D-Smart Net Sorun Çözemiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 127661   Durum : CEVAP BEKLİYOR

D-Smart Net Sorun Çözemiyor

12 Haziran 2018 11:34 Aslıhan A. İzmir

D-SMART NET; 16 Mayıs 2018'de internet aboneliği başlattık. Bugün itibariyle hala internet kullanamıyoruz. Her gün müşteri temsilcileriyle görüştüm ve hergün yeni bir arıza kaydı alındı ama hiç biri çözülmedi. Bugün için eve geleceklerdi evde olduğumuz halde eve girmeden keşif yapılmış (evde modeme veya tesisata bakma gereği duyulmadan yada nezaketen bile olsa bize haber verilmeden gidilmiş) sonra telefonla arızanın giderilmesi için elektrikçiden destek almamız gerektiği söylendi. Ben günlerdir telefonda beni oyalayan insanların evime kadar geldiğine inanmıyorum çünkü onları görmedim. Sorunun en kısa zamanda çözülmesini yada aboneliğimin hiç kullanamadan iptalini istiyorum.

Okunma : 503
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Cüneyt B. 18 Temmuz 2018

Aynı sorunu ben de yaşamaktayım. Müşteri hizmetlerini aramaktan usandım. Sürekli arıza kaydı oluşturuyorlar ardından arıza kaydını tekrar iptal ediyorlar. Aramadıkları halde aramış gibi mesaj atıp sisteme kayıtlı telefon numaranızdan size ulaşamadık diyorlar. İnsanları kandırıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Cüneyt B. 18 Temmuz 2018

06.07.2018'den beri internetimin açılmasını bekliyorum. Günlerdir müşteri hizmetleri ile görüşüyorum her gün arıza kaydı açıyorlar bir de aranmadığım takdirde sisteme kayıtlı olan tlf numaranızdan ulaşamadık diye mesaj gönderiyorlar. Mesaj gelir gelmez aradım 2 dk önce aranmışsınız dediler ben de aranmadığımı söyledim isterler ise tlf görüşme kayıtlarımı tarafınıza gönderebilirim dedim müşteri hizmetlerinden şu cümleyi duydum; iki gün boyunca ulaşılamaz isem arıza kayıtları sistemden siliniyormuş. Bu demek oluyor ki yeni oyalama taktikleri. 9 adet arıza kaydı açılmış ve kapanmış işiniz yok ise uğraşın, daha yetkili biri ile görüşme talebimi iletiyorum verilen cevap görüşmenizde aynı işlemler yapılacak. Yazıklar olsun.

Cevap yaz 0 0
Mng Kargo Günlerdir Gönderimi Teslim Etmiyor Boyner Ykm Bir Türlü Teslim Edilmeyen Pantolonlar