E-Devlet Şikayet Hattı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 2415   Durum : CEVAP BEKLİYOR

E-Devlet Şikayet Hattı

26 Eylül 2013 00:34 Sikayet.com -. Mersin

Mobil devlet uygulamaları, vatandaşların mekan ve zaman kısıtlaması olmadan, internet hizmet ağının olduğu her yerde ve ihtiyaç duydukları her zaman, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının sunmuş oldukları hizmetlere çabucak erişebilmelerini ve bu hizmetlerden yararlanabilmeleri için kullanıma sunulmuştur.

Etiket : e-devlet turkiye.gov.tr e-devlet şifresi ppt şubeleri e-devlet sistemi e-devlet şikayet hattı bimer başbakanlık Okunma : 14247
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (131)

Fatma B. 17 Şubat 2018

KuryeNet deniz banktan gelen kredi kartım 15 gündür bir kere bile aranmadan not bırakılmadan evde bulunamadı diye tesadüfen bankayı arıyorum bankadan öğreniyorum ve kuryeneti arıyorum paketim olduğunu gelmiş olarak gösterdiğiniz saatlerde evde olduğumuzu aranmami söyledim bir gün sabah arayıp yarın saat 1'e kadar getireceklerini söylediler saat 7'ye kadar evden dışarıya çıkmadık kargom nerde diye kontrol ettiğimde saat 7'de geldiklerini evde bulunamadı notu düşülmüş anlamiyorum bu nasıl oluyor hiç üşenmeden geldikleri saatleri hepsini kameradan kontrol ettik vermiş oldukları saatte zaten evdeydik ama gelen giden yok o saatlerde. Şikayetim var, firma yetkileri bu kadar şikayete nasıl duyarsız kaliyorsunuz.

Cevap yaz 0 0
Elif Ş. 16 Şubat 2018

Kadın ve çocuk hakları yasasını caydırıcı bulmuyorum, tecavüz suçuna en ağır ceza uygulanmasını talep ediyorum.

Cevap yaz 3 0
Ayhan Ş. 29 Ocak 2018

Hepsiburada.com'dan 27/12/2017 tarihinde bir ürün aldım ama defalarca bildirmeme rağmen ürünüm hala gelmedi. Bundan dolayı hepsiburada.com'dan şikayetçiyim.

Cevap yaz 0 0
Feyzican Y. 26 Ocak 2018

Gaziantep Islahiye'de bir amatör lig açtık, sahamız var ama araç gereçlerimiz yok maçlara az bir zaman kaldı bir topumuz yok yardım bekliyoruz kulubumüzün adı kerküt spor.

Cevap yaz 0 0
Mehmet Ş. 19 Ocak 2018

Turkcell gsm numaramı vodafone'a taşıdım turkcell şirketi hattımı görüşmelere kapadı vodafone da açmadı 24 saattir telefon görüşmelerim kapalı.

Cevap yaz 0 0
Zeynep S. 13 Aralık 2017

Ben Balıkesir Bandırma ilçesinde yaşıyorum devlet hastanesi randevu alma sistemine ulaşım çok zor oluyor 15 günde zor randevu alabildim. Ayrica hastane çok bakımsız adeta pislik yuvası yerler pislik içinde tuvaletler berbat acil servis orası ayrı bir kabus çok havasız ve steril değil bir an önce el atılması gerektiğini düşünüyorum personel yeterli değil lütfen bu duruma bir çözüm yolu istiyorum.

Cevap yaz 2 0
Süleyman Ali B. 7 Aralık 2017

Türk telekom'dan 1000 dk 1000 sms 8 gb aşımsız vergi dahil 30.64 tl paket aldım bana gelen fatura 37 tl, bu aldıkları fazla para yasal mı, bu konuda şikayetciyim.

Cevap yaz 0 0
Orhan C. 7 Aralık 2017

Apple ve Adana Başarı Teknik servisin rezillikleri diz boyu, acılmamıs garantili ıphone 5s cihaza anakart'ta parca eksikliği var diye yazmıslar, anakart'ta parca eksikliği varsa bu telefon nasıl çalışıyor, bu kadar sorumsuz iki firma ve ıphone'a yakısmayan duyarsızlık, yazıklar olsun bunlara verılen paralara.

Cevap yaz 0 0
Ramazan D. 5 Aralık 2017

Izmır menderes çileme mahalesi 225 ada 5 parsel nolu dedem O.A.C'ye ait olan tapulu araziye Arif O.C'un kaymakamlık ve ilçe Tarım aracılığyla usulsüz Cks çıkardığı bildirilir ben .. üyesi olduğum için menderes ilçe tarımdaki ..'liler üst kurumdan sahte belgelerle bana baskı uyguluyorlar. Gereğini araz ederim.

Cevap yaz 1 0
Saynur T. 28 Kasım 2017

Bornava tapu müdürlügünde stajerlik yapıyorum ve 3 aydır maaş almıyoruz lütfen bişiler yapın. Neden ödenmediğini de bilmiyoruz ne kadar ödendiğini de. 3.bölge müdürlüğü ödüyormus ve kadastrodaki stajerler sadece oturuyolar, bazen erken çıkma sansları var ve aylık 421 tl alıyolar oranın parasını ödeyen de bölge müdürlüğü. Sesimizi duyun, biz de öğrenciyiz sonuçta.

Cevap yaz 0 0
Tüketici Şikayetleri Mekan Tavsiyeleri