Erzin İsos Termal Otel Devre Mülk Mağduriyeti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 10362   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Erzin İsos Termal Otel Devre Mülk Mağduriyeti

11 Aralık 2013 15:00 Ahmet E.

Erzin İsos Termal Oteline 08.12.2013 tarihi pazar günü karımla beraber bitirilmemiş inşaatına gittik. Daha Adana'dan otobüse biner binmez başımızda bir temsilci bekledi. Diğer müşterilerle muhatap olmamıza izin bile vermeden başımızda bizle sohbet ettiler. Gün içerisinde de çeşitli pazarlama taktikleriyle senet ve sözleşme imzalattılar.

Ancak daha sonra devre mülk sisteminin oturmadığını, bizi mağdur edeceklerine kanaat getirdim ve ertesi gün Merkezlerine gittiğimde vazgeçebileceğimi ancak 2.000 tl vazgeçme bedelinin ödenmesi gerektiğini söylediler. Sakın Erzin İsos Termale güvenipte bu işe girmenizi tavsiye etmiyorum. İnsanları mağdur ediyorlar.

Etiket : erzin isos termal erzin isos termal otel erzin isos termal şikayetim erzin isos termal müşteri memnuniyet anketi erzin isos termal yorumları erzin isos termal müşteri hizmetleri erzin isos termal şikayet yönetimi erzin isos termal şikayet haber Okunma : 7130
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (17)

Necdet H. 31 Ekim 2017

Beni kandırdılar istediğin zaman satabilirsiniz dediler iptal etmek istiyorum edemezsin diyorlar ödediğimiz taksitleri istemiyorum dedim beni mahkemeye verdiler ben de mağdur oldum dava acacagım.

Cevap yaz 1 0
Zeki İ. 5 Ağustos 2017

2013 yılında bena zorla sattıkları devre mülkü peşin satın aldıgım halde halen sattıkları blok daha inşattı bitmedi satmak istiyorum bana inşaat bitmeden satamasınız diyorlar ya verdikleri sözü tutarlar yada gereken işlemleri yapacağım sayın dogan holding nasıl rezil edilir ögreniler adana savcılgına şikayet edeceğim ya dönersiniz yada gereken yapılacaktır.

Cevap yaz 1 0
Yüksel D. 4 Ağustos 2017

Ben de 2013 yılında Erzin İsos'tan devre mülk aldım parasının tamamını peşin verdim. Defalarca tapu için aramama rağmen doğru dürüst bir cevap alamadım. Yaklaşık 17 ay önce vekalet vermem gerektiği söylendi. Vekaleti verdim ama hala tapu alamadım. Neymiş Erzin'deki tapu sıra vermiyormuş. Ben de dava açacağım. Bu konuyla ilgilenen bildiğiniz bir avukat varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap yaz 1 0
Yusuf A. 14 Kasım 2017

Ben burayı 2013 yılında peşin para vererek aldım, sonra para lazım oldu, satacak müşteri buldum satacakken bunlar devir parası istediler yani sözleşmede yazmayan 5000 tl avanta para istiyorlar. Yıldatıda 150 dolardan 250 dolara çıkacak diyerek alıcı kişiyi vazgeçiriyorlar. Ey M.A.D. sen nerdesin, buraları hiç denetlezmez misin neden bu üyelerini bu k.n emicilerine mağdur ettiriyorsun, bunlar senin marka değerini düşürüyor üyelerini mağdur ediyor ve devir sözleşmesi adı altında s.yuyorlar. Bu gidişle siz ve kurumlarınız Türk ve avrupa mahkemelerinde yargılanacaksınız, halkı k.ndırmak ve mağdur etmekten, o koltuğunuzdan bir kalkın da mağdur edilen üyelere bir kulak verin.

Cevap yaz 0 0
Cemal K. 20 Haziran 2017

Arkadaşlar peki neden 3. kişiye devrederken para talep ediliyor. Benden 3.000 tl talep edildi bilen var mı borcu yok. Sözleşmede böyle birşey yok. Erzin isos tamam kendileri satsın emlakcıların alacağını kendileri alsın. Soruyoruz satış ofisimiz yok diyorlar ve para nedenine gelince açıklama yok.

Cevap yaz 2 0
A. 23 Mayıs 2017

Arkadaslar, isos termal s..tekardir zaten yorumlarda okudugunuz gibi hersey dogrudur, ben de magdurlardan biriyim, ben adana'dan yaziyorum, hakkimi birakmayacağım, adana galeria'nin karsisinda yerleri var ister rezillik cikarin orada habercileri kanal tv'sini cagirin ister yasal yonlerle, vijdansizlar insanlarin emegini aliyorlar, birakmayacağım bunlarin yanina.

Cevap yaz 1 0
Behiye Kaya A. 21 Mayıs 2017

Beni kandırıp 2 tane daire sattilar 2 yildir da kiraya vermiyoruz diye oyaliyorlar. 20.05.2017'de oraya gittim konuştugum herkes size o daireleri satan arkadaslar buradan kovuldu deyip bizi geri gönderdiler, evi satacağım diyorum şuan satış yok diyorlar.

Cevap yaz 1 0
A. 19 Mart 2017

Berbat bir yer spa resepsiyonundaki gorevliler insanlara hayvan gibi davraniyolar. Aldigimiza cok pişmaniz önermiyorum kesinlikle havuzu da pis hamami da pis hijen yok.

Cevap yaz 3 0
S. 7 Mart 2017

Bütün sitelerde kira rezervasyonu yapılırken biz üyeler kiraya vermek istedğimizde kira sezonu açılmadı deniyor. Burada biz üyeler mi kandırılıyoruz yoksa rezervasyon yaptıran kişiler mi kandırılıyor? Bu arada tapum elimde borcum yok fakat kiraya veremiyoruz satarken bunlar böyle konuşulup anlatılmadı.

Cevap yaz 2 0
İ. Y. 14 Şubat 2017

Aynı sıkıntıyı ben de 2015 yılında yaşadım psikolojik baskı altında 2000 tl peşin kalanı da 36 ay taksitle çektirdim. 2 taksit ödedim üstünden 5 ay geçti almaktan vazgeçtim hiç kimseyle muhatap olmadan direk mahkemeye verdim. Mahkeme biraz uzun sürdü ama kazandım. Şimdi icra yoluna başvurdum sonucu bekliyorum.

Cevap yaz 4 0
Barış H. 23 Ocak 2017

Bir yıl oldu Erzin umar termal tesisler ile sözleşme yaptım. 2019 teslim. 1-sözleşme geçersiz olduğu söyleniyor 2-ödeme ve tesisin teslimi konusunda tüketici haklarını koruyan hiçbir sigorta, banka teminatı vb. sözleşmede yok 3-sözleşmede tesisin ruhsat numarası falan yazmıyor (kanunen yazılması gerekiyor) 3-sözleşme ön ödemeli satış olduğundan devremülk bana teslim edilene kadar sözleşmeden dönebilirim. Yönetmeliğe göre toplam sözleşme miktarından en fazla %2 tazminat alabilir. Noterden sözleşmeden cayma ihtarnamesi gönderdim. Yönetmeliğe göre senetleri ve ödediğim parayı %2 sini kesip geri kalanını 90 gün içinde bana iade etmeleri lazım etmezlerse tüketici mahkemesi ile söke söke alırım kanunlar gayet açık.

Cevap yaz 1 0
Türk Telekom Intouch 2 Cep Telefonu Supermagazam.com Farklı ve Kötü Ürün Gönderdi