Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Personelinin Ukala Tavırları
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 134305   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Personelinin Ukala Tavırları

25 Aralık 2018 18:49 Şehri A. İstanbul

2009 yılından bu yana garanti bankası müşterisiyim fakat bugün hem banka uygulamasından hem banka müşteri temsilcisinden sorun yaşadım. Bankanın kredi kartı yıllık aidat bedelini müşterisine ödeme zorunlu kılınması ve bununla ilgili hic bir seçenek sunulmaması, temsilcinin ukala tavırları beni çok üzdü kartımdan memnun olmama rağmen bugün yaşadığım sıkıntı kart iptaline zorladı beni. Yıllık aidat bedelinin yasal olmadığı halde alınması ve bu konuda yardımcı olunmaması dünya bankası olan garanti bankası bünyesine yakışmıyor özellikle eski ve daimi müşterilere bunu zorunlu kılmak hoş değil, iptalini istiyor ve bu konuda yardımcı olunmasını rica ediyorum.

Okunma : 1734
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

İbrahim K. 25 Mart 2019

Garanti bankası Mersin mezitli şubesi çalışanları ve müdürü hakında şikayetçiyim, 13.30'a aldım sıra numarası 16.30'da işlem sırası gedi, çalışanlar eşi dostunun işinden bize sıra gelmiyor, çaylar kahveler havada ụcuyor ama bize sıra gelmiyor, lütfen buna bir dur deyin yetmiyorsa bir tane daha acın ben işlem yapmak işin 3 saat beklemek zorunda mıyım, lütfen artik bu zulümü gorun.

Cevap yaz 1 0
İbrahim Ö. 11 Mart 2019

İstanbul pendik esenyali garanti subesinden gise icin sira aldim fakat 2 saate yakin bir zaman gecmesine ragmen hala sira gelmedi ben garanti musterisi oldugum halde kac saattir bekliyorum bu gisedekiler bos durup kimseyi almayip aldigi kisiyle de en az 15 dk oyalaniyorlar bu durumu duzeltmelisiniz garantiye yakismaz bu tarz durumlar, personellerinizi iyi secin. Nerede kaldi sizin musteri hizmetiniz ve anlayisiniz geregini derhal yapin.

Cevap yaz 1 0
Teknoshop Paketten Cep Telefonu Yerine Rakı Çıktı Robolinkmarket.com Alışveriş Yapmadan Önce 10 Kere Düşünün