Henkel Palette 10.1 Saç Boyası Kafamın Derisini Yaktı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 70874   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Henkel Palette 10.1 Saç Boyası Kafamın Derisini Yaktı

1 Aralık 2014 13:01 Nalan T. İstanbul

Saç boyasını sürdükten 10 dk sonra kafamda aşırı bir yanma oldu. Hemen yıkamaya koştum ve yıkarken elime nohut büyüklüğünde şeyler geldi. Kafam su toplamıştı, saçımı kuruttuktan sonra kafamda milyon tane kırmızı kırmızı noktalar olduğunu ve bunların ıslak olduğunu ayrıca daha şişlik olup, dokundukça patlayıp içinden su çıktığını gördüm ve kafam hala acıyor. Bu nasıl bir insan sağlığı tehdidi? Bu firma nasıl boya üretiyor sonradan baktım ki o kadar çok mağdur var ki bu markada yanma konusunda anlatamam, araştırılıp bu firmanın bu boyaları satmamasını rica ediyorum.

Etiket : henkel şikayetleri henkel palette 10.1 henkel saç boyası yorumları palette saç boyaso kalitesş palette saç boyası kalitesi Okunma : 9752
Şikayet ile ilgili FOTOĞRAFLAR
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Mine D. 13 Nisan 2018

Palette 10-1 açık küllü sarı ile saçlarımı boyadım. 3-4 dk sonra kafa derim acımaya başladı. Saç rengimin açıldığını düşünerek 25 dk dayandım fakat saç derim bölgesel olarak kısım kısım yanmış. Kırmızı lekeler ve ele gelen sert kabarcıklar oluştu. Daha önce de bir çok boya denedim. Palette'i ilk defa kullandım asla tavsiye etmiyorum. Ben de bir daha asla almam.

Cevap yaz 0 0
Fatma K. 16 Ocak 2018

Palette 10.1 açık küllü sarı boya aldım saçımı boyamaya başladım sadece üst kısmını boyar boyamaz şiddetli bir yanma başladı kafamda 3-4 dakika durmasına rağmen hemen yıkamaya koştum soğuk suyla saçlarımı yıkadım fakat yanma hala geçmedi saçıma tarak dahi süremiyorum kafa derim su toplamış kocaman kocaman bazı yerler kabuk bağladı. Arkadaşlar tavsiyem sakın denemeyin bu ürünü.

Cevap yaz 1 0
Cansu S. 26 Aralık 2017

Bugün almis olduğum 12.2 palette titan sari kafa derimi komple yakmistir hala agridan duramiyorum ve ortaya cikan renk kutudaki renkle alakası olmayan bir renk daha fazla nerelere şikayet ediliyorsa edeceğim, ben ilk defa saç boyayan biri değilim ilk defa böyle birşeyle karşılaştım yazıklar olsun.

Cevap yaz 0 0
Nesrin Deniz A. 9 Eylül 2017

Palette 10.1 ilk defa kullandım. Daha önce Loreal 9.1 alıyordum memnundum sorun yoktu. Palette'yi denemek istedim. Boyayi surdukten bir süre sonra saç derim yanmaya başladı. 20 dakika zor dayandım. Renk guzel ancak, sac derim kabuk kabuk soyuluyor. Lutfen bu sac boyasindaki sorunu cozun.

Cevap yaz 1 0
D. 21 Temmuz 2017

Palette açık papatya alıp saçımı boyadım boyar boyamaz kafamda yanma hissi oldu baya açık renk diye açıyordur diyerekten o acıya dayandım sonra saçımı yıkadım ertesi günü kafamda bir sertlik hissettim resmen saç derimi yakmış ve fındık büyüklüğünde yara oluştu kesinlikle bir daha almam ve kimseye de önermiyorum birçok kişinin saçını yakmış bu şekilde.

Cevap yaz 0 0
Eyüpsultan Belediyesi Kömür Yardımı Yapmıyor Kütic Tasarım İade Edilen Ürünün Ücret Ödemesini Yapmıyor