Ford Fiesta Titanium 2013 Emniyet Kemeri İkaz Hatası
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 8135   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Ford Fiesta Titanium 2013 Emniyet Kemeri İkaz Hatası

29 Kasım 2013 13:12 Ali A.

2 Hafta önce ford fiesta titanium x paket araç satın aldım. Aracı satın aldığım gün farkettim ki yolcu koltuğunda oturan kişi emniyet kemeri takmadığında uyarı sesi ya da göstergede lamba yanmıyor.

Bu durumu otosan'a ve bayiye anlattığımda bana verilen cevap 2013 fiestalarda bu özellik yok. Bu nasıl birşey nasıl bir açıklamadır. Sıfır bir araçta lüx özellik gibi emniyet kemeri uyarısının olmadıgını söylüyorlar. Bu durumu ne aklım alıyor ne mantığım. Dünyada bir eşi daha olduğunu sanmıyorum bu olayın.

Etiket : ford şikayet yönetimi ford fiesta titanium 2013 yorumları ford fiesta titanium şikayet ford fiesta titanium müşteri memnuniyeti ford fiesta titanium şikayetleri ford fiesta titanium şikayet haber ford otosan tüketici haberleri Okunma : 2691
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Caner Y. 16 Mayıs 2018

O gizli bir ozellikle kapatiliyor kontagi ac arabayi calistirmadan emniyet kemerini hizli sekilde arka arkaya 9 kez tak cikar ekranda uyari isigi yanip sonecektir tamam bu kadar.

Cevap yaz 0 0
Aydın V. 24 Ekim 2017

Bende de 2011 fiesta var bende de ikaz sesi çıkmıyor ikaz göstergesi yok hakkımı arayıp ford'a dava açmayı düşünüyorum bu bizim hakkımız bizim güvenliğimizi düşünmeyeni ben de düşünmem.

Cevap yaz 0 0
Doğtaş Ödemesi Yapılan Ürünü Teslim Etmiyor N11.com Darbeli Gaz Kaçıran Set Üstü Ocak