D-smart Müşteri İlişkileri
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 8716   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

D-smart Müşteri İlişkileri

1 Aralık 2013 03:42 Nazmi U.

2 adet D Smart tv yayının birinin kapatılması için telefonla müracatımı yaptım. 21.11.2013 günü yayını durdurduk. Bir dilekçe yazıp 02124780333 e faks'layın dediler.

Faksı yarım gün devamlı aradım devamlı meşgul, internetten sayfalarına girip şikayetimi bildirmek istedim, güvenlik kodunu yanlış girdiniz diye beni 5 defa geri çevirdiler, oradan da ulaşamadım. Tekrar telefonla aradım ve kargo ile gönderdim o da kabul edilmedi, mesaj aldım bir haftadır dilekçeniz elimize geçmedi yayına devam ediyoruz diyorlar.

Bugün tekrar telefonla aradım dilekçemi yalnız Ptt acele posta ile gönderebileceğim söylendi. Üye yaparken bir telefon yeterli iken ayrılmak neden bu kadar zor oluyor. Bizler enayi yerine konuluyoruz. Ben yarın Ptt ye gidip göndermeye çalışacağım. Sizden ricam bunun diğer vatandaşlarıma yapılmaması, önlem alınması.

Etiket : d smart müşteri hizmetleri d smart şikayet yönetimi d smart tüketici yorumları d-smart faks 02124780333 d-smart şikayet var d-smart üyelik iptali d-smart tüketici hakları şikayet d-smart tüketici şikayet hattı d-smart şikayet haber Okunma : 3797
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Erdinç G. 8 Aralık 2018

Dsmart yetkilileri, cevap vermekten aciz musunuz yada utanıyor musunuz, haklısınız ben de olsam böyle yapardım ama vatandaşın isteklerinden sadece bir tanesini dile getirmek istiyorum. Program akışının özetleri niye mevcut değil desem yüzünüz dahi kızarmaz değil mi, hele hele filmleriniz, döndüre döndüre aylarca aynı filmleri izlettiriyorsunuz, sizin yüzünüze t-küren olduğunda YaRabbi şükür mü diyorsunuz?

Cevap yaz 0 0
Çetin D. 9 Temmuz 2014

dsmart mı aman arkadaşlar, sakın üye olmanızı tavsiye etmiyorum. çok kalitesiz bir uydu bu.

Cevap yaz 1 0
Pınar B. 28 Mart 2014

Aynı durumu şuan ben de yaşıyorum. İnsanları saf yerine koyup iki kuruş nasıl mağdur ederiz diye uğraşıyorlar. Ben avukatım, bu yüzden ilgili kanun maddelerini arayıp sıraladım. Eğer benim sözleşmem kayda alınmayıp beni mağdur etmeye çalışıyorsanız hukuki yollardan hakkımı arar sizinle uğraşırım dedim. Bakalım ne yapacaklar, hep birlikte göreceğiz.

Cevap yaz 1 0
idefix.com Beş Aydır Paramızı İade Etmiyor Onur Air Personel Davranışı