E-Devlet Şikayet Hattı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 2415   Durum : CEVAP BEKLİYOR

E-Devlet Şikayet Hattı

26 Eylül 2013 00:34 Sikayet.com -. Mersin

Mobil devlet uygulamaları, vatandaşların mekan ve zaman kısıtlaması olmadan, internet hizmet ağının olduğu her yerde ve ihtiyaç duydukları her zaman, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının sunmuş oldukları hizmetlere çabucak erişebilmelerini ve bu hizmetlerden yararlanabilmeleri için kullanıma sunulmuştur.

Etiket : e-devlet turkiye.gov.tr e-devlet şifresi ppt şubeleri e-devlet sistemi e-devlet şikayet hattı bimer başbakanlık Okunma : 15104
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (137)

Emine B. 2 Mayıs 2018

Samsung tv aldim kumandasi bozuldu firma garanti suresini para karsiligi uzatmisti ama Bimeks'e ulaşamıyorum.

Cevap yaz 0 0
Emrullah K. 2 Mayıs 2018

Avrupa belgeden sikayetciyim ustalik belgesi paralari hala yatmadi 4 ay oldu bunlar ayin 25'inde yatacak diyorlar 4 ay gecti hangi 25'inde yatacak ise devlet de buna el atmiyor anca oy istiyorlar siz once iscinin parasini yatirin be nasil bir devlet ise.

Cevap yaz 0 0
Adnan Ö. 28 Nisan 2018

Bir isyerinde maaşimi hala alamadim ve daha gecen ayin maasi bu ikide bir bugun yarın deyip oyaliyorlar ve bildigim kadariyla en az 20-25'ine karar odeme yapilmadigi taktirde hukuki ceza kanunlarina giriyorlar mi ve ben de sikayetciyim yetkililer buna bir el atar diye dusundum ben de buraya derdimi az da olsa yazdim, saygilar.

Cevap yaz 0 0
Erhan E. 25 Mart 2018

E-devlet şifrem var ama oturum açamıyorum, bana yardımcı olur musunuz.

Cevap yaz 0 0
Zuhal K. 30 Nisan 2018

E-devlet şfresini unuttu iseniz, kimlik bilgilerinizle yeni e-devlet şfresi alabiiliyorsunuz e-devlet sitesinden.

Cevap yaz 0 0
İsmail Levent L. 21 Şubat 2018

E-devlet şifresi alırken hüviyetin (yeni) altındaki cüzdan numarası soruluyor halbuki böyle bir numara yok, eski hüviyetlerde vardı yenilerinde yok. Bu yüzden e-devlet şifresi alamıyorum, yardımınız rica edilir.

Cevap yaz 0 0
Sıdkı Sami S. 19 Şubat 2018

Maaş bordrosu ile ilgili yetkililer sizlere defalarca bordromdaki nüfüs cüzdanı bilgilerimin bazı kısımlarının hatalı olduğunu bildirmeme rağmen, maalesef düzeltmeyle ilgili şimdiye kadar hiç bir netice alamadım. Bir vatandaşın sorununu çözmek bu kadar mı zor veya aman sendecilik mi var? Sorunu bir kere daha bildiriyorum lütfen ilgilenin. Maaş bordromda doğum tarihim 01.07.1946 olarak sehven yazılmış halbuki nüfus cüzdanımda doğrusu olan 20.04 1946 dır. Yukarıda da bahsettiğim gibi bunu en az 4-5 kere bildirdim. Artık yazmaktan ben usandım.lLütfen bunu en kısa zamanda düzeltip tarafıma bigi verilmesin. Tahsis no 210** Sicil No 420**. Saygılarımla.

Cevap yaz 0 0
Fatma B. 17 Şubat 2018

KuryeNet deniz banktan gelen kredi kartım 15 gündür bir kere bile aranmadan not bırakılmadan evde bulunamadı diye tesadüfen bankayı arıyorum bankadan öğreniyorum ve kuryeneti arıyorum paketim olduğunu gelmiş olarak gösterdiğiniz saatlerde evde olduğumuzu aranmami söyledim bir gün sabah arayıp yarın saat 1'e kadar getireceklerini söylediler saat 7'ye kadar evden dışarıya çıkmadık kargom nerde diye kontrol ettiğimde saat 7'de geldiklerini evde bulunamadı notu düşülmüş anlamiyorum bu nasıl oluyor hiç üşenmeden geldikleri saatleri hepsini kameradan kontrol ettik vermiş oldukları saatte zaten evdeydik ama gelen giden yok o saatlerde. Şikayetim var, firma yetkileri bu kadar şikayete nasıl duyarsız kaliyorsunuz.

Cevap yaz 0 0
Elif Ş. 16 Şubat 2018

Kadın ve çocuk hakları yasasını caydırıcı bulmuyorum, tecavüz suçuna en ağır ceza uygulanmasını talep ediyorum.

Cevap yaz 3 0
Ayhan Ş. 29 Ocak 2018

Hepsiburada.com'dan 27/12/2017 tarihinde bir ürün aldım ama defalarca bildirmeme rağmen ürünüm hala gelmedi. Bundan dolayı hepsiburada.com'dan şikayetçiyim.

Cevap yaz 0 0
Feyzican Y. 26 Ocak 2018

Gaziantep Islahiye'de bir amatör lig açtık, sahamız var ama araç gereçlerimiz yok maçlara az bir zaman kaldı bir topumuz yok yardım bekliyoruz kulubumüzün adı kerküt spor.

Cevap yaz 0 0
Tüketici Şikayetleri Mekan Tavsiyeleri