Son Yorumlar

Japonmoda.net Mağdur Etmeye Devam Ediyor

Şubat 25, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Spor ceket spariş ettim ve paketi açtığımda istediğim ürün olmadığını gördüm, aradım bu durumu düzelteceklerini söylediler ama 1 hafta geçti kimsenin herhangi birşey yaptığı yok. Bu durumu düzeltin. Follow

Modajaponstyle.com Basın Açıklaması

Şubat 08, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Moda Japon Style; Merhabalar, bizler Modajaponstyle.com olarak son zamanlarda yaşanan istenmeyen olaylarla ilgili açıklama yapmak zorunda hissediyoruz kendimizi. Modajapon.net, Modajapon.org, Bydizlek.com adlarındaki web sitelerinde satışa sunulan ür..

Japon Style Sipariş Mağduriyeti

Şubat 03, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Moda Japon; Japon style’dan kaban siparişi vermiştim. Telefonla arayıp onayımı aldılar, 1 hafta sonra ptt kargoyla geldi. Akşam eve geldiğimde paketi açtığımda siparişimle alakasız 2 sweat çıktı. Hemen ertesi gün 02163781166 nolu numaralarını a..

Modajapon.net Beyaz Tv Objektif Proğramı

Ocak 29, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Modajapon.net; Arkadaşlar bu siteden ben de mağdur oldum, 11 ocakta aldığım bir ürün için peşini bırakmadım, gerekli bütün yerlere şikayetimi yaptım ve site şu anda kapatıldı. Ve bununla ilgili de 03.02.2014 ‘te Beyaz Tv Objektif programında bi..

Japon Moda Yanlış Ürün Gönderdi

Ocak 26, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Japon Moda; Japon moda’dan kaban siparişi verdim 65 tl para ödedim. ptt kargo ürünü açtırmadı kesinlikle. Sonra açtığımda kaban yerine üç tane sweat çıktı içinden. Defalarca aradım, mail attım ama kimse cevap vermedi, iade formu doldurdum kimse..

Modajapon.net Farklı Ürün Gönderdi

Ocak 23, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Modajapon.net; Modajapon.net’ten pantolon aldım. Ptt kargo paketi açtırmadı, teslim aldım parasını ödedim paketi açtığımda 2 adet sweat göndermişler, arıyorum kimseye ulaşamıyorum, siteye giriş yapılmıyor. Yaptıkları resmen d.. bunların peşini ..

Modajapon.net Mağdur Etti

Ocak 14, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Modajapon.net; 70 tl’ye bir pardesü siparişi verdim., 5 tl kargo parası ödedim. Ptt kargo kapıda ödeme olduğundan kargoyu açtırmadı. Kargodan 3 tane alakasız eşofman üstü çıktı, defalarca kez yorum attım cevap alamadım. Aradığım telefonlara cev..

Modajapon.net Çizme İstedim Erkek Spor Ayakkabı Geldi

Ocak 13, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Modajapon.net; Bu siteden asla alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum. Bayan çizme siparıişi verdim, 41 numara erkek saçma sapan spor ayakkabısı geldi. Telefonlara bakan da yok, cevap veren de. Paramı iade edin. Follow

Modajapon.net Japon Style Mont

Ocak 10, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Modajapon.net; Modajapon.net japon style adında siteden mont sipariş verdim kapıda ödeme 55 tl ödedim. ptt kargo ile geldi paketi aldıktan sonra açtım ve mont yerine 3 adet sweat göndermişler. Bu siteden alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum, şikayet..