Son Yorumlar

Siemens Bulaşık Makinesi Lekeli Yıkıyor

Aralık 19, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Merhaba, Siemens marka bulaşık makinası aldığımdan beri bardaklarımı lekeli, bulanık, yıkanmamış gibi çıkarıyor. Birkaç kez servis geldi, değişen birşey olmadı. En son üç ay önce servis geldi, sorun hala devam ediyor. İki gün önce çağrı merkezini ara..

Siemens Buzdolabı Filtresi

Aralık 17, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
1 sene önce Siemens’ten kf91npj10n model buzdolabı aldık, 4500 tl ücret ödedik. bize satılırken hiç anlatılmayan pompa için de 400 tl ödedik. Pompadan geçen gün ses gelmeye ve filtre ışığı yanıp sönmeye başladı dolapta.Servis çağırdık, filtreni..

Siemens Ankastre Bulaşık Makinesi Ömrümü Yedi

Aralık 08, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Yaklaşık 2 yıldır kullandığımız ankastre bulaşık makinesi aldığım günden beri bulaşıklarda leke bırakıyor, ara ara deterjan gözünü açmadan yıkama yapıyor. Defalarca servisin gelmesine rağmen değişik bahaneler sunuyor, parlatıcı deterjan, sitedeki yum..

Siemens Buzdolabımda Çatlaklar Oluştu

Ekim 24, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Siemens gardrop tipi su sebilli buzdolabımda büyüklü küçüklü çok çatlaklar oluştu. uzun süre önce aldım kısa süre kullanmama rağmen neden bu çatlak. çok büyük ve derin çatlak fay hattı gibi ne yapmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim. Follow ..

Siemens Bulaşık Makinesi Alırken Bir Daha Düşünün

Ekim 14, 2013
|
Kategori: Beyaz Eşya
Siemens’ten aldığım bulaşık makinası 5 yılda 3. kez bozuldu. su kaçırıyor dediler, her kaçırdığında farklı bir parçayı bozuyor, su kaçırmasını engelemek yerine parçayı değiştirdikleri için her sene 350 tl parça parası verdim. Son seferinde tuz ..