Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 13828   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi

4 Ocak 2014 16:52 Ali S.

3 Ocak 2013 tarihinde acil servisinde alerji için gittiğimde iğneyle tedavi uygulandı. İğnenin aceleyle ve yanlış vurulduğunu düşünüyorum.

Etiket : sağlık şikayet Hastane Şikayet bursa şevket yılmaz hastanesi şevket yılmaz hastanesi şevket yılmaz hastanesi acil servis şevket yılmaz hastanesi hasta hakları şevket yılmaz hastanesi yorumları Okunma : 6357
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (47)

Aybegun E. 20 Haziran 2019

Bugun hastanenize giris yaptim, bilmedigim bir bölum vardi oraya nasil gidebilecegimi sordum iki personeliniz ayakta durmus sohbet ediyordu benim yuzume dahi bakmadilar cevap verme tenezzulunde bulunmadilar dondum arkami gittim baska bir personelinize sordum hakaret tarzinda uslubu dikkatsizce cevap verdi, bukadar terbiyesizlik olmaz, sizi çalısma bakanligina kadar şikayet edecegim.

Cevap yaz 0 0
Özcan T. 29 Mayıs 2019

Sündüz A. hoacanın yanındaki sekreter insan degil sanki, hayvanlar da merhametli, bunun gibilerini kim alır bilmiyorum.

Cevap yaz 0 0
Eylül K. Ç. 30 Nisan 2019

Bir kişiye bir şey soracaksın büyük küçük herkes azarlıyor, biz hasta olup gitmesek sanki onlar ekmek yiyebilecek.

Cevap yaz 0 0
Hüsamettin H. 14 Mart 2019

Ben şefket yılmaz hastanesi perinatoloji doktoru kaan p. ve sekreterinden şikayatciyim, bunun icin saat 10.20'de randevu saatim 10.30'da hastaneye giriş yaptik yunuseli guneştepe'den hastaneye, bizi ögleden sonra ve arada alırim bahanesiyle demesini hic iyi bulmadim buna önlem alınmazsa bir dahakine cok kötü sonuclar alabilir kendi adima diyorum bilginiz olsun.

Cevap yaz 0 0
Muhammet E. 19 Ekim 2018

Bu hastanenin Allah b-asını versin, hastane degil de çalışanlarının ölümle burun buruna geldik, canını seven bu hastaneden uzak dursun tavsiyem.

Cevap yaz 0 0
Büşra Ç. 2 Ağustos 2018

Hastanede saygi yok ozellikle hemsirelerde, ortapedi servisinde yatan hastalara ve refakatcilara insan gibi cevap bile vermiyorlar.

Cevap yaz 0 0
Naciye D. 2 Temmuz 2018

Açık kadın doğum servisinde 3 gün yattım ne gelip bakan nede soran var hemşireye bebek düştü diyorum olabilir git yat diyor kordonu kesmek bile aklına gelmiyor söylediğimde ha doğru ya gibi laflar, hastane değil çiftlik sanki.

Cevap yaz 0 0
Aynur K. 7 Haziran 2018

Doktor muayenesi var mi diye ariyoruz bilgi vermiyorlar bir de telefonda adam diye sahis adam sayilmaz da hakaret ediyor telefonu suratimiza kapatiyor, gereken yerlere de şikayatte bulunacağım hastane degil ciftlik olmus.

Cevap yaz 0 0
Derya O. 21 Nisan 2018

Sayın Tayyip Erdoğan sesleniyor ya en az 3 çocuk bu ebelerin korkusundan çocuk yapılmaz ikinciye doğum yaptım tövbe ettirdiler hakaret kötü sözler korkudan doğum yapıp çıkıyorsun insanlıktan haberleri yok merhametsizler sayın Erdoğan çocuk istiyorsan doğum paramızı ver özelde doğalım yoksa yok sana çocuk.

Cevap yaz 1 0
Nafiz B. 28 Mart 2018

Bugün benim eşime ters davranan doktor ve hemşire her kimseniz yarın görüşecegiz inşallah.

Cevap yaz 0 0
Trafik Sigortası Mağduriyeti Türk Telekom Uçuk Taahhüt Cayma Bedeli