd..