Converse marketi mağduruyum

Converse marketi hakkında şikayetim var; Converse marketi adlı firmadan internet üzerinden alışveriş yaptım. Normalde bu konularda dikkatli olmama rağmen boş bir anıma denk gelip bilmediğim bir internet sitesinden alışveriş yaptım.

Kampanyası 69 tl karşılığında ayakkabı+eşofman altı+cüzdan+çorap olmak üzere 4′lü set aldım. Yanında da mp3 çalar hediyeli. Toplamda bu ürünlerden 2 adet aldım.

Malesef arandığım telefon dışında başka ulaşabileceğim bir yer olmadığını belirterek bu numaraya ulaşamıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Ürünleri iade etmek istiyorum.

Gönderen: . T.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (11)
. E.

Merhaba, Ben de aynı şekilde Converse marketi adlı firmadan internet üzerinden alışveriş yaptım. İstediğim ayakkabı yerine, numarası büyük, rengi ve modeli farklı bir ayakkabı göndermişler. İade için aradığımda bir bayan telefonu açtı (şanşıma o an denk gelmişim çünkü bir daha ulaşamadım). Durumu anlattım gönderin değiştirelim dedi. Kargo adresini istediğimde vermek istemedi. önce PTT kargo ile geri iade edin dedi fakat ben ayakkabıya baktığmda kargocu gitmişti zaten. bu nedenle söylemek zorunda kaldı. Firma bilgileri aşağıdadır. ulaşabilirseniz şanslısınız.

Yömsan dış ticaret ltd şti, 05438862991
23 Nisan mh. Yavuz Sultan Selin Cd. No:206 Şahinbey/Gaziantep

. Ö.

tam bir ş.. paramızı geri iade edin. tüketici hakalrına gidip sizi mahkemeye vereceğim.

. A.

Aynı firmadan ben de aldım, bana ise 39 numara yerine 36 numara göndermişler.

. N.

Ben de şikayetçiyim, ürün yanlış geldi ve beş para etmez. Numaralarına ulaşamıyorum inşallah o haksız yere kazandığınız paraların hayrını göremezsiniz.

. S.

insanları mağdur ederek mi iş yapıyorsunuz siz? yanlış ürün gönderilmiş ve hiç bir şekilde size ulaşılamıyor, Şikayet edeceğim sizi.

. C.

ben de mağdurum, ben beyaz, kısa conversse istedim ama lacivert göndermişler. telefonlarına da ulaşılmıyor. insanları mağdur ediyorsunuz böyle.

. D.

böyle bir şey olamaz ya. istediğim ayakkabı yerine numarası büyük, rengi farklı bir ayakkabı göndermişler. sonuna kadar arkasında duracağım ve tüketici haklarına şikayet edeceğim. telefonları kapalı, hiçbir şekilde ulaşılmıyor. aynı adrese ait başka bir telefon numarası buldum fakat o numara da kapalı.

Kamer A.

Bu siteden ben de iki adet ürün aldım, ikisi de farklı geldi. Aradım sitede yazan numaraları ulaşamıyorum, bu nasıl bir sorumsuzluktur? Bu durumda olup da para iadesi alan var mı, yardımcı olabilir misiniz? Tüketici haklarına şikayet edeceğim.

. L.

Telefolara cevap vermiyorlar, yanlış mamul gönderiyorlar mağdur edildim. Savcılığa şikayet edeceğim şirketi, tavsiye etmiyorum.

. S.

Converse marketi adlı firmadan alışveriş yaptım ve siparişlerim yanlış geldi, ayrıca çok kalitesiz ve ayakkabılar orijinal değildi. Kendilerine mail göndererek iade edeceğimi bildirdim, kargoyla ürünleri geri yolladım,
telefonla aradığımda da bir hanım paranız iade edilecek dedi fakat tam 1 ay geçmesine rağmen hiç bir haber yok.
Bu şekilde insanları mağdur ediyorlar ve bence yasal yollara başvurmalıyız, bu insanlar havadan para kazanmayıp ceza almalılar.

. S.

Ben tüketi hakem heyetine şikayet ettim ama bir sonuç, bu insanlar hala mağdur etmeye devam ediyorlar.

Kasım 05, 2013
Kategori : Alışveriş
Yorum : 11
Okunma : 1.557