Finansbank Kredi Kartı Limitimi Sıfırladı

Finansbank, kredi kartı ödememi 2 ay geç yaptığım için limitimi sıfırladı. Aradan 2 gün geçti 35 gün geç ödendi diye bu kez de kredili mevduat hesabımı blokelediler.

Ayrıca her 3 ayda bir kredili mevduat hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 27,5 tl’lik bir ücret kesiyorlar. Yani yılda yaklaşık 110 tl’lik bir kesinti. Nereden bulaştım bu bankaya bilmiyorum, şikayetçiyim.

Gönderen: .. Cengiz
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (4)
.. T.taşdelen

Kullanmadığım kredi kartından nasıl işlem ücreti alınıyor, istemediğim bir kartı göderip kart aidatı var deyip parasını nasıl istiyorsunuz. Kart elimde bile yok, kapatın diyorum müşteri hizmetlerine bağlanmıyor. Şikayetçiyim.

.. Yusuf

Finansbank nakit kart kullanıyorum, 3 ayda 30 tl kesiyor, gerçekten olmaz bu, tavsiye etmiyorum.

.. Musa

Kart başvurumdan sonra nehir hanım bilgileri almak için beni genel müdürlükten aradı ve kart parası var mı diye sorduğumda yasal olmayıp 79 tl kesildigini ve bu parayı geri alabileceğimi söyledi. Üstüne basarak aynı soruyu sorduğumda aynı cevabı verdi. Benim bu konuda ne yapmam gerekir ögrenmek istiyorum, yani kart ücreti ödemek istemiyorum. Maaş müşterisiyim, gereğinin yapılmasını arz ederim.

.. Selma.k.

Yeni kart aldım limiti 2.000 tl olarak gözüküyor ama 250 tl olarak çıktı. Acil olarak limitimin artmasını istiyorum, 3.000 tl maaş alıyorum, sigortalı çalışıyorum, çok komik rakam. Aksi takdirde bu bankayla çalışmak istemiyorum, lütfen ilginize.

Eylül 04, 2013
Kategori : Bankacılık
Yorum : 4
Okunma : 703