Galata Kitapevi Öğrencileri Kandırıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 102419   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Galata Kitapevi Öğrencileri Kandırıyor

29 Ocak 2017 00:47 Nazan Ç. İstanbul

Merhaba Arkadaşlar; eğer bir eğitim seti aldıysanız ve iade etmek için firmayı aradığınızda size iade formu oluşturdum vb. cümleler kuruyorsa mutlaka d..andırılmışsınız demektir çünkü bu şekilde 14 günü geçirmek için sizi oyarlıyorlar demektir. 14 gün içinde aldığınız ürünü itirazlı dilekçe ile firmaya kargo ile gönderin. Eğer 14 gün geçtiyse bunu ödemek zorundayım diye düşünmeyin ben de aynı duruma düştüm sürekli ısrarla ödemem için aradılar hatta 800 tl civarında para verirsen iade alırız dediler kabul etmedim ve numaralarını engelledim evime de bir bildiri falan göndermediler. Hiç canınızı sıkmayın ve böyle d..andırıcılara fırsat vermeyin.

Okunma : 1520
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Gülcan O. 30 Temmuz 2019

Merhaba, aynı durum benim de başıma geldi. 2 senedir arayan soran olmadı. 2.5 sene sonra hukuk bürosu mesaj attı, ben hiç para ödememiştim, ödemeyin bence.

Cevap yaz 0 0
Emel S. 14 Ağustos 2018

Bunlar işi tüm hukuki kurallara uygun hazırlayan d-andırıcılar, kötü insanlar. Üniversite öğrencilerinin toyluğundan faydalanıyorlar. Ben de 2015'de aynı süreci yaşadım. Çocukluk, aptallık, cahillik diyelim ama bunlar kabul görmüyor hukukta tabi. Çok farklı bir yol izledim ve 3 yıl sonra sözleşmemi teslim alıp 5 kuruş ödemeden kurtuldum. Detaylı bilgi vermek isterim. Takipte olacağım, mağdur olanlar yorum bıraksın.

Cevap yaz 0 0
Enes Z. 7 Şubat 2019

Rica ediyorum bana detaylı bilgi ver.

Cevap yaz 0 0
Süleyman H. Ş. 7 Mart 2018

Peki en son ne oldu nasıl sonuçlandı beni de arıyorlar ne yapmam gerekiyor, lütfen bu süreçten sonra ne oldu bilgi verirseniz çok sevinirim.

Cevap yaz 0 0
Alihan Z. 12 Mayıs 2017

Merhaba Nazan, ürünü ben de aldım aynı şekilde 14 gün dolmadan arayıp talepte bulundum işleme konulduğunu söylediler. Taksitlendirme safhasına geldim ilk taksiti ödedim 2.yi geciktirdim şimdi de hukuk bürosundan mesaj geldi kalan taksitleri toplu ödeme yapmadığım taktirde icra işlemlerine başlanacağını yazmışlar. Antalya hakem heyeti de birşey yapamadı bu aşamada ne yapmalı gerçekten sıkıntı çıkarabilirler mi emin değilim yardımcı olursan çok sevinirim teşekkürler.

Cevap yaz 0 0
Tozlu.com Siparişimi Teslim Alamadım Diye Yasal İşlem Başlatacakmış Lg Cep Telefonu Servis Hizmetinin Amatörce Sorumsuzluğu