Doğuş Otomotiv ve Volkswagen Servis Mağduriyeti

Doğuş otomotivden 2013 model volkswagen polo blumotion araç aldık. Daha ilk gün geri fitesi çalışmadı. meğer araç arızalı olarak satılmış. servise götürdük, şanzumanı komple değiştirildi. sonra da aşırı sesler çıktı ve sürekli arttı.

serviste çok uzun kaldı. aks kasasını değiştirdiler. dün servisten hiç kullanmadığımız sıfır aracımız hasarlı geldi. serviste aracın arkasını çarpmışlar içine girmiş, arkasını vakumlayıp getirmişler.

Aracın arkasının boyası dökük ve çatlak. daha hiç kullanmadık. Doğuş otomotiv de, volkswagen servis de ilgilenmiyor. zaten 2 sinin de söyledikleri birbirini tutmuyor. yasalara başvurcaz. ne yapalım.

Gönderen: Sevde D.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Ekim 10, 2013
Kategori : Otomotiv
Yorum : 0
Okunma : 376
Vakıfbank Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Bir öğrenci olarak benden habersiz hesap işletim ücreti başlığı altında hesabımdan alınan ücretten şikayetçiyim. Birçok bankada öğrencilerden hesap işletim ücreti alınmıyor ki vakıfbank gibi ‘ha..
Same Frutteto Classic 3 Traktör Arızası
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
18.07.2014 tarihinde yetki bayisinden almış olduğumuz same frutteto classic 3 marka traktör alındığının ilk gününde mazot otomatiğindeki bir arıza nedeniyle kullanım dışı kaldı. Böylesine pahalı ve av..
Bosch Bulaşık Makinesinden Memnun Değilim
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
Bosch bulaşık makinesini 4 ay önce aldım, çalışma halinde duruyor ve 8 saat yıkama devam ediyor. Servisi geldi aynı arızayı gördü ve firmaya iletti ama firma nedense değişim yapmıyor. Serviscilerin su..
Ustalarmotorsiklet.com Hizmet Sıfır
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
Ben 32 yaşındayım, bu yaşıma kadar böyle esnaflık görmedim. Bir hafta öncesi 100 tl kapora verip 2 gün sonra gelecek denen motorsiklet şipariş ettim, pazartesi geçti cuma oldu gelmedi. Aradım akşam ge..
Pegasus Havayolları Köln İstanbul Edremit Uçuşları
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Havayolu
Son 1 ay içerisinde 3 çocuğum uçtu, İstanbul aktarmalı uçuşlarda bir sorumsuzluk yaşanıyor. Köln’den İstanbul’a geliyor bagajınızı alıp Edremit uçuşunuzu yapmak için 1 saat zaman konmuş ye..