Son Yorumlar

Arçelik Buzdolabımız Soğutmuyor

Ocak 18, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
Arçelik Buzdolabı; Merhaba, sadece yazın 1 ay kullandığımız daha doğrusu kullanamadığımız Arçelik buzdolabımızı 17 Temmuz 2007 tarihinde aldık. 05.07.2010 tarihinde gaz kaçağından dolayı serviste sözde onarıldı. 2011 yazında tekrar dolabımız soğutmam..

Arçelik Buzdolabı Motor Değişikliği

Aralık 29, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Arçelik Hakkında Şikayetim Var; buzdolabındaki arızanın motor değiştirilmesi gerektiği ümitköy servisi tarafından bildirildi. 15 gündür istanbul’dan motor bekliyoruz. 2 kere müşteri temsilcinizi arayarak aciliyet bildirildi ama halen motor anka..

Arçelik Ankastre Fırın Parçası

Aralık 26, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Arçelik Hakkında Şikayetim Var; 23 Aralık’ta servisi arayıp fırınımın bozulduğunu söyledim, geldiler. Voltaj değişikliğine karşı gerekli parçanın değişmesi gerektiğini söylediler. Aynı gün parça siparişinin verildiğini bildiren telefon ettiler...

ECA 4444017 Yetkili Olmayan Çağrı Servisi

Aralık 02, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Arcelikbeyazesyaklimaservisi.com Şikayetim Var; 30.11.2013 tarihinde ECA 4444017 çağrı merkezinden ulaştığım şahsa servis yetkilisi diye kombi arızamı bildirdim. Kombi su borusundan su sızdığını söyledim. Eca yetkilisi olduğunu söyleyen bir şahıs ert..

Arçelik Davlumbaz

Kasım 27, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Arçelik Servis Şikayetim Var; Merhaba, Arçelik’ten bir davlumbaz beğendik, mutfağımızın yapısı gereği davlumbazın uygunluğunun kontrol edilmesini, ardından satın alacağımızı söyledik. Üsküdar servis ile iletişime geçtik, keşif için ertesi gün e..

Arçelik No-frost Buzdolabı Değişim Talebi

Kasım 24, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Arçelik Buzdolabı Şikayetim Var; Arçelik 5233 marka buzdolabımın 4 yıl garantisi olmasına rağmen buzdolabım koku yapıyor. her seferinde çay koyun, karbonatlı suyla silin deyip geçici çözüm söylediler ama koku yapmaya devam etti. 3 yılda 7 defa servis..

Malatya Şampiyonlar Arçelik

Kasım 24, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Arçelik Hakkında Şikayetim Var; çamaşır makinem arızalı, yetkili servis 20 kere geldi sorunu bulamadılar. telefona görüntüsünü çektim yine de ispatlayamadım. Gelen servisin ismini vermek istemiyorum, gerekirse veririz. bir de üstelik birinci servismi..

Arçelik servis ilgisizliği

Ekim 20, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Arçelik servis şikayetim var; Arçelik nöbetçi servisi bozulan bulaşık makinası kartının değişmesi gerektiğini ve en kısa zamanda bize dönüleceğini ifade ederek ayrıldı. Gidiş o gidiş. 9 günlük kurban bayramı tatilinin 3.günü olan olaydan sonra bulaşı..

Arçelik Servis İlgisizliği

Eylül 04, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Geçen ayın 30′nda manisa dağlılar arçelik servis geldi, çamaşır makinesinin motorunun yandığını tespit ettiler. Parçasını değiştirmek için 3 kere geldiler, her seferinde parça yanlış geldi ve 33 günü geçti ama hala parça gelmedi, aranmadı, ilgi..

Arçelik Servis Kalitesi

Eylül 02, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Arçelik buzdolabım bozuldu, 10 gündür mağdur durumdayım. Zaten 4 gün sonra aldılar ve hala gelmedi. Yerine eski bir dolap bile önerilmedi. Dolaptaki yiyecekler çöpe gitti ve servisin belli bir saati yok. Öğleden sonra gelebiliriz diyorlar, iyi ama ka..