Erzin İsos Termal Otel Devre Mülk Mağduriyeti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 10362   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Erzin İsos Termal Otel Devre Mülk Mağduriyeti

11 Aralık 2013 15:00 Ahmet E.

Erzin İsos Termal Oteline 08.12.2013 tarihi pazar günü karımla beraber bitirilmemiş inşaatına gittik. Daha Adana'dan otobüse biner binmez başımızda bir temsilci bekledi. Diğer müşterilerle muhatap olmamıza izin bile vermeden başımızda bizle sohbet ettiler. Gün içerisinde de çeşitli pazarlama taktikleriyle senet ve sözleşme imzalattılar.

Ancak daha sonra devre mülk sisteminin oturmadığını, bizi mağdur edeceklerine kanaat getirdim ve ertesi gün Merkezlerine gittiğimde vazgeçebileceğimi ancak 2.000 tl vazgeçme bedelinin ödenmesi gerektiğini söylediler. Sakın Erzin İsos Termale güvenipte bu işe girmenizi tavsiye etmiyorum. İnsanları mağdur ediyorlar.

Etiket : erzin isos termal erzin isos termal otel erzin isos termal şikayetim erzin isos termal müşteri memnuniyet anketi erzin isos termal yorumları erzin isos termal müşteri hizmetleri erzin isos termal şikayet yönetimi erzin isos termal şikayet haber Okunma : 6021
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (15)

Özkan T. 7 Haziran 2017

Arkadaslar hepsi yalan, noterden ihtar cekiyorsun o ise yaramıyor dediller avukata verdik. Paramızı aldık.

Cevap yaz 0 0
Özkan T. 6 Haziran 2017

Ben Adana'dan Özkan Tarım. AdanalıSayın avukatım parayı aldı, tesekkur ederim.

Cevap yaz 0 0
A. 23 Mayıs 2017

Arkadaslar, isos termal s..tekardir zaten yorumlarda okudugunuz gibi hersey dogrudur, ben de magdurlardan biriyim, ben adana'dan yaziyorum, hakkimi birakmayacağım, adana galeria'nin karsisinda yerleri var ister rezillik cikarin orada habercileri kanal tv'sini cagirin ister yasal yonlerle, vijdansizlar insanlarin emegini aliyorlar, birakmayacağım bunlarin yanina.

Cevap yaz 0 0
Behiye Kaya A. 21 Mayıs 2017

Beni kandırıp 2 tane daire sattilar 2 yildir da kiraya vermiyoruz diye oyaliyorlar. 20.05.2017'de oraya gittim konuştugum herkes size o daireleri satan arkadaslar buradan kovuldu deyip bizi geri gönderdiler, evi satacağım diyorum şuan satış yok diyorlar.

Cevap yaz 0 0
A. 19 Mart 2017

Berbat bir yer spa resepsiyonundaki gorevliler insanlara hayvan gibi davraniyolar. Aldigimiza cok pişmaniz önermiyorum kesinlikle havuzu da pis hamami da pis hijen yok.

Cevap yaz 1 0
S. 7 Mart 2017

Bütün sitelerde kira rezervasyonu yapılırken biz üyeler kiraya vermek istedğimizde kira sezonu açılmadı deniyor. Burada biz üyeler mi kandırılıyoruz yoksa rezervasyon yaptıran kişiler mi kandırılıyor? Bu arada tapum elimde borcum yok fakat kiraya veremiyoruz satarken bunlar böyle konuşulup anlatılmadı.

Cevap yaz 1 0
İ. Y. 14 Şubat 2017

Aynı sıkıntıyı ben de 2015 yılında yaşadım psikolojik baskı altında 2000 tl peşin kalanı da 36 ay taksitle çektirdim. 2 taksit ödedim üstünden 5 ay geçti almaktan vazgeçtim hiç kimseyle muhatap olmadan direk mahkemeye verdim. Mahkeme biraz uzun sürdü ama kazandım. Şimdi icra yoluna başvurdum sonucu bekliyorum.

Cevap yaz 2 0
Barış H. 23 Ocak 2017

Bir yıl oldu Erzin umar termal tesisler ile sözleşme yaptım. 2019 teslim. 1-sözleşme geçersiz olduğu söyleniyor 2-ödeme ve tesisin teslimi konusunda tüketici haklarını koruyan hiçbir sigorta, banka teminatı vb. sözleşmede yok 3-sözleşmede tesisin ruhsat numarası falan yazmıyor (kanunen yazılması gerekiyor) 3-sözleşme ön ödemeli satış olduğundan devremülk bana teslim edilene kadar sözleşmeden dönebilirim. Yönetmeliğe göre toplam sözleşme miktarından en fazla %2 tazminat alabilir. Noterden sözleşmeden cayma ihtarnamesi gönderdim. Yönetmeliğe göre senetleri ve ödediğim parayı %2 sini kesip geri kalanını 90 gün içinde bana iade etmeleri lazım etmezlerse tüketici mahkemesi ile söke söke alırım kanunlar gayet açık.

Cevap yaz 0 0
Hanife B. 11 Ocak 2017

Erzin çok sevdiğim bir belde idi ta ki isos'la tanışana dek, kısacası biz de sözleşme yaptık, zaman kalmadı aynı şeyler falan diyerek sözleşmeyi okutmadılar. İmzadan sonra bize şartları söyleyince şaşırıp kaldık, itiraz ettiğimizde bize cayma durumunda tazminat ödememiz için bir belge imzalattıklarını söylediler ve şartları okuyup kameraya aldılar, mecburen kabul ettik ancak avukatlar o belgenin geçersiz olduğunu söyleyince noterden ihtar çekerek mahkemeye verdim. Hakkım haram zıkkım olsun, Türkiye geneli adliyelerde meşhur olmuşlar zaten.

Cevap yaz 1 0
Nizamettin E. 21 Eylül 2016

Sayın Ahmet bey, ben 2013 yılında aldım şimdi yatırımım iki katına yakın yükseldi, çok memnunum. Günübirlik kullanım bile yeter.

Cevap yaz 0 0
Türk Telekom Intouch 2 Cep Telefonu Supermagazam.com Farklı ve Kötü Ürün Gönderdi