Hepsiburada.com Aynı Kutuda Farklı Ayakkabı Gönderdi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 29412   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Hepsiburada.com Aynı Kutuda Farklı Ayakkabı Gönderdi

23 Mart 2014 10:50 Salim K.

Hepsiburada.com; 815817** sipariş numarasıyla Hepsiburada.com’dan bir kaç ürün aldım. Bu ürünlerden ikisi olan sırt çantası ve ayakkabıyı 102 tl ödeyerek, 2 al 1 öde kampanyasından aldım.

Aynı alışverişten belli bir miktarın üzerinde alışveriş yaptığımdan ve bankamın yapmış olduğu kampanyadan dolayı 50 tl’den kredi kartıma gelecek ay olarak yüklenecek. Ürünler elime geçtiğinde talep ettiğim 37 numaralı ayakkabının 37 ve 38 numaralardan oluşan ve birbirinin çifti olmayan ayakkabı kutusunda göderildiğini fark ettim. Online olarak değişim talebinde bulundum ve telefonla müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim. Çifti olan 38 numara ayakkabının gönderilmesinin iyi olacağı, eğer gönderilemese de çifti olan 37 numaralı ayakkabının gönderilmesini talep ettim.

Gönderdiğim kutuda hiçbir değişiklik yapılmadan tekrardan çifti olmayan ayakkabılar adresime gönderildi. Ayakkabı ve sırt çantasının birlikte gönderilmesi gerektiğini belirten bir not eklemişler. Tekrardan bir kaç defa müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim, yalnızca ama yalnızca satın aldığım 37 numaralı ayakkabının gönderilmesini ve bankadan alacağım 50 tl’nin iptal olmasından dolayı para iadesini talep etmediğimi belirttim.

Uzun telefon konuşmalarına rağmen çifti olmayan ayakkabının doğru çiftiyle gönderilmesi talebime cevap alamadım.

Etiket : hepsiburada.com şikayetleri hepsiburada.com müşteri hizmetleri şikayet hepsiburada.com tüketici yorumları hepsiburada.com farklı ürün gönderdi hepsiburada.com değişim sorunu hepsiburada.com değişim yapmıyor hepsiburada.com zorluk çıkarıyor hepsiburada.com alışveriş şikayetleri Okunma : 1206
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (0)

Evkur Müdürü Müşteri İçinde Personeli Bağırarak Azarladı Evy Baby Bebek Bezi Islandığında Parçalanıyor