Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

darty.com.tr tavsiye etmiyorum

Darty alışveriş sitesi hakkında;

Darty‘den almış olduğum ürünle ilgili yaşadığım problem konusunda darty‘den hiç destek görmedim. Kendi çabalarımla üretici firmadan ürünün sıfır ile değiştirilmesini sağladım. Sıfır ürünü fiyat farkını vererek başka bir ürünle değiştirmek için darty’e başvurduğumda, artık bu modeli satmıyoruz diyerek beni memnun olmadığım ürünle başbaşa bıraktılar.

Mail’ime telefonla cevap verip, yazılı veya mail ile cevap istediğimde, aleyhimize delil olarak kullanırsınız diyerek isteğimi reddettiler. Darty için müşteri memnuniyetinin bir önemi yok.

Müşteri hizmetlerine ulaşmanız imkansız olduğu gibi, aldığınız ürün ertesi gün reyonda yoksa vay halinize. Olsa da bir başka bahaneleri olurdu eminim. Alışveriş yaptığıma bin pişmanım.

Gönderen: M. NAZİR
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Eylül 14, 2013
Yorum : 0
Okunma : 216
Vodafone Lütfen Müşterilerinize Eziyet Etmeyin
Nisan 21, 2014
|
Vodafone kurumsal hat kullanıyorum. Borcum olmamasına ve borcumu ödediğime dair dekont göndermeme rağmen telefon hattım 1 haftadır açılıp kapatılıyor. Lütfen müşterilerinize eziyet etmeyiniz. Tüm sabr..
Bimeks Electro World Arızalı Lg Tv
Nisan 21, 2014
|
06.04.2014 tarihinde Bimeks electro world satış mağazanızdan 6184** seri C nO ile almış olduğum Lg 60ln575s152 ekran led tv,  07.04 2014 tarihinde evime servisinizce getirilip kurulduğunda, arızalı çı..
Garanti Hayat Emeklilik Doktor Raporunu Kabul Etmiyor
Nisan 21, 2014
|
Kategori: Sigortacılık
28.03.2013 tarihinde Garanti Emeklilik’te garantili yarınlar adı altında tehlikeli hastalıkları da kapsayan sigorta yaptırdım. 18.01.2014 tarihinde kalp krizi geçirdim. Poliçeden faydalanmak içi..
Mng Kargo Mektubunuz Var Gelin Alın Diyor
Nisan 21, 2014
|
Kargo kelimesinin ve hizmetinin önemini ve gereksimini bana açıklıyabilir misiniz acaba? Öncelikle kargonun amacı nedir? İşleyiş ve çalışma amacı nasıldır? Bir Ptt kadar olunamıyor mu? Gönderilen karg..
Teknosa Goldsmart Uydu Alıcı Arızası
Nisan 21, 2014
|
Kategori: Elektronik
Pendik Neomarin teknosa mağazasından 18.12.2013 tarihinde aldığımız Goldsmart adlı uydu alıcısı, aldığımız ilk günden itibaren bozuktu. 2 kere servise gitmesine rağmen mağaza görevlileri veya yetkili ..