Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ve Tatil Köyü Devre Mülk Sözleşmesi C...
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 94617   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ve Tatil Köyü Devre Mülk Sözleşmesi Cayma Hakkı

1 Ağustos 2016 15:26 Niyazi K. Ankara

Almak istemediğimi belirtmeme rağmen ısrarlı arayışlarla 17.07.2016 kendi aracımla gittiğim, tesisi gezdirdiler. Çeşitli imkanlar sunarak ve ödeme kolaylığı yapacağız diyerek beni ikna ettiler. Sözleşmeyi ve 18.07.2016 senet imzaladım. Eve geldiğimde bunu gerçekten ödeyemeyeceğimi anladım ve ertesi günü sözleşmenin iptal edilmesini, 8750 tl'lik senedimin geri verilmesini istedim. Kabul etmediler ve toplamın %20'lik kısmını ödememi istediler. Mevzuatı araştırdım, açık olarak tüketici cayma hakkını kullanırken 14 gün içerisinde noterden ihtar çekildiğinde sözleşme fesh olmuş sayılır ve tüm ödemeler kesintisiz geri iade edilir. Ceza, masraf v. b. kesinti yapamaz. 2 gün içinde noterden ihtar çektim. Sırada emniyete suç duyurusu, tüketici mahkemesi dava açma ve halkı bilinçlendirmek için gazeteye ilan.

Etiket : Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ve Tatil Köyü Okunma : 3004
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Deniz G. 25 Mart 2019

Arkadaşlar bunlar d-andırıcı, eski yerler doldu yeni yerler yapılmıyor yapılanlar da ilerlemiyor ve halen yeni müşteriler getiriliyor. Satacak yer kalmadığı için yenilere eski yerlere sıkıştırılmaya çalışılıyor. Yamaç evleri belediye yapı inşaat ruhsatı vermediği için yapılmayacak. Bir de satış ve kiralama departmanı yok. Tamamen ajanslara vermişler işleri. Tavsiyem inanmayın. Yeniden gidip de bu sefer 2019 yeni bir sözleşme yapmanızı ve eski yeriniz ile birleştirmenizi istiyorlar. Bu sözleşmeye de açık satma garantisi ve yüksek meblağ garantisi veriyorlar. Satışı yapılamayan bir yeri nasıl yüksek meblağlara başkalarına satacak. Dahası bir de açık çek senet banka teminatı ne ararsan var. Tavsiyem aldanmayın.

Cevap yaz 1 0
Can Y. 17 Nisan 2018

Bana rezidans diye bir yer sattılar parasını da pesin odedım tapu yok bu konuda ne yapabılırım arkadaslar.

Cevap yaz 0 0
İbrahim K. 15 Şubat 2018

Hitit ayas devremulk insanları mağdur etmekte üstlerine yok, yalan dolan palavra.

Cevap yaz 0 0
Melike A. 16 Haziran 2017

Burasi insanlara yalan söyleyen hediye tatil çeki deyip devremülk satmaya çalısan insanlar.

Cevap yaz 0 0
N. 30 Mayıs 2017

Gecen yil tesiste donemimi degistirmem icin adeta yalvardilar ve uste 5 bin tl para istediler sonra da bana haziran donemine yer buldular ben ramazan diye kabul etmedim bayramdan sonrasi icin rezervasyon yapamayacaklarmis bana donem degistirirken ettikleri vaatlerin haddi hesabi yok hatta yalvardilar cunku o gun saat 5'e kadar odemeleri varmis ben kabul edince de saat 5'e kadar kac kisiden para toplayip verdim yani yardimci oldum donup donup siz ne zaman musaitseniz o zaman size rezervasyon yapicaz dediler sonra bana dedikleri 1 ay once arayip haber verin dediler simdi de yan ciziyorlar neymis yer yokmus ne bu densizlik ya mubarek gun sizi her yere sikayet edicem s..efsizler insanlari resmen oyuna getirip satis yapiyorlar.

Cevap yaz 0 0
Adidas Ayakkabı Üretim Hatası Renk Değişimi Yapı Kredi Bankası Emekli Maaşı Promosyonunu Vermiyor