Gazi Üniversitesi Hastanesi İnsan Sağlığı Bukadar Ucuz
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 99132   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Gazi Üniversitesi Hastanesi İnsan Sağlığı Bukadar Ucuz

26 Kasım 2016 11:57 Sedat K. Ankara

14.11.2016 çocuğumun evde düşmesi sonucu göz altinda olusan kesik nedeniyle Gazi Hastanesi cocuk acile başvurduk. Çocuğumu sedyeye yatirarak öğrenci doktora gözunu ve kirpiklerini ciplak elle tut diyen asistan doktor doku yapıştırıcısıni sıkınca ogrenci doktor elime geldi diye elini çekti ve yapistirici kizimin gözü doku yapistiricisi ile doldu. Cocuk gözüme geldi dedi. Gözü yapisti ciglik çığlığa bagiriyor acamiyorum diye. Kesik yerini unuttuk göz'ün derdine düştük. Bir yandan su sıkıyorlar bastira bastira gazli bezle cikarmaya calisiyorlar bir yandan çocuğun elini kolunu tutun diyorlar. Esim sert çıktı ne yapiyorsunuz diye. Olabiliyormuş böyle şeyler dediler. Kaş yaparken göz cikariyorlardi. Kizim başka hastanede göz doktoruna götürdüm tedavisi suruyor. Kirpikleri kopuk ve hala yapiskanlar var çıkmıyor. İnsan hayati bu kadar ucuz olamaz. Saglik bakanlığına da sikayet ettim. Bir daha kesinlikle gitmem.

Etiket : Gazi Üniversitesi Hastanesi Okunma : 2321
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Tuğçe A. S. 8 Mart 2019

08.03.2019 saat 03.35'te giriş yaptığım acil bölümünde gebe olmama rağmen 2.30 saattir ulturasondan çağrılmayı bekliyorum ne zaman cekilebilcegim ise meçhul, doktor deseniz ilgisiz kendi derdine düşmüş kendisi rahatsizligi için direk ulturasona gidip geldi ve arkadaşlarıyla muhabbet derdinde ben 3 aylık gebeyim yerimden kalkamayacak kadar şiddetli bacak ağrısı çekiyorum defalarca doktor hanıma rica etmeme rağmen ukturason bölümü ile iletişime geçmeyip intörn arkadaşlarıyla geyik muhabbeti yapmakta. Acil bölümü çok yetersiz ilgisiz doktorlar, buraya sağ giren ölü çıkar, lütfen gereken yapılsın bu tarihler arasında muayene olduğum doktor hanımdan da ozellikle şikayetçiyim.

Cevap yaz 0 0
Can K. 20 Eylül 2018

Merhaba, Ankara Gazi Hastanesinde emar çektirdik ve bize eczaneden ilaç almazsanız kimliğiniz burada kalır gibi sacma sapan şeyler söyledir. Yeni prosedür böyleymiş? Devlet 10 tl'lik ilacı karşılamaktan aciz midir yoksa Gazi hastanesi kafasına göre iş mi yapmaktadır? Eger öyleyse bu ssk neden var? Teşekkurler, iyi çalışmalar.

Cevap yaz 0 1
Fatma T. G. 12 Haziran 2018

Gazi hastanesinde kontrol altindayiz oğlum astim hastasi alerji bölümünü aradim randevu almak için sanki canini istedim ters konusmalar ses tonu yüksek sesle konusma randevu veren bayan hiç kibar degil insan agzini acmaya korkuyor hemen azarliyorlar kimsenin kimseye bu sekilde konusmaya hakki yok, elimden gelse hastane degistirrceğim ama maalesef ki hacettepeye de kolay randevu alinmiyor.

Cevap yaz 0 1
Aysun B. 6 Şubat 2018

Prof. Dr. C.Y. hastalarını yanlış yönlendiriyor. İnsan hayatıyla oynuyor.

Cevap yaz 0 0
Aysen Ç. 7 Ekim 2017

Gazi üniversitesi hastanesinin doktorları süper ama nefroloji bölümünün temizliği sıfır resmen tuvalet kokusuyla yatiyor insanlar orda wc temizliğinde çalışanın canı isterse camasir suyu kullanıyor doktorları on numara dediğim gibi temizlik hak getire lütfen temizlik şirketini degistirin.

Cevap yaz 0 0
Samsung E700 Cep Telefonum Tamir Edilmedi CarrefourSA Super'de Kestaneler Çürümüş ve Küflenmiş