Evy Baby Bebek Bezi Islandığında Parçalanıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 29414   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Evy Baby Bebek Bezi Islandığında Parçalanıyor

23 Mart 2014 10:40 Sırrı İ.

Evybaby.com; Evy baby bebek bezinden sikayetçiyim. Her defasında ıslandığında parçalanıyor, içindeki partiküller bebeği rahatsız ediyor. Hayatımda bu kadar kötü bir bez kullanmadım. Bir defa aldım, ilk ve son oldu. Üretici firmayı bebeklerin sağlığını tehlikeye attıkları için kınıyorum. Üstelik piyasaya göre çok ucuz bir bez de değil.

Etiket : evy baby evybaby.com evybaby.com şikayetleri evy baby bebek bezi şikayetleri evy baby bebek bezi kullanıcı yorumları evy baby bebek bezi ebeveyn yorumları evy baby bebek bezi ürün kalitesi evy baby bebek bezi bebeğimi rahatsız ediyor evy baby bebek bezi sağlıksız Okunma : 3658
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (7)

Melek K. 17 Mart 2018

Merhabalar, gerçekten güvendik aldik ama hic memnun kalamadim bebegim sürekli agladi sizdirmiyordu reklamlarinda öyle diyor surekli sızdırma yapıyor ve begegimin kıyafetleri oldugu gibi ıslak.

Cevap yaz 0 0
Hazal O. 30 Mart 2017

Bezin ortasinda pamuk emici yoktur.

Cevap yaz 0 0
Hazal O. 30 Mart 2017

Bezin ortasi bostur.

Cevap yaz 0 0
Yıldız K. 5 Nisan 2016

Evy beybi bez kalitesi çok düşük, her bez degisimimde çocuğun üzeri ıslanıyor, emici gücü çok düşük, konuyla ilgili olarak görüşmek isterim.

Cevap yaz 0 0
E. 30 Temmuz 2015

Merhaba, yıllardır hazır bez kullanıyorum.Uzun zamandır evy baby 6 numara bez bulmakta zorlanıyordum. İnternet üzerinden kampanyalı olarak 4 paket aldım. Geldiği gün kullanmaya başladım. Bezin kalitesi ve emiciliği çok güzel. Diğer bezlerle pişik oluyordum ancak evy bayb 6 numara bezi kullandığımdan beri pişik olmadım. Tek sıkıntım esnek yan bantlarının boyutlarını biraz daha büyütmeleri yada daha esnek hale getirmeleri. Bezi bağlarken bedenime tam oturduğu için kopma problemi yaşıyorum.

Cevap yaz 0 0
Vefa B. 2 Ocak 2015

Ben Van Ercişte ikamet ediyorum, burada bulunan zirve alışveriş merkezinden 3 paket evy baby bez aldım bir paketini açtık kullanıyoruz hiç bir işe yaramıyor, aynı torba gibi dışarı sızdırıyor çocuk su gibi oluyor. Sizden ricam bu işi halletmeniz yönnde.

Cevap yaz 0 0
Derya Y. 25 Mart 2014

Bundan 8 yıl önce kızımda, şimdi 3 aylık oğlumda da güvenle evy baby kullanıyorum. mükemmel kalitesi, kremli olması da güzel, teşekürler evy baby.

Cevap yaz 0 2
Hepsiburada.com Aynı Kutuda Farklı Ayakkabı Gönderdi Bellona Mobilya Yatak Odası Aksesuarları Kalktı