Doğuş otomotiv ve volkswagen servis mağduriyeti

Doğuş otomotivden 2013 model Volkswagen polo blumotion araç aldık. daha ilk gün geri fitesi çalışmadı. meğer araç arızalı olarak satılmış. servise götürdük, şanzumanı komple değiştirildi. sonra da aşırı sesler çıktı ve sürekli arttı.

serviste çok uzun kaldı. aks kasasını değiştirdiler. dün servisten hiç kullanmadığımız sıfır aracımız hasarlı geldi. serviste aracın arkasını çarpmışlar içine girmiş, arkasını vakumlayıp getirmişler.

Aracın arkasının boyası dökük ve çatlak. daha hiç kullanmadık. Doğuş otomotiv de, Volkswagen serviste ilgilenmiyor. zaten 2 sinin de söyledikleri birbirini tutmuyor. yasalara başvurcaz.ne yapalım.

Gönderen: Sevde D.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Ekim 10, 2013
Kategori : Otomotiv
Yorum : 0
Okunma : 372
Yurtiçi Kargo İle Gönderdiğim Lcd Tv’nin Ekranı Patlamış
Temmuz 25, 2014
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
Ben aydın merkez efeler polis merkez amirliğinde görev yapmaktayım, şırnak cizre ilçesinde zor şartlarda ğörev yapan polis oğlum Samet B.’ye 22.07.2014 tarihinde kurtuluş yurtiçi kargo servisind..
Casper Satış Sonrası Servis ve Destek Tam Bir Hayal Kırıklığı
Temmuz 25, 2014
|
Kategori: Bilgisayar
Casper firmasının bu kadar kalitesiz işlem yaptığını bilmiyordum. 2013 yılında bir tablet aldım problem bitmiyor, en son şarj problemi vardı. Servise götürdüğümde format problemi var deyip para istedi..
Yurtiçi Kargo Her Konuda Zorluk Çıkarıyor
Temmuz 25, 2014
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
Yurtiçi kargo amasya merzifon şubesi, kargo tesliminde, her konuda zorluklar çıkarıyor. Hiçbir zaman zamanında ve sorunsuz kargo aldığım olmadı, ya geç teslim ediyor yada sorun çıkarıyor. Telefon ihba..
C&A Gaziemir Optimum Mağazası
Temmuz 25, 2014
|
Kategori: Giyim
C&A gaziemir optimum mağazasından 1 ay önce etiketin üzerinde 19.90 tl yazan su yeşili kot mont aldım, o ara indirimde olduğu için altındaki fiyatı 49.90 tl’ydi. Eve gelince faturayı inceled..
Metro Turizm İptal Olan Seferi Bildirmiyor
Temmuz 25, 2014
|
Kategori: Ulaşım
31.07.2014 tarihinde Balıkesir’den Malatya’ya metro turizmden bilet satın aldım. Proğramımdaki değişiklik nedeni ile bilet tarihini ertelemek için 4443455 nolu telofonu aradığımda bana bu ..