Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

Converse marketi mağduruyum

Converse marketi hakkında şikayetim var; Converse marketi adlı firmadan internet üzerinden alışveriş yaptım. Normalde bu konularda dikkatli olmama rağmen boş bir anıma denk gelip bilmediğim bir internet sitesinden alışveriş yaptım.

Kampanyası 69 tl karşılığında ayakkabı+eşofman altı+cüzdan+çorap olmak üzere 4′lü set aldım. Yanında da mp3 çalar hediyeli. Toplamda bu ürünlerden 2 adet aldım.

Malesef arandığım telefon dışında başka ulaşabileceğim bir yer olmadığını belirterek bu numaraya ulaşamıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Ürünleri iade etmek istiyorum.

Gönderen: .. Tuba.E.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (8)
.. Enig

Merhaba, Ben de aynı şekilde Converse marketi adlı firmadan internet üzerinden alışveriş yaptım. İstediğim ayakkabı yerine, numarası büyük, rengi ve modeli farklı bir ayakkabı göndermişler. İade için aradığımda bir bayan telefonu açtı (şanşıma o an denk gelmişim çünkü bir daha ulaşamadım). Durumu anlattım gönderin değiştirelim dedi. Kargo adresini istediğimde vermek istemedi. önce PTT kargo ile geri iade edin dedi fakat ben ayakkabıya baktığmda kargocu gitmişti zaten. bu nedenle söylemek zorunda kaldı. Firma bilgileri aşağıdadır. ulaşabilirseniz şanslısınız.

Yömsan dış ticaret ltd şti, 05438862991
23 Nisan mh. Yavuz Sultan Selin Cd. No:206 Şahinbey/Gaziantep

.. Öznur

tam bir ş.. paramızı geri iade edin. tüketici hakalrına gidip sizi mahkemeye vereceğim.

.. Ayşe.e.

Aynı firmadan ben de aldım, bana ise 39 numara yerine 36 numara göndermişler.

.. Nurcan.t.

Ben de şikayetçiyim, ürün yanlış geldi ve beş para etmez. Numaralarına ulaşamıyorum inşallah o haksız yere kazandığınız paraların hayrını göremezsiniz.

.. Sevgi.i.

insanları mağdur ederek mi iş yapıyorsunuz siz? yanlış ürün gönderilmiş ve hiç bir şekilde size ulaşılamıyor, Şikayet edeceğim sizi.

.. Cemil

ben de mağdurum, ben beyaz, kısa conversse istedim ama lacivert göndermişler. telefonlarına da ulaşılmıyor. insanları mağdur ediyorsunuz böyle.

.. Dilara

böyle bir şey olamaz ya. istediğim ayakkabı yerine numarası büyük, rengi farklı bir ayakkabı göndermişler. sonuna kadar arkasında duracağım ve tüketici haklarına şikayet edeceğim. telefonları kapalı, hiçbir şekilde ulaşılmıyor. aynı adrese ait başka bir telefon numarası buldum fakat o numara da kapalı.

K. Arman

Bu siteden ben de iki adet ürün aldım, ikisi de farklı geldi. Aradım sitede yazan numaraları ulaşamıyorum, bu nasıl bir sorumsuzluktur? Bu durumda olup da para iadesi alan var mı, yardımcı olabilir misiniz? Tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Kasım 05, 2013
Yorum : 8
Okunma : 1.043
Turkcell Yurtdışı Konuşma Paketi İadesi
Nisan 24, 2014
|
Turkcell’den aldığım Turkcell T40 telefonun yazılım hatası olduğu Kanyon’daki teknik merkez tarafından doğrulanmasına rağmen tamir için cihazı belirsiz bir sure için aldığım yere bırakmam ..
Iphone 4s Donma ve Şarj Sorunu
Nisan 24, 2014
|
Kategori: Cep Telefonu
Merhaba, Iphone 4S kullanıcısıyım. Yaklaşık 10 gün önce telefonumu servise bıraktım, mekanik parça değiştiğini söylediler. Telefonumu kullanmaya başladım fakat aynı problemlerim devam etmektedir. Tele..
Vestel Buzdolabı Yedek Parçasını Temin Edemiyor
Nisan 24, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
İyi günler, Mardin’den yazıyorum, 10 yıllık Vestel buzdolabım var, sürekli ses çıkarıp arıza veriyordu. Servisi aradık, gelip baktılar ama parçaların üretilmediğini söylediler, buzdolabı artık olmuyor..
Inova Interaktif Zayıflama Ürünü Mağduriyeti
Nisan 24, 2014
|
Şu an yorumları okuyorum, hayretler içinde kalıyorum ve kendimi suçluyorum, bu yorumları okumadan nasıl böyle bir yanılgıya düşerek bu siteden alışveriş yaptım diye. Geçen ayın 21′de bu site üze..
Hepsiburada.com Orijinal Olmayan Burberry Parfüm
Nisan 24, 2014
|
Hepsiburada sitesinden aldığım Burberry marka  parfüm taklit çıktı. Ne yapmam lazım? Ürünü teslim aldım. Hepsi burada’ya durumu bildirdim. Müşteri hizmetlerinden alacağım cevabı burada yazacağım..