Doğan Öz Kuaför Saçımı Yaktı Yetmezmiş Gibi Kovmaktan Beter Etti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 101691   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Doğan Öz Kuaför Saçımı Yaktı Yetmezmiş Gibi Kovmaktan Beter Etti

19 Ocak 2017 12:45 Kübra G. İstanbul

15 ocak işlem görmemiş açık kumral saçıma sarı yaptırmak için bahçelievler şb 11.30 gittim kendisine fotoğraf gösterdim tamam çok kolay yaparız dedi fiyat konusunda net bir şey de söylemedi sırf işlem bitip çıkana kadar mahcup etmek için fiyatları çok pahalı kısacık saçıma 400 500 lira dedi yetmezmiş gibi ilk işlem yaptı bitti saç dedi bildiğiniz saç 7-8 aydır röfle yaptırmayan esmerlerin saçı gibi oldu sonra yeniden işleme aldı bu sefer işlem 23.30 da bitti saçımı açarken saçlarımın uçları paketlerle gitti saçım iki parmak kısaldı bildiğiniz kulak hizasında kaldı yetmezmiş gibi çok güzel oldu onlar krem vs deyip geçiştirmeye çalıştı bildiğiniz saç gitti yani ve yarın çok önemli bir gündü bütün gün boyunca müşterileri hakkında ileri geri konuşup hakaret edip bir kere bile üslubuna dikkat etmedi bir şey diyen insanlara da saçını yapmam böyle bırakırım diyerek tehdit ediyor ben 12 saatin sonunda saçlarım kısalmış ağlayarak çıktım oradan yazık günah saçlarınıza.

Etiket : Doğan Öz Kuaför Okunma : 1773
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (7)

Elif S. 13 Şubat 2018

Saçlarimi yaktilar saatlerce sac acici kullandilar başimdaki deri icin doktor tedavisi görüyorum yaralar oldu parca parca kabuk tuttu. İlgi hic yok saygi hic yok boşuna parami aldilar haram zikkim olsun tavsiyem gitmeyin giden herkes pişman.

Cevap yaz 0 0
Merve Esin Y. 10 Şubat 2018

Gittigime pişman oldum saclarimi yakti kafam yara icinde berbat bir davranişlari var sacimi kisa kestiler acici ile renk yapmak isteyip 350 tl aldi cok pişmanim cok tavsiyem sakin gitmeyin.

Cevap yaz 1 0
Ceren A. 2 Aralık 2017

Bir kaç gün önce gittim ve her yerde söyledikleri %30 indirim yalanina bizzat şahit oldum. Ensemden bile yukarda kısacık seyrek sacima kırma ve boya işlemi için ilk 450 tl sonra 350 tl istendi. Arkadaşımla tlf konuştuğumda bu nasıl bir fiyat acilen çık ordan ve yanıma gel dedi. Çıkarken kaçtığımı düşünüp 300'e indirdi trajikomik şekilde. Bakın saçımın arkası erkek saci kisaliginda siz düşünün. Hem de kendi rengim. Montumu bile resmen zorla verdiler. 1 saat işimiz olur gitme falan dediler. Direk koltuğa oturup boya hazirlatiyorlar. Fiyattan bile doğru dürüst konuşmadan oldu bittiye geldim resmen. Başka yerde 200'e hallettim. Gayet memnunum. İyi ki oraya para dökmedim boş beleş yere.

Cevap yaz 4 0
Çağla T. 27 Eylül 2017

Kesinlikle bu yorumlarin hepsini sonuna kadar hakeden bir salon, kendileriyle whatsapp üzerinden bir cok kez iletişime gectim fakat coğunda dalga gecer gibi sürekli fiyat degistirdi, sari olan saci kumrala cevirmeye 900 tl gibi bir miktar istedi ki bu olay 2 sene önce olmustu.

Cevap yaz 5 2
Merve K. 31 Ağustos 2017

Kesinlikle ilgi sıfır, açıp açıp sac boyamak tabi kolay. Kolaysa 1 senede hala sizin yüzünüzden kendine gelemeyen uzamayan saçları kendine getirin, sac işlemimin 4 saat oyanilan sure 4 saat olmakla birlikte sabah 11'de gidip aksam 7'de cikmak cabasi ve buna ragmen istediğim sonuç elde edilmedi ağlayarak çıktım hala 400-500 lira fiyat isteyip zaten saçınız yanıkti denilen bir tavra maruz kaldim. Madem oyleydi o koltuga zorla oturmamistim kuaförlük de vicdan işidir tek dert kazanılan para olmamalı.!

Cevap yaz 9 3
DoğanÖz Kuaför .. 27 Ağustos 2017

Hepsi yalan inanmayın.

Cevap yaz 3 7
Gizem G. 18 Mayıs 2017

Doğru söylüyor bayan, hem ilgisiz hem de davranışları kötü ve gereksiz bir pahalı kuafor.

Cevap yaz 7 3
Hummel Eşofman Daha İlk Yıkamada Pert Oldu Bebelac Kaşık Maması Bebeğimi Alerji Yaptı