Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

Doğuş otomotiv ve volkswagen servis mağduriyeti

Doğuş otomotivden 2013 model Volkswagen polo blumotion araç aldık. daha ilk gün geri fitesi çalışmadı. meğer araç arızalı olarak satılmış. servise götürdük, şanzumanı komple değiştirildi. sonra da aşırı sesler çıktı ve sürekli arttı.

serviste çok uzun kaldı. aks kasasını değiştirdiler. dün servisten hiç kullanmadığımız sıfır aracımız hasarlı geldi. serviste aracın arkasını çarpmışlar içine girmiş, arkasını vakumlayıp getirmişler.

Aracın arkasının boyası dökük ve çatlak. daha hiç kullanmadık. Doğuş otomotiv de, Volkswagen serviste ilgilenmiyor. zaten 2 sinin de söyledikleri birbirini tutmuyor. yasalara başvurcaz.ne yapalım.

Gönderen: S. DEVECİ
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Ekim 10, 2013
Kategori : Otomotiv
Yorum : 0
Okunma : 281
Festivallia.com Para İadesi Yapmıyor
Nisan 17, 2014
|
Festivallia.com’dan ürün alım ve iade ettim. Bana prosedür gereği 10 gün beklemem gerektiği söylenildi ki 24.03.2014 tarihinde ellerine geçmişti kargo ben sorun etmedim bekledim. 28.03.2014 tari..
Finansbank Cardfinans Nakit Kart Aidatı
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Finansbank cardfinans nakit kartım var, alırken kart aidatı yok taksit yapan banka kartı dediler, aldım. Bu kartı sadece bir kere kullandım kullanmaz olaydım. Bir sene içinde 225 tl borç çıkardılar. F..
İş Bankası Kredi Kartı Eksik Limit Sorunu
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
İş bankası kredi kartımda 300 tl eksik limit gözükmektedir. Yapmış olduğum iki adet 150′şer liralık işlem toplamda 600 lira olarak yansıtılmış ve bu sebeple kartımda para olduğuna güvenerek benz..
Asus Laptop Çok Yavaş Çalışıyor
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bilgisayar
Asus marka bir laptop aldım, laptopumu sadece pdf, mp3 ve film aracı olarak kullandım. Performansından zaten paramın karşılığını alamadığımdan şüpheleniyordum fakat ihtimal vermemiştim ta ki bir gün b..
Vizyon Kurye Mesa Kurye Galaxy S4 Mağduriyeti
Nisan 16, 2014
|
Vizyon kuryeden cep telefonu aldım ama gönderilen telefon benim istediğim telefon değil. Galaxy s4 istedim ama gold mobile ve xperia x-3 geldi. Kapıda 199 tl nakit ödeme yaptım. Mağduriyetimin gideril..