Son Yorumlar

D-smart Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

Şubat 05, 2014
|
Kategori: İletişim
D-smart; Ocak 28′de internetim aktifleşti fakat şubat 5 oldu d-smart’ım bağlanmadı. 5 şubatta telefonumu arayıp aktivasyon kodumu ve şifremi verdiler. Müşteri hizmetlerini aradım, aktivasyon kodumu vermek için fakat kod geçersiz çıktı. Öğ..

D-smart Üyelik İptal Bedeli 1805 TL

Şubat 04, 2014
|
Kategori: İletişim
D-smart; D-smart’tan şikayetçiyim. Eşimin adına olan d-smart tv+internet aboneliğini iptal ettirdim (2013). İptal esnasında herhangi bir fatura ödeneceği tarafımıza söylenmediği gibi şu anda ödenmemiş yada tahakkuk etmemiş fatura bulunmamaktadı..

D-smart İnternet Hergün Sorun Yaşıyorum

Ocak 26, 2014
|
Kategori: İletişim
D-smart internet; D-smart internet kullanıcısıyım. Ve her gün sıklıkla internette uzun süreli sorunlar yaşıyorum. En kısa zamanda gereğinin yapılmasını arz ederim. Follow

D-smart İnternet Bağlantı Problemi

Ocak 20, 2014
|
Kategori: İletişim
D-smart İnternet; D-smart internete geçeli yaklaşık 14 gün oldu, bu süre içinde 1 yada 2 gün internet bağlantısı yapabildim, internet bağlantısı yapamamaktayım. Müşteri hizmetlerini yaklaşık 10 kere aradım, bana bazı işlemler yaptırdılar yine olmadı...

D-smart İnternet Fatura Sorunu

Ocak 20, 2014
|
Kategori: İletişim
D-smart; D-smart kullanıcısıyım ve internet bağlantısına 10 gün önce abone oldum. haberim olmadan kablo çekmişler, modem teslim etmeden internet faturalandırılmış, bu nasıl oluyor bilmiyorum. Kullanmadığım internete para ödetmek ve modem ulaştırmıyor..

D-smart İnternet Yine Sorun

Ocak 14, 2014
|
Kategori: İletişim
D-smart; Her zaman olduğu gibi yine sorun yine sorun, dogan tv (dsmart) her zaman mutlaka bir sorun gerçekleşiyor, şu anki sorunum internet bağlantım yok, bir anda gitti. Sizden ricam bunu mutlaka yayınlayın. ben 5 aylık üyeyim ama 5 aydır da mağdur ..

D-smart İnternet Teknik Destek Çözüm Sıfır

Ocak 07, 2014
|
Kategori: İletişim
D-smart Hakkında Şikayetim Var; Merhabalar, evime internet bağlattım, gelen kutunun içinde eternet kablosu yok, kabloyu gittim aldım internet kurulumu yapıldı ama bağlantı hatası var. 4 gün boyunca aralıksız aradım, bana döneceklerini söylediler, arı..

D-smart Sorunu Çözmüyor

Ocak 04, 2014
|
Kategori: İletişim
D-smart Hakkında Şikayetim Var; D-smart devamlı sorunlu bir şirket, daha öncesinde de bir çok sorunum olmuştu fakat önemsememiştim son olay olana kadar. Pazartesi günü netim gitti aradım kayıt oluşturuldu, 48 saat içerisinde çözümlenecek dediler. bug..