Gold Samsung Galaxy S3 Mini Arızası

Gold bahçelievlerden samsung galakxy S3 mini telefon aldım, telefonu aldığım ilk günden beri sorun yaşadığım kullanıcı hatası olmadığı için değişimini istedim ancak benden değişim karşılığı ücret istenmiş, telefon 3 kez servise gönderilmiştir.

Bu süre zarfında mağdur olduğum telefonun değişimini istediğim söylendi, tüketici haklarıma göre servis sayısının 3 olduğunu biliyorum. Şikayetlerimi gerekli yerlere yapacağım, gerek çevreme gerekse kendim Gold ve Samsung ürünü kullanmamam gerektiği konusunda ve yaşadıklarımı anlatmaktayım.

Akıılı telefon sorun yaşandığını bile bile neden değişim için müşteriyi bu kadar zorladığınızı anlamış değilim, bu zamana kadar böyle sorun yaşamadım, ne kadar ürününüze sahip olan bir firma olduğunuzu görmüş oldum.

Sorunumun çözümü için bile bir yol bulunamadı.

Gönderen: Yeliz Y.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
Fatoş .

Niğde turan telekom’dan 6 ay önce almış olduğum galaxy s3 mini telefonu dün itibariyle 5.kez aldığım yere vermdim. Garantiye gönderelim diyorlar, şu bu yeter artık, ben telefonu size bağışlayacağım, bu gelişinde en çok bende değil garantide kaldı telefon.

Şubat 26, 2014
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 1
Okunma : 242