Gold Samsung Galaxy S3 Mini Arızası
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 23089   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Gold Samsung Galaxy S3 Mini Arızası

26 Şubat 2014 06:06 Yeliz Y.

Gold bahçelievlerden samsung galakxy S3 mini telefon aldım, telefonu aldığım ilk günden beri sorun yaşadığım kullanıcı hatası olmadığı için değişimini istedim ancak benden değişim karşılığı ücret istenmiş, telefon 3 kez servise gönderilmiştir.

Bu süre zarfında mağdur olduğum telefonun değişimini istediğim söylendi, tüketici haklarıma göre servis sayısının 3 olduğunu biliyorum. Şikayetlerimi gerekli yerlere yapacağım, gerek çevreme gerekse kendim Gold ve Samsung ürünü kullanmamam gerektiği konusunda ve yaşadıklarımı anlatmaktayım.

Akıılı telefon sorun yaşandığını bile bile neden değişim için müşteriyi bu kadar zorladığınızı anlamış değilim, bu zamana kadar böyle sorun yaşamadım, ne kadar ürününüze sahip olan bir firma olduğunuzu görmüş oldum.

Sorunumun çözümü için bile bir yol bulunamadı.

Etiket : gold bilgisayar şikayetleri samsung s3 mini samsung galaxy s3 mini gold bahçelievler şubesi galaxy s3 mini ürün kullanıcı yorumları galaxy s3 mini ürün şikayetleri samsung galaxy s3 mini akıllı telefon Okunma : 1974
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

F. 1 Mart 2014

Niğde turan telekom'dan 6 ay önce almış olduğum galaxy s3 mini telefonu dün itibariyle 5.kez aldığım yere vermdim. Garantiye gönderelim diyorlar, şu bu yeter artık, ben telefonu size bağışlayacağım, bu gelişinde en çok bende değil garantide kaldı telefon.

Cevap yaz 0 0
Metro Turizm Çağrı Merkezi Sorunsalı D-smart'a Ulaşmak İçin Saatlerce Hatta Mı Beklemek Zorundayız