Finansbank Kredi Kartı Limitimi Sıfırladı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 1094   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Finansbank Kredi Kartı Limitimi Sıfırladı

4 Eylül 2013 15:18 Cengiz E.

Finansbank, kredi kartı ödememi 2 ay geç yaptığım için limitimi sıfırladı. Aradan 2 gün geçti 35 gün geç ödendi diye bu kez de kredili mevduat hesabımı blokelediler.

Ayrıca her 3 ayda bir kredili mevduat hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 27,5 tl'lik bir ücret kesiyorlar. Yani yılda yaklaşık 110 tl'lik bir kesinti. Nereden bulaştım bu bankaya bilmiyorum, şikayetçiyim.

Etiket : Şikayet finansbank şikayet finansbank hesap işletim ücreti finansbank kredili mevduat hesabı finansbank kredi kartı şikayet Okunma : 2709
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Selma K. 4 Temmuz 2014

Yeni kart aldım limiti 2.000 tl olarak gözüküyor ama 250 tl olarak çıktı. Acil olarak limitimin artmasını istiyorum, 3.000 tl maaş alıyorum, sigortalı çalışıyorum, çok komik rakam. Aksi takdirde bu bankayla çalışmak istemiyorum, lütfen ilginize.

Cevap yaz 0 0
M. 26 Haziran 2014

Kart başvurumdan sonra nehir hanım bilgileri almak için beni genel müdürlükten aradı ve kart parası var mı diye sorduğumda yasal olmayıp 79 tl kesildigini ve bu parayı geri alabileceğimi söyledi. Üstüne basarak aynı soruyu sorduğumda aynı cevabı verdi. Benim bu konuda ne yapmam gerekir ögrenmek istiyorum, yani kart ücreti ödemek istemiyorum. Maaş müşterisiyim, gereğinin yapılmasını arz ederim.

Cevap yaz 0 0
Y. 10 Haziran 2014

Finansbank nakit kart kullanıyorum, 3 ayda 30 tl kesiyor, gerçekten olmaz bu, tavsiye etmiyorum.

Cevap yaz 0 0
T T. 3 Mart 2014

Kullanmadığım kredi kartından nasıl işlem ücreti alınıyor, istemediğim bir kartı göderip kart aidatı var deyip parasını nasıl istiyorsunuz. Kart elimde bile yok, kapatın diyorum müşteri hizmetlerine bağlanmıyor. Şikayetçiyim.

Cevap yaz 0 0
Gezisitesi.com Ücret İadesi Yapmıyor Hizlial.com Led Tv Piksel Sorunu