Gold Samsung Galaxy S3 Mini Arızası

Gold bahçelievlerden samsung galakxy S3 mini telefon aldım, telefonu aldığım ilk günden beri sorun yaşadığım kullanıcı hatası olmadığı için değişimini istedim ancak benden değişim karşılığı ücret istenmiş, telefon 3 kez servise gönderilmiştir.

Bu süre zarfında mağdur olduğum telefonun değişimini istediğim söylendi, tüketici haklarıma göre servis sayısının 3 olduğunu biliyorum. Şikayetlerimi gerekli yerlere yapacağım, gerek çevreme gerekse kendim Gold ve Samsung ürünü kullanmamam gerektiği konusunda ve yaşadıklarımı anlatmaktayım.

Akıılı telefon sorun yaşandığını bile bile neden değişim için müşteriyi bu kadar zorladığınızı anlamış değilim, bu zamana kadar böyle sorun yaşamadım, ne kadar ürününüze sahip olan bir firma olduğunuzu görmüş oldum.

Sorunumun çözümü için bile bir yol bulunamadı.

Gönderen: . Y.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
. F.

Niğde turan telekom’dan 6 ay önce almış olduğum galaxy s3 mini telefonu dün itibariyle 5.kez aldığım yere vermdim. Garantiye gönderelim diyorlar, şu bu yeter artık, ben telefonu size bağışlayacağım, bu gelişinde en çok bende değil garantide kaldı telefon.

Şubat 26, 2014
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 1
Okunma : 200
Teknosa Elinde Olmayan Ürünü Satıyor
Temmuz 26, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Teknosa’dan aldığım televizyonun beş gün sonra hala evime kurulumu yapılmadı, ellerinde olmadığını söylüyorlar. Parayı kredi kartımdan çekerken iki gün içinde kurulumunun yapılacağını söyleyerek..
Turkcell Dahil Hiçbir Gsm Firması Türkiye’yi Kapsadık Diye Reklam Yapmasın
Temmuz 26, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
İyi günler, turkcell yanıltıcı reklam yapıyor, yılardır Türkiye’de kapsanmadık yer bırakmadık diyorlar fakat Iğdır ili tuzluca ilçesi üçkaya köyü kapsama alanı dışında. 1.500 nüfuslu köyde telef..
Avea On Saniyede Onbir Liramı Kesti
Temmuz 26, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
25 tl yükledim paket satın almak için, daha bayiden dışarı çıkmadan 10 saniye içinde 11 tl tutarında bir kesinti yapıldı, internet kullandığım bahane edilerek. Tamam kabul ediyorum, mobil veri açık ka..
Arçelik 5796 No-Frost Buzdolabı Soğutmyor
Temmuz 26, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
2 ay önce 5796 no-frost buzdolabı aldık, sebzelik ve soğutma bölümünde sorun yaşıyorum. Sebzeler 1 hafta içinde buruşup çürümeye başlıyor. Servise başvuru yapmadık, bakıp bakıp giderler diye. Lütfen y..
Kilohedefi.com Facebook Reklamı Mağdur Ediyor
Temmuz 26, 2014
|
Kategori: İnternet
Facebook’ta paylaşılan bir resim üstünde soru silahı işaretlenmiş anda 48 tl’lik istem dışı, sorgu sual cevap olmadan turkcell özel servis biriminden tahsilat gerçekleşmiş. Bu mağdur etmek..