E-Devlet Şikayet Hattı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 2415   Durum : CEVAP BEKLİYOR

E-Devlet Şikayet Hattı

26 Eylül 2013 00:34 Sikayet.com -. Mersin

Mobil devlet uygulamaları, vatandaşların mekan ve zaman kısıtlaması olmadan, internet hizmet ağının olduğu her yerde ve ihtiyaç duydukları her zaman, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının sunmuş oldukları hizmetlere çabucak erişebilmelerini ve bu hizmetlerden yararlanabilmeleri için kullanıma sunulmuştur.

Etiket : e-devlet turkiye.gov.tr e-devlet şifresi ppt şubeleri e-devlet sistemi e-devlet şikayet hattı bimer başbakanlık Okunma : 13589
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (125)

Süleyman Ali B. 7 Aralık 2017

Türk telekom'dan 1000 dk 1000 sms 8 gb aşımsız vergi dahil 30.64 tl paket aldım bana gelen fatura 37 tl, bu aldıkları fazla para yasal mı, bu konuda şikayetciyim.

Cevap yaz 0 0
Orhan C. 7 Aralık 2017

Apple ve Adana Başarı Teknik servisin rezillikleri diz boyu, acılmamıs garantili ıphone 5s cihaza anakart'ta parca eksikliği var diye yazmıslar, anakart'ta parca eksikliği varsa bu telefon nasıl çalışıyor, bu kadar sorumsuz iki firma ve ıphone'a yakısmayan duyarsızlık, yazıklar olsun bunlara verılen paralara.

Cevap yaz 0 0
Ramazan D. 5 Aralık 2017

Izmır menderes çileme mahalesi 225 ada 5 parsel nolu dedem O.A.C'ye ait olan tapulu araziye Arif O.C'un kaymakamlık ve ilçe Tarım aracılığyla usulsüz Cks çıkardığı bildirilir ben .. üyesi olduğum için menderes ilçe tarımdaki ..'liler üst kurumdan sahte belgelerle bana baskı uyguluyorlar. Gereğini araz ederim.

Cevap yaz 0 0
Saynur T. 28 Kasım 2017

Bornava tapu müdürlügünde stajerlik yapıyorum ve 3 aydır maaş almıyoruz lütfen bişiler yapın. Neden ödenmediğini de bilmiyoruz ne kadar ödendiğini de. 3.bölge müdürlüğü ödüyormus ve kadastrodaki stajerler sadece oturuyolar, bazen erken çıkma sansları var ve aylık 421 tl alıyolar oranın parasını ödeyen de bölge müdürlüğü. Sesimizi duyun, biz de öğrenciyiz sonuçta.

Cevap yaz 0 0
Yasemin E. 8 Kasım 2017

Bursa yildirim degirmenonu ilkokulunda guvenlik gorevlisi bulunmuyor, cocuklarimiz ilkokul cocugu ve kendilerini disardan gelecek tehlikeye karsi ne kadar savunabilirler, lutfen dikkate alinsin.

Cevap yaz 0 0
Nurşen Ö. 28 Ekim 2017

izmir konak göztepe mahalesi 88 sk'ta neredeyse bir aydır su akıyor okadar su arızayı sürekli aramama rağmen kimse gelmedi bu boşa akan suyla başka kim ilgileniyor, yoksa boşa akmaya devam mı edecek?

Cevap yaz 0 0
Ali B. 27 Ekim 2017

Ben mersin mezitli'de oturmaktayim ve tedaş denen illetten sikayetciyim, elektrik kesilmesinden biktik. 5. katta oturuyoz elektrik yok ama diger her katta elektrik var tedas'i ariyoruz ilgilenmiyorlar bilgi veremiyorlar. Allah'in her gununde elekrtik kesilmekte, sizden tek ricamiz bununla ilgilenmeniz. Teşekkürler.

Cevap yaz 0 0
İpek B. 27 Ekim 2017

Instagram'dan siparis ettigim urun 3 gun sonra geldi ve hic param olmadigi halde mecburi olarak bana urunu satmaya calişiyolar almazssam hakkimda yasal islem baslatilacagini soluyolar. Lutfen yardim edin.

Cevap yaz 0 0
Fatih Mehmet T. 26 Ekim 2017

Konya meram şükran mh kentsel dönüşüm sahası rezalet yollar kapalı yıkıklar kaldırılmıyor aylarca toz toprak çevre deprem bölgesi gibi perişan görüntü boş yerleri çamur içinde belediye otoparkcılıkla oynuyor esnaf zaten yollar araç girmiyor yürüyüş yolu oldu tranvaydan kapandı valilik arkası vali görmüyor belediye bitik 28 ekim Cumhurbaşkanımız Tayyip bey gelsin görsün ak parti il ilçe yönetimi nerede Konyalı bu cezayı haketmiyor el atın bu aciz kalmış hale, önce inceleyin lütfen.

Cevap yaz 0 0
Veysel D. 23 Ekim 2017

053996868** nolu abone sürekli rahatsiz ediyor uyarilara ragmen hala devam ediyor gerekenin yapilmasini istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Tüketici Şikayetleri Mekan Tavsiyeleri