Cesur Termal Hizmetleri
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 18492   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Cesur Termal Hizmetleri

3 Şubat 2014 00:31 Ekrem İ.

Th Atılım Yapı Emlak İnşaat adı altında, kredi kartım ile 05 kasım 2013 tarihinde cesur termal kızılcahamam'dan Devre mülkü samanyolu tv reklamlarından görüp aldım. Sonrasında tapu masrafları vs karşımıza çıkartılınca vaz geçtiğim bu alışverişin tutarını 20 aralık 2013'te iade edebileceklerini söylemelerine rağmen 23 aralıkta aradığımda ise biz size 20 ocak diye bildirmiştik cümlesi ile karşılaşmam ardından 24 ocak'ta arayıp bu seferde ocak ayının sonuna kadar dediler. Kartal'dan kalkıp Cevizlibağ'daki ofislerine gittiğimde ise tarafıma 17 mart 2014 tarihli bir senet yazıp verdiler. Param nerede dediğimde ise hesaplarının hepsinde bloke olduğunu söylediler. Bu firma ile iş yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Etiket : cesur termal şikayetleri cesur termal devre mülk cesur termal th atılım yapı emlak inşaat cesur termal devre mülk satışı cesur termal samanyolu tv reklamı cesur termal kızılcahamam Okunma : 3850
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (9)

Nazif Kutsi D. 17 Şubat 2017

TH Atılım Yapı Emlak İnşaat Makina Tic.Ltd.Şti. tarafından cesur termal adıyla maruf Kızılcahamam'dan devre mülk alan ancak ne tapu, ne de hizmet alamayan arkadaşlar. Vakit kaybetmeden elinizdeki bütün sözleşme ve ödeme evraklarınızla İl Hakem Heyetlerine başvurduğunuz taktirde 4-5 aylık süre içinde sizin haklılığınıza dair bir karar çıkıyor. Ben peşin ödememin geri verilmesini ve sözleşmemin iptalini talep ettim. Haklılığıma dair karar elime ulaştı. 15 gün içerisinde davalı şirket Tüketici Mahkemesine itiraz hakkını kullanıyormuş; bu süre geçirilmeden icra takibine başlanması gerekiyor. Paramı alamasam da sonuçta birkaç sene sonra, inşaatı bitirdiklerini düşünürsek (tabiki iyi niyetle bakarsak) aidat ödemeye mecbur tutamayacaklar.

Cevap yaz 1 0
Mustafa İ. 19 Haziran 2017

Ben de bu kişileri Tüketici mahkemesine verdim ama 3 adet devremülkün toplam değeri 7.050 tl olduğu için Tüketici mahkemesi bakmıyormuş Av. tutup icraya verdim ama ortalarda ve Tic. sicilinde böyle bir firma yok tebliğ de edemiyorsun muhatap da bulamıyorsunuz. Bunları bilen bir arkadaşımız var ise lütfen bana mesaj yazsın.

Cevap yaz 1 0
İsmail B. 3 Eylül 2015

Ünal G. vicdanın rahatı mı, hala insanları kandırıyor musun?

Cevap yaz 1 0
İsmail B. 26 Temmuz 2015

5000 tl param cesur termal tarafından çok ustaca, kelime oyunları ile hesabınıza geçersiniz kimlersiniz bilmiyorum çok da önemli değil, Rabbim hepinizi çok iyi biliyor. Sanmayınki yaptığınız yanınıza kalacak, her canlı mutlaka bir gün Rabbimin karşısında hesaplaşacak, orada görüşmek üzere. Sizin adınıza şimdiden çok üzülüyorum, epey insanın hakkına girmişiniz.

Cevap yaz 2 0
Şeyhmus Y. 25 Haziran 2015

Arkadaşlar bende aldım, 1,5 yıl oldu halen tapu yok. 3. etap diye oyaladılar. Şimdi ise telefonlarda kapalı. Televizyondan ahkam kesiyorlardı, böyle satış böyle avantajları var. Şimdi televizyon programları da yok, en son adliyeye başvuracağım başka çarem yok. Anlaşılan d..dırıldık.

Cevap yaz 2 0
Halim K. 29 Mayıs 2015

Birçok ulusal kanallarda reklamı yapılarak Kızıcahamam tesislerinden devremülk satışının yapıldığı reklamları tamamen yalan. Ben bu reklamlara inanarak tarafıma gönderilen bütün evrakları tamamlayıp, parasının tamamını yatırdım. Ayrıca istenen tapu masraflarını da yatırdım. Aradan bir yıl geçmesine rağmen hiçbir sonuç alamadım, tapu falan yok. (resmen d..dırıldım) Bu yalan reklamlarla vatandaşların kandırılmasına dur diyecek hiçbir yetkili kurum yok mudur? Telefonlar açılmıyor.

Cevap yaz 3 0
A. 1 Nisan 2015

Aynı dertten bende muzdaribim. Telefonlara bile çıkmıyorlar, eskiden en azından telefon açıp konuşuluyordu şimdi onada çıkmıyorlar.

Cevap yaz 3 0
Enver K. 1 Nisan 2015

4. ay 2014'te aldım. Aynı şekilde muhatap bulamıyorum, bilgi alamıyorum.

Cevap yaz 3 0
Sercan Ç. 3 Ağustos 2014

Ben de aynı hataya düştüm, iptal etmiyorlar. Şikayetlerimizi artıralım, bunlar sanıyor ki yaptıkları yanlarına kar kalacak. Umarım devlet bu işe el atar, yoksa kimseye duyuramıyoruz sesimizi.

Cevap yaz 6 0
Erdoğan Ş. 20 Temmuz 2014

ben kasım sonunda aldım. tapuyu hemen vereceğiz dediler 8 ay geçti muhatap bulamıyorm. paramı verin diyorum yok. lütfen okuyanlar dikkatli olsunlar benim gibi hataya düşmesinler. hala tapu bekliyorum dün itibarile aradım 1.5 ay sonra tapu verilecek dediler. her ardığımda 1.5 ay öteye atıyorlar yetkili yok sekreterlerle muhatap ediyorlar. yetkili dediğimde bağlayamıyorlarmış yasakmış. tüketici hakları ve başbaknlığa mail atacağım diyorum tınlamıyorlar. bizlere kim yardım edecek.

Cevap yaz 8 0
Esenler'de Konfeksiyon Atölyelerinden Rahatsızız Pegasus Havayolları Paket Bilet Uygulaması