Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Hakkında Şikayetim Var; garanti bankası müşteri hizmetlerı ile irtibata geçemiyoruz, en kısa zamanda düzeltmelerini arz ederim, saygılar.

Gönderen: . O.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (2)
. B.

Artık müşteriniz değilim. Uzun zaman önce kredi ve kredi kartı kullandım. Elimde ne müşteri numarası, ne de kart var. Çağrı merkezine bağlanmak imkansız! Daha önce kullandığım krediye ait acil bilgiye ihtiyacım var.

Duran .

sayın garanti banka patronları, nasıl bir kazanç saglama yöntemleriniz var bilmiyorum, ben bankanızdan kredi çekmiştim 2 aylık taksidi peşin yatırdım o gün için yetiştiremem diye benden erken yatırma parası kesildi. 1500 tl için 58 tl erken yatırma parası aldınz. helal olmasın, ayrıca yazıklar olsun sizin gibi banka olmaz olsun, haksız kazanç saglamaktan başka işiniz yok, ayıptır ayıp, günahtır.

Ocak 02, 2014
Kategori : Bankacılık
Yorum : 2
Okunma : 341
Vakıfbank Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Bir öğrenci olarak benden habersiz hesap işletim ücreti başlığı altında hesabımdan alınan ücretten şikayetçiyim. Birçok bankada öğrencilerden hesap işletim ücreti alınmıyor ki vakıfbank gibi ‘ha..
Same Frutteto Classic 3 Traktör Arızası
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
18.07.2014 tarihinde yetki bayisinden almış olduğumuz same frutteto classic 3 marka traktör alındığının ilk gününde mazot otomatiğindeki bir arıza nedeniyle kullanım dışı kaldı. Böylesine pahalı ve av..
Bosch Bulaşık Makinesinden Memnun Değilim
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
Bosch bulaşık makinesini 4 ay önce aldım, çalışma halinde duruyor ve 8 saat yıkama devam ediyor. Servisi geldi aynı arızayı gördü ve firmaya iletti ama firma nedense değişim yapmıyor. Serviscilerin su..
Ustalarmotorsiklet.com Hizmet Sıfır
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
Ben 32 yaşındayım, bu yaşıma kadar böyle esnaflık görmedim. Bir hafta öncesi 100 tl kapora verip 2 gün sonra gelecek denen motorsiklet şipariş ettim, pazartesi geçti cuma oldu gelmedi. Aradım akşam ge..
Pegasus Havayolları Köln İstanbul Edremit Uçuşları
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Havayolu
Son 1 ay içerisinde 3 çocuğum uçtu, İstanbul aktarmalı uçuşlarda bir sorumsuzluk yaşanıyor. Köln’den İstanbul’a geliyor bagajınızı alıp Edremit uçuşunuzu yapmak için 1 saat zaman konmuş ye..