Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 13498   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

2 Ocak 2014 13:45 Osman Ç.

Garanti bankası müşteri hizmetlerı ile irtibata geçemiyoruz, en kısa zamanda düzeltmelerini arz ederim, saygılar.

Etiket : garanti bankası Garanti Bankası Şikayet garanti bankası şikayetleri garanti bankası yorumları garanti müşteri memnuniyeti Okunma : 2440
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Kemal Ö. 12 Kasım 2014

Size yakışmıyor hey garanti bankası yetkilileri. Kullanmakta olduğum garanti bonus kredi kartımdan bugüne kadar kesilen yıllık aidatların geri ödenmesi kanun gereğidir artık. Madem geri ödemiyorsunuz bugüne kadar kesilen aidatlarımın ne kadar olduğunu, toplam olarak email adresime lütfen bildiriniz. Borcumu ödeyip aidat almayan bankalardan kredi kartı alacağım. Bu kartımı da iptal ettireceğim.

Cevap yaz 0 0
D. 14 Temmuz 2014

sayın garanti banka patronları, nasıl bir kazanç saglama yöntemleriniz var bilmiyorum, ben bankanızdan kredi çekmiştim 2 aylık taksidi peşin yatırdım o gün için yetiştiremem diye benden erken yatırma parası kesildi. 1500 tl için 58 tl erken yatırma parası aldınz. helal olmasın, ayrıca yazıklar olsun sizin gibi banka olmaz olsun, haksız kazanç saglamaktan başka işiniz yok, ayıptır ayıp, günahtır.

Cevap yaz 0 0
B. 17 Nisan 2014

Artık müşteriniz değilim. Uzun zaman önce kredi ve kredi kartı kullandım. Elimde ne müşteri numarası, ne de kart var. Çağrı merkezine bağlanmak imkansız! Daha önce kullandığım krediye ait acil bilgiye ihtiyacım var.

Cevap yaz 0 0
Garanti Bankası Bonus Kart Yıllık Üyelik Ücreti Burger King Her Zaman Geç Teslimat Yapıyor