Dulevi.com

Paramızı Yatırıdık, Bu Arada 15 İş Yerinden Kovuldum, Neymiş Dikkat Dağınıklığım Var Die. Gittim pttden adamların 49 tlsini yatırdım. İsmi f. d. paramı istiyorum, lütfen yardım. unutmayın kul hakkına giren kişi hakkına girdiği kişi cehennemden çıkmayınca oda çıkamayacaktır

Gönderen: E. Yenikaya
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
A. Budak

Dul evine üye oldum, her gün 4 mesaj geliyor. kontörünüz yok diye cevap veremiyorsun dediler. 49 tl yatırdım. ne mesaj geliyor ne cevap, bunu mahkemeye vereceğim.

Ağustos 26, 2013
Yorum : 1
Okunma : 779
Superonline Vermediği Hizmetin İptali İçin Ceza Faturası Kesiyor
Temmuz 22, 2014
|
Ben 1 yıldır Turkcell superonline fiber internet müşterisiyim. 1 ay önce ev değiştirdiğim için nakil işlemine başvurdum. Bana, taşındığım binanın altyapısının Türk telekom altyapısı olduğunu ve dolayı..
Görkem İletişim Ürününe Sahip Çıkmıyor
Temmuz 22, 2014
|
Kategori: Cep Telefonu
Aradığım müşteri hizmetlerindeki bayan personel ürünün sorununa yardımcı olamayacağını, sizi dinlemek zorunda değilim  diyerek son derece kaba bir şekilde kapattı. Ürün jelatinsiz gönderildi ve sahip ..
Vodafone Kapalı Hat’a Yüksek Fatura Gönderdi
Temmuz 21, 2014
|
Görüşmeye kapalı hattıma 138 tl ücret geliyor nasıl iş bu, sözde 25 tl fatura olan hesaba bir faturam 125 geldi ödedim ama kapalıyken 138 gelirse siz ne yaparsınız bana bunun açıklamasını istiyorum. Y..
E-tesettur.com Ücret İademi Yapmıyor
Temmuz 21, 2014
|
iyi gunler, 02.07.2014 tarihinde iade veridiğim ürünler e-tesettur’e tekrar ulaştı ve halen hesabıma iade parası gelmedi. İnternet sitelerine mesaj yazdım ama henüz bir cevap gelmedi. Acaba bilg..
Balcalı Hastanesinde Klimalar Yetersiz
Temmuz 21, 2014
|
Kategori: Sağlık
Adana sıcağında bir hastanenin bu kadar sıcak olması çok anormal bir durum, saatlerce sıra bekliyoruz ve nefes alamıyoruz. Soğutma sistemleri özellikle koridorda çalışmıyor. İnsanlara biraz daha değer..