Eren Ticaret Tv'den Tablet Sipariş
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 3927   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Eren Ticaret Tv'den Tablet Sipariş

16 Ekim 2013 01:00 Salih K.

Televizyondan tablet sipariş ettik, arızalı çıktı ve geriye gönderdik. 03.12.2012 tarihinde gönderdik hala paramızı geriye iade etmediler. ulaşabileceğimiz bir telefon numarası da yok. aradığımız numarada da kimse telefona çıkmıyor 02129111004.

299 tl para vermiştik ama geriye alamadık. faturayı istediler, paranızı geriye iade edeceğiz dediler ve gönderdim ama para gelmedi. faturanın fotokobisi elimde ne yapmam gerek.

Yeni adreslerini buldum. Evren mah. bahar cad. no 6 polat iş merkezi C bolok  güneşli/bağcılar istanbul. durumum olmadığı için bu adrese gidemedim ve tüm yetkililerden yardım bekliyorum.

Etiket : Tüketici Şikayetleri Tüketici Şikayet Hattı tablet pc şikayet 02129111004 eren ticaret tv'den tablet siparişi bozuk tablet pc Okunma : 1825
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Nazan U. 13 Kasım 2018

İnternetten Tesettür pazarı diye bir yerden dışgiyim kıyafet sipariş verdim ertesi gün kapımdaydı. Tam kalıp denildi dar kalıp ürün ve olmadı. İade ve değişim yani cayma hakkım varken iade almadıklarını sadece değişim yaptıklarını ve onu da 15 gün sonra olacağını söylediler. Değişim için ise ayrıca 17,5 tl kargo ücreti ödemem gerekiyormuş, siparişi verirken beni kesinlikle bu saçma sözleşmeleri hakkında bilgilendirmediler velevki kafalarına göre sözleşme yapma hakları yok yapsalar da geçerliliği yok, bunu söylediğimde yardımcı olabileceğim başka konu var mı deyip kapatmaya çalışıyorlar. Kim denetliyor yasalar var ama ihlâl edildiğinde denetlemeyi kim yapıyor?

Cevap yaz 0 0
K. 29 Kasım 2013

Bu şikayetinizi sanayi ve ticaret bakanlığına iletin. Onlar firmanın canına okur. Bu kez firma sizi arar. Özür dileyip mağduriyetinizi gidermek için.

Cevap yaz 0 0
Beyaz Eşya Şikayetim Var Bilgisayar Şikayetleri