Esmyworld Güzellik Merkezi Gerçekten Rezalet
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 129093   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Esmyworld Güzellik Merkezi Gerçekten Rezalet

30 Temmuz 2018 17:32 Buse U. Kayseri

Kayseri düvenönü şubesinden kayıt olduğum andan itibaren kesinlikle memnun değilim herhangi bir dökülmem olmadı aksine tüylerimde çoğalmalar oldu. Gerek çalışanlar gerek işletme sahibi olsun kesinlikle sözünün adamı değil. Herhangi bir dökülme olmadığı taktirde ücretsiz ek paket verileceği %100 müşteri memnuniyeti garantisi verildi daha sonrasında böyle bir şeyin mümkün olmadığı bundan sonra kimseye ek paket verilemeyeceği söylenildi. Üstelik yetkililer tarafından şu beyanda bulunuldu, şahsıma 'bizim size ihtiyacımız yok, bir kişi ile burası batmaz' kesinlikle kurumsal bir güzellik merkezi değil çalışanlar çok ukala. Benimle birlikte bir çok müşteriden oldular asla gitmek isteyenlere referans olmuyorum. Bekleme salonundaki bekleyenlerle sohbet ediyoruz kesinlikle hiç kimse memnun değil, en son tercih edeceğiniz yer olsun tavsiyem.

Okunma : 3008
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Nejla Ö. 19 Kasım 2019

Ben de Trabzon şubesine bir aydır cilt bakımı için gidiyorum, başladığım günden beri hep sorun yaşadm. Halkla ilişkiler yazmışlar, iletişim sıfır. Müşteriye karşı çok kaba, ukala tavırlar, nerden düştüm buraya diye düşündüm. Son seansımdan sonra kesinlikle bir daha adını bile duymak istemiyorum. Hiç kimseye de tavsiye etmem.

Cevap yaz 0 0
Nursel Y. 4 Ekim 2019

Esmyworld Diyarbakır ofis şubesinden hiç memnun değilim, sürekli çalışanlar değişiyor her gittiğimizde başka yüzlerle karşılaşıyoruz üstelik 3 aydan beri sürekli cihaz bozuk deyip randevularımı erteliyorlar. Sonra gidince geç tarihte geldiğiniz için kontrolünüz yandı deyip kontrole almıyorlar beni, sizden kaynaklı bir durum deyince de yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. Bu ne rezalet, biz oraya boşuna ücret ödüyoruz. Gerçekten gittiğime çok pişmanım.

Cevap yaz 0 0
Serpil Y. 21 Temmuz 2019

Uç k-ıtcı d-andırıcının teki bunlar almadigim hizmetin %20 bedelini istiyorlar aksi takdirde icraya vereceklerini söylediler, tavs,yem sakin uzak durun saygısızlık diz boyu hem de.

Cevap yaz 0 2
Nilüfer B. 4 Nisan 2019

2 yıldır gidiyorum lanet olsun karşıma çıktığıniz güne, yüzümde çok az tüy vardı şuan erkek gibi çıktı daha çok çıkarttı azalmasını beklerken, böyle bir sektör olmaz olsun ama hakkımı arayacağım bir ton para döktüm sonuç rezalet hem de yüzümde sivilceler çıktı cildim mahvoldu sizin yüzünüzden ama ben cildiye'ye gidip rapor aldım, tüketici haklarına şikayet edeceğim hatta mahkemeye vereceğim kısa sürede kapanması için elimden geleni yapacağım.

Cevap yaz 0 1
Kuryenet Kargomu Teslim Etmiyor Hatemoğlu Kalitesiz Ürünlerine Sahip Çık