Son Yorumlar

Vakıfbank Kredi Kartı Aidatı

Ekim 08, 2013
|
Kategori: Bankacılık
Bilgi Üniversitesi’nde bir master programına kayıtlıyım. Bu master programının ödemelerini yapmak için Vakıfbank’ın Bilgi Üniversitesi ile anlaşmalı olmasından dolayı Vakıfbank’tan bir kredi kartı çıkardım. Bu kart üzerinden de anla..

Vakıfbank Kartım Üç Aydır Bana Ulaşmadı

Ekim 07, 2013
|
Kategori: Bankacılık
Kardeşim bu ne sorumsuzluk anlamadım. 3 ay önce gönderilen kredi kartım daha bana ulaşmadı. arıyoruz her seferinde adres telefon alıyolar ama bir sonuç yok. Tam 5 defa görüştüm. her seferinde bir bahane. siz iş mi yapıyorsunuz Allah aşkına. Follow ..

Vakıfbank Kendi Paranızı Günler Sonra Ödüyor

Ekim 04, 2013
|
Kategori: Bankacılık
Eşim havale yapacağına yanlışlıkla yıllar önce Vakıfbank’a ait kapattırdığım kredi kartıma eft yapmış. Kart hesabı kapalı olmasına rağmen yatan para geri iade dilmediği gibi ben parayı almak için Bankaya müracat ettiğimde dilekçe istediler, onu..

Vakıfbank’ın Müşteri Umurunda Değil

Eylül 27, 2013
|
Kategori: Bankacılık
Merhabalar, bu vakıfbank’ı ne zaman arasam en az 10 dakika bekletiyor. Yine bugün en son aramamda 15 dakikada telefonumu sinirle kapatmak zorunda kaldım. Vakıfbank’tan çok şikayetçiyim, hiç memnun değilim. Lütfen birisi bu işe bir el atsı..

Vakıfbank Kredi Kartımı Teslim Etmiyor

Eylül 23, 2013
|
Kategori: Bankacılık
Merhabalar, vakıfbank kredi kartım ekim 2013 tarihinde süresi doluyor. Dolayısıyla banka bana yeni bir kart göndereceğini söyledi. Ben yurtdışına çıkacağımı ve kartımın en hızlı şekilde elime ulaştırılması gerektiğini söyledim. Eğer ev adresi değil ş..