Dr Shiffa Türkiye Sahte Ürün Satıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 121152   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Dr Shiffa Türkiye Sahte Ürün Satıyor

9 Aralık 2017 16:56 Hünkar Şah G. Bursa

İnternetten ünlü markaların tedariğini sağlıyormuş gibi gözüküp insanları d..andıran sahte ürün satan bu insanlara tavsiyem itibar etmeyin, hiç bir şekilde ulaşılamıyor Dr Shiffa Türkiye d..andırıcıdır sahte ürün satıyorlar.

Etiket : Dr Shiffa Türkiye Okunma : 2989
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (7)

Ziya Z. 6 Aralık 2018

Tavsiyem dikkat edin Dr şhiffa eksik ürün gönderiyor. Aradığınızda karşınızda muhatap bulamıyorsunuz. Ürünlerinin ve sözlerinin arkasında durmuyorlar. Kurumsal şirketler tercih edilmeli.

Cevap yaz 0 2
Fatma H. 25 Ağustos 2018

Mustafa bey acaba siz Dr. Shiffa'ya çektiğim onlarca mesajdan sonra cevap vermek zorunda kalan ve bana şirketin ortağı olduğunuzu söyleyip sorunumu halletme sözü verip bir daha da telefonları açmayan kişi misiniz? Ben ürünümün aracı şirketten almadım direk Dr shiffa'dan aldım bu büyük ihracatçı firma aldığım ürünleri eksik gönderdiği gibi fatura bile kesmemişti. Lütfen insanları yanıltmayın.

Cevap yaz 2 0
Abdülbari A. 24 Ağustos 2018

Sahte midir nedir anlamadim ben de kullaniyordum 1 aylik 1 deneyeyim dedim sitesinde icinde 8 tane yaziyror bna 4 tane geldi bir de ustelik bir şey soracaktim urunle ilgili acan olmadi kac kez aradim, baska numaradan aradm aninda acti tam soracaktim urunle ilgili bir şey ainda kapattilar telefonu yaptiklari ayip duzenli kullancaktim hem hevesimi kirdilar hem de yaptiklari ise bak sahteye benziyor eğer sahte ise Allah'a havale ediyorum.

Cevap yaz 3 1
Fatma H. 2 Eylül 2018

Bana da sahte gibi geliyor. Abdulbarı bey, tabi ki Allah'a havale edeceğiz ancak uğradığımız bu haksızlığı başkalarının da yaşamaması için bu tür paylaşımlarda bulunmak da bir nevi görevimiz sayılır. Allah razı olsun sizden de.

Cevap yaz 2 1
Mustafa O. 20 Ağustos 2018

8 yıldır Dr. Shiffa ürünlerini kullanırım hiç de bir şikayetim yok. Dr. Shiffa bir markadır. Onlardan ürün alıp satan firmaların hatasını bence Dr.Shiffa'ya mal etmeyin. Yurtdışına ihracaat yapan büyük bir firma bu firma. Görünce yazmam gerektiğini düşündüm.

Cevap yaz 1 2
Mine S. 16 Ağustos 2018

Dr shiffa d-andırıcıdır.

Cevap yaz 2 2
Fatma H. 15 Ağustos 2018

Tam anlamıyla d-andırıcıdır Dr shiffa. Bana da hem eksik hem faturasız ürün gönderdiler. Ürünlerin de sahte olmasından şüpheleniyorum. Hepsini çöpe atacağım, tam 500 tl' lik ürün. Allah'ından bulsunlar. İsmail ve murat kim ise onlarda o firmanın yöneticileri galiba. Telefon açtığımda direk telefonu kapatıp mesajlara cevap vermiyorlar.

Cevap yaz 2 2
Furkan T. 11 Aralık 2017

Aynen ben de 24 kasımda sipariş verdim. Ertesi gün tarihi geçmiş bir şişe göndermiş. Sonrasında zaten ulaşamadım.

Cevap yaz 2 2
Zorlu Mobilya Geç Teslimat ve Kalitesiz Ürün Eti Gıda Batıyor Mu Dağıtıcı Firma Yok Sattırıyor